lupa social social social

Makijaż permanentny brwi

makijaż permanentny brwi zielona góra

Wszystkie zdjęcia prezentowane na tej stronie to prace wykonane własnoręcznie- makijaż permanentny brwi.

Makijaż permanentny brwi – doskonały kształt brwi

Idealny kształt i układ brwi to rzadkość. Często brwi rosną nieregularnie, są za krótkie, zbyt rzadkie lub zbyt krótkie. Ich stałe regulowanie osłabia włoski, które stają się rzadsze i jaśniejsze. Ponadto często w łuku brwiowym zdarzają się przerwy, na których przestały odrastać. W takich przypadkach makijaż permanentny brwi jest po prostu niezastąpiony – odzyskasz lub ukształtujesz na nowo naturalny, równy i piękny kształt łuków brwiowych, które podkreśla Twoją urodę. Permanentne brwi możesz wykonać dwoma metodami: włoskową (zwaną również piórkową) oraz cieniowania. Pamiętaj tylko dzięki doświadczonej ręce Lingerstki wykonującej makijaż permanentny oraz najlepszemu uzyskasz nadzwyczaj naturalny i trwały efekt.

(nasza gwarancję jakości wykonania makijażu permanentnego -> kliknij i sprawdź )

Makijaż permanentny brwi metodą cieniowania:

Cieniowanie w makijażu permanentnym polega na wykonaniu rysunku delikatnego cienia pod włosami brwi, które obrysowuje się przy użyciu specjalnej kredki. Po uzgodnieniu kształtu obrysu i koloru z klientem wprowadza się pigment do skóry za pomocą urządzenia Long Time Liner®. Odpowiedni kształt brwi doda twarzy wiele uroku. Efekt cieniowania podkreśla naturalny wygląd brwi. Brwi zyskują efekt trójwymirowości i staja się niejednorodne co potęguje efekt naturalności. Makijaż naturalnie wtapia się pod włosy brwi i wyśmienicie pokrywa braki włosków w łuku brwiowym jednocześnie podkreślając jego równy kształt- jak na zdjęciu poniżej.

makijaż permanentny brwi metoda cieniowania zielona

Makijaż permanentny brwi metodą włoskową (piórkową)

Metodą włoskowa (piórkowa) polega na wpigmentowaniu w łuk brwiowy barwnika w sposób imitujący naturalne włoski łuku brwiowego. Linergistka tworzy makijaż permanentny brwi „włosek po włosku”. Doskonałe i precyzyjne „włoski” mogą powstać tylko dzięki doświadczeniu linergistki wykonującej makijaż oraz bardzo drogiemu i doskonałemu aparatowi Long time Liner .Metoda włoskowa (piórkowa) doskonale nadaje się do uzupełnienia braków włosków w łuku brwiowym lub tez ich zagęszczeniu- jak na zdjęciu poniżej.

makijaż permanentny brwi zielona góra4

Makijaż permanentny brwi – przed zabiegiem

Najlepiej jest nie depilować brwi przez ok. 1 miesiąc przed zabiegiem. Daje to możliwość idealnego doboru kształtu pigmentacji do naturalnej linii włosków brwi. Należy też zadbać o skórę w miejscu brwi i dookoła nich. Jeśli jest zbyt sucha, należy ją nawilżyć, na zgrubiałą i matową wykonać peeling i nałożyć maskę lub ampułkę, zbyt tłustą oczyścić. Bardzo dobre efekty uzyskuje się poprzez wykonanie jednego lub dwóch zabiegów mikrodermabrazji, dzięki którym skóra staje się gładka, elastyczna i nawilżona. Tak przygotowana lepiej chłonie pigment i pozwala nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym brwi są bardziej wyraziste i dłużej utrzymują kolor.

Makijaż permanentny brwi – zaraz po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu barwa pigmentu jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni kolor brwi zblednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany.

Przez kilka dni po zabiegu brwi należy traktować ze szczególną delikatnością. Nie wolno moczyć, trzeć, dotykać skóry w miejscu pigmentacji. W żadnym wypadku nie należy myć jej mydłem ani traktować innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Brwi należy nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E LTL wzmacniającego ochronę skóry. Uwaga!W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Makijaż permanentny brwi – pielęgnacja po zabiegu

Nie należy dopuścić do wysuszania, a także mocnego opalania pigmentowanej skóry. Unikać peelingów w miejscu wykonania makijażu permanentnego.

 

makijaż permanentny brwi zielona góra21

makijaż permanentny brwi zielona góra20

makijaż permanentny brwi zielona góra19

makijaż permanentny brwi zielona góra18

 

makijaż permanentny brwi zielona góra14

makijaż permanentny brwi zielona góra

makijaż permanentny brwi zielona góra15

makijaż permanentny brwi zielona góra16

makijaż permanentny brwi zielona góra17

makijaż permanentny brwi zielona góra1

makijaż permanentny brwi zielona góra12

makijaż permanentny brwi zielona góra

makijaż permanentny brwi zielona góra10

makijaż permanentny brwi zielona góra9

makijaż permanentny brwi zielona góra8

makijaż permanentny brwi zielona góra2

makijaż permanentny brwi zielona góra3

 

makijaż permanentny brwi zielona góra6

Bezpośrednio po wykonaniu
makijażu
Sprawdzenie równo wykonanego makijażu
zaraz po zabiegu
1-44image00009_400 1-44-siatkaimage00010_400
1-2aimage00003_400_01 1-2asiatkaimage00004_400
baner
baner

VOUCHER

PODARUNKOWY

- promocja -