lupa social social social

Zabiegi na dłonie

Dłonie są jednym z najbardziej widocznych atrybutów urody, a gładkie i wypielęgnowane – wizytówką każdej eleganckiej kobiety. Niestety bardzo rzadko poświęcamy im tyle uwagi na ile zasługują, a przecież właściwa i systematyczna pielęgnacja dłoni to sekret ich piękna i dobrej kondycji. Skóra dłoni potrzebuje intensywnego nawilżania i regeneracji, ponieważ jest bardzo delikatna oraz – częściej niż inne części ciała – narażona na kontakt z wodą, detergentami i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Z wiekiem traci elastyczność i nie jest już taka gładka jak kiedyś. Na skutek przemian hormonalnych lub po nadmiernym opalaniu mogą pojawić się plamy i przebarwienia.

Proponujemy:

zabieg parafinowy na dłonie

 

 

 

 

Kiedy stosować:

gdy skóra jest szorstka, sucha, czasami się łuszczy, przy utracie jędrności i elastyczności naskórka, gdy pojawiły się przebarwienia i plamki, skóra czerwieni się na skutek przemrożenia, masz zniszczone, łamliwe paznokcie, chcesz zachować młodość swoich dłoni.

Nasze zabiegi dają następujące efekty:

wygładzenie i lifting dłoni, nawilżenie i odżywienie skóry, stymulacja komórek i regeneracja tkanek skóry, przeciwdziałanie oznakom starzenia, zlikwidowanie wszelkich niedoskonałości, odżywienie i wzmocnienie paznokci.

baner
baner

VOUCHER

PODARUNKOWY

- promocja -