lupa social social social

Makijaż permanentny ust

makijaż permanentny ust zielona góra

 

Makijaż permanentny ust – Idealny kształt ,naturalny kolor na stałe.

Twoje usta mogą wyglądać pięknie, naturalnie -przez całą dobę. Bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie, spaniu czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach!

makijaż permanentny ust zielona

Perfekcyjny kontur i kształt ust:

  • podkreślić kontur swoich ust,
  • wyrównać niedoskonałości w ich naturalnym kształcie np. po przebytych opryszczkach,
  • optycznie powiększyć lub zmniejszyć usta.

Kontur ust z wypełnieniem , czyli Twoje usta w idealnie dobranym kolorze

Zaufaj 3 krotnej Finalistce międzynarodowych Mistrzostw Polski w makijażu permanentnym – dobierze w uzgodnieniu z tobą kolor w którym będziesz się wyśmienicie czuła – pasujący naturalnej barwy Twoich warg i Twojego typu urody. Dysponujemy bogatą paletą barw umożliwiającą wykonanie makijażu naturalnymi bądź aktualnie najmodniejszymi kolorami.

Lip Light – rozświetlone i odmłodzone usta

Lip Light to dodatek do makijażu permanentnego. Delikatne rozświetlenie skóry nad górna wargą jaśniejszym odcieniem barwnika – niweluje optycznie drobne zmarszczki i wydobywa „serduszko ust „

Makijaż permanentny ust – warto wiedzieć przed zabiegiem

Przez 3 dni przed zabiegiem należy obowiązkowo, 2 razy dziennie przyjmować tabletki HEVIRAN 800. Lek ten jest preparatem przeciwwirusowym, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Lek przyjmujemy po konsultacji z lekarzem. Aktywna opryszczka uniemożliwia nam wykonanie makijażu trwałego. Jeżeli zatem masz ten problem, zabieg powinnaś wykonywać po 2 tygodniach od całkowitego jej zagojenia. Przed zabiegiem należy poinformować linergistkę o wszelkich wykonanych wypełnieniach czy ostrzykiwaniach ust. Jeżeli są planowane, lepiej wykonać je po makijażu trwałym.

Bardzo ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment. Jeżeli kształt ust miałby być zmieniony, na przykład powiększony, należy szczególnie zadbać o skórę wokół ust. Polecamy wykonanie kilku zabiegów mikrodermabrazji, kawitacji lub delikatnych peelingów. Dzięki nim skóra stanie się wygładzona i nawilżona. Tak przygotowana lepiej wchłonie pigment i pozwoli nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym usta będę bardziej wyraziste, o ładniejszym i dłużej utrzymującym się kolorze.

makijaż permanentny ust zielona góra15

Makijaż permanentny ust – jak pielęgnować zaraz po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu Twoje usta mogą być lekko opuchnięte. w tym okresie barwa ust jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu bardzo delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu kilku godzin opuchlizna zejdzie, a w 4-7 dni zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany i utrwalany.

Makijaż permanentny ust – pielęgnacja po zabiegu

Przez 3 dni po zabiegu obowiązkowo należy przyjmować 2 razy dziennie tabletki HEVIRAN 800. Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować szczególnie delikatnie. Nie wolno moczyć, trzeć, dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skóra poddawana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę.Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Usta trzeba nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E LTL wzmacniającego ochronę skóry. Po pewnym czasie można stosować Shea Lip Balm LTL. Przed i po posiłkach usta powinny być dezynfekowane specjalnym Lippen Tonik LTL (dotyczy to zwłaszcza ust skłonnych do opryszczek lub infekcji). Uwaga!W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia. Nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.

Zamieszczone zdjęcia to tylko kilkanaście z ponad 7 tysięcy moich prac – Makijażu Permanentnych Ust -wykonanych metodą Long Time Liner.

 

makijaż permanentny ust zielona góra4

makijaż permanentny ust zielona góra5

makijaż permanentny ust zielona góra6

makijaż permanentny ust zielona góra7

makijaż permanentny ust zielona góra8

 

makijaż permanentny ust zielona góra10

makijaż permanentny ust zielona góra12

makijaż permanentny ust zielona góra13

makijaż permanentny ust zielona góra

makijaż permanentny ust zielona góra14

 

makijaż permanentny ust zielona góra16

makijaż permanentny ust zielona góra17

 

makijaż permanentny ust zielona góra3makijaż permanentny ust zielona góra

makijaż permanentny ust zielona góra18

makijaż permanentny ust zielona góra11

 

baner
baner

VOUCHER

PODARUNKOWY

- promocja -