lupa social social social

Makijaż permanentny oczu

Makijaż Permanentny Oczu Zielona Góra

– Zawsze wyraziste spojrzenie –

Makijaż permanentny zielona góra, Makijaż permanentny ust zielona góra, makijaż permanentny brwi zielona góra,

makijaż permanentny oczu zielona góra Long Time Liner

Wszystkie zdjęcia prezentowane na tej stornie to prace wykonane własnoręcznie – makijaże permanentne oczu

Ważne sprawy powierzaj profesjonalistce.

Finalistce Mistrzostw Polski w makijażu permanentnym

w latach 2014 2013 i 2012.

Makijaż permanentny oczu – zawsze wyraziste spojrzenie

Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe – makijażu permanentnym oczu. Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy w łóżku. Makijaż permanentny oczu (górnej i dolnej krawędzi powieki) podkreśla wyrazistość oczu. 

Możesz wybrać między delikatną kreską, dzięki której rzęsy wydają się bardziej gęste i kreską grubszą, dekoracyjną, jeżeli jesteś przyzwyczajona do mocniejszego makijażu oczu. Jest to zabieg wręcz wymarzony dla Pań noszących okulary, dla których precyzyjny, samodzielny makijaż oczu jest trudny do wykonania.

Kreska górna – piękny obrys oka,

Makijaż permanentny oczu long time liner zielona

Kreska dolna – powiększone oko

Możesz wybrać między delikatną kreską, dzięki której rzęsy wydają się bardziej gęste i kreską grubszą,  jeżeli jesteś przyzwyczajona do mocniejszego makijażu oczu. Jest to zabieg wręcz wymarzony dla Pań noszących okulary, dla których precyzyjny, samodzielny makijaż oczu jest trudny do wykonania.

Makijaż permanentny oczu long time liner zielona

Makijaż permanentny oczu long time liner zielona

Kreska dekoracyjna – zawsze wyraźne spojrzenie

Makijaż permanentny górnej i dolnej krawędzi powieki podkreśla wyrazistość oczu. Możesz wybrać między delikatną kreską, dzięki której rzęsy wydają się bardziej gęste i kreską grubszą, dekoracyjną, jeżeli jesteś przyzwyczajona do mocniejszego makijażu oczu.

Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe.Jest to zabieg wręcz wymarzony dla Pań noszących okulary, dla których precyzyjny, samodzielny makijaż oczu jest trudny do wykonania.

Makijaż permanentny oczu long time liner zielona

Makijaż permanentny oczu long time liner zielona

Każda kobieta wie, że rysunek kreski na powiekach decyduje o pięknie oczu. Uważa się, że największe walory ma rysunek określany jako kształt migdałowy. Staramy się by oczy nie były zbyt wąskie ani zbyt okrągłe. Odpowiedni dobór kresek powiek, współgrających z łukiem brwiowym może dać oczekiwany efekt. Uniesienie linii brwi ku górze wraz z ukształtowaniem kącików wewnętrznych i zewnętrznych powiek, leżą w granicach możliwości makijażu permanentnego 

Zdjęcia prezentowane poniżej – ukazują prace wykonane przez Nas.

Przed zabiegiem

Skóra powiek powinna być odpowiednio nawilżona i wygładzona. W przypadku powiek wrażliwych i skłonnych do opuchnięć warto wcześniej przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki. Dobrze jest również wyspać się bezpośrednio przed zabiegiem, aby oczy były wypoczęte. Jeżeli farbujesz rzęsy henną, makijaż permanentny wykonaj kilka dni po farbowaniu.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni zabarwienie zblednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany.

Przez kilka dni po zabiegu miejsca pigmentowane należy traktować ze szczególną delikatnością. Skóra poddana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Nie należy stosować cieni i maskary do rzęs.Polecony przez linergistkę krem trzeba wklepywać w odległości 0,5–1cm od kresek. Uwaga!W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

 

baner
baner

VOUCHER

PODARUNKOWY

- promocja -