lupa social social social

Gwarancja jakości

Najważniejsze są 3 zagadnienia:

 1. Obiektywnie potwierdzone umiejętności
  • Finalistka Mistrzostw Polski w Makijażu Permanenetnym metodą Long Time Liner w roku 2012 oraz 2013.
  • Tytuł Elitarnej Linergistki (Elite Linergist) Long Time Liner zdobyty w 2013 r.
 2. Doświadczenie:
  • Udział w sympozjach i dodatkowych szkoleniach Long Time Liner.
  • Liczba wykonanych makijaży permanentnych Long Time Liner przez 8 lat: 1.638
  • Pisemne opinie zadowolonych Klientek z wykonanych zabiegów.
 3. Oryginalny sprzęt i barwniki tylko Long Time Liner .

Dlatego zerknij poniżej

…a także oryginlany sprzęt z oryginalnymi barwnikami którym wykonuje się Makijaże.Makijaż trwały jeszcze nigdy nie był tak precyzyjny!

Celem firmy Long-Time-Liner® jest zapewnienie Linergistom® pracy z maksymalną precyzją jednocześnie dającą klientowi poczucie komfortu podczas zabiegów. Firma osiąga to, dzięki nieustannemu już od ponad 20 lat udoskonalaniu i rozwijaniu urządzenia. Najnowszym produktem jest Conture Liner Duo.

pioroltlUrządzenie pracuje jak nowoczesny długopis. Zamiast nabierać barwnik z pojemnika, Linergista® napełnia zasobnik w rączce urządzenia, co zapewnia nieprzerwane dostarczanie go na końcówkę igły , pracę bez kropel pigmentu na skórze oraz czystość podczas zabiegu. W ten sposób Linergista® cały czas jest w stanie maksymalnie kontrolować swoją pracę.

 

urzadzenie_ltl_400Urządzenie Conture® Liner Duo posiada cztery podstawowe programy, które można dostosować do własnych potrzeb. Szybkość oraz głębokość igły mogą być ustawione przez Linergistę, aby zabieg był maksymalnie precyzyjny, a zarazem jak najmniej dczuwalny dla klienta.

Bezgłośną pracę zapewnia elektromagnetyczny napęd, zamiast standardowego rozwiązania – silniczka. Igły, tak jak wiele części urządzenia Conture® Make-up wykonane są ze stali nierdzewnej. Poza igłami, części urządzenia mogą być sterylizowane i używane wielokrotnie.

 

Urządzenia Long-Time-Liner posiadają niemiecki certyfikat MPG 93/42 EWG poświadczający, iż zainstalowane i użytkowane zgodnie z przeznaczeniem, nie stanowią zagrożenia dla użytkownika, klienta, jak i osób trzecich. Produkcja urządzenia odbywa się w Niemczech zgodnie ze standardami jakości ISO 13485:2003 oraz DIN EN ISO 13485:2007.

Normy międzynarodowe.

 • Urządzenia i pigmenty LONG-TIME-LINER® spełniają wymagania międzynarodowych norm, między innymi:
 • DIN EN ISO 13485:2007 „Wyroby medyczne – Systemy zarządzania jakością – wymagania w stosunku do systemów ze względu na wymagania prawne” określającą wymagania do systemu zarządzania jakością, które mogą być stosowane przez organizacje do projektowania i prac rozwojowych, produkcji, instalowania i usług serwisowych wyrobów medycznych oraz projektowania, rozwoju i świadczenia związanych z tym usług.
 • 93/42 EWG dotycząca wyrobów medycznych
 • ISO 9001 „Systemy zarządzania jakością”, ktróra ukierunkowana jest na zrozumienie i spełnienie wymagań klienta, a więc określonych potrzeb względem wyrobów danej organizacji, przyjęcie podejścia procesowego, dostarczanie wyników skuteczności procesów oraz ich ciągłe doskonalenie, w oparciu o obiektywne pomiary.
 • Szkolenia Long-Time-Liner® przeprowadzane są według najwyższych standardów, certyfikowanych przez EDUQUA- Szwajacarską Organizację Jakości i Systemów Zarządzania.

Rozejrzyj się wśród swoich koleżanek, któraś na pewno nosi makijaż wykonany przeze mnie…

Marzena Magiera-Kalinowska, Elite Linergist.

Finalistka Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym Elit Long Time Liner 2013 oraz 2012.

baner
baner

VOUCHER

PODARUNKOWY

- promocja -