lupa social social social

Złuszczające

Peeling ciała to delikatne, mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry aby przyspieszyć proces odnowy i regeneracji naskórka. Sprawia, że skóra jest wygładzona, sprężysta i przyjemna w dotyku. Skóra nie przesusza się i wygląda na młodszą. Zabieg przeznaczony dla osób planujących opalanie się. Opalenizna wówczas jest równomierna, bez plam, dłużej utrzymuje się na skórze.

Propozycje zabiegów

Mikrodermabrazja

Kwasy owocowe

Peeling Kawitacyjny

Oczyszczanie Manualne

Nasze zabiegi za cel stawiają sobie

wygladzenie i oczyszczenie skóry, poprawa i wyrównanie kolorytu, wzmocnienie tkanki i poprawa struktury skóry, usunięcie obumarłych komórek naskórka,poprawa mikrocyrkulacji krwi, otwarcie ujść gruczołów potowych i łojowych, dotlenienie i odżywienie tkanek, pobudzenie regeneracji komórek, przygotowanie skóry do dalszej pielęgnacji

Kiedy stosować

jeśli zaniedbałaś regularną pielęgnację ciała, Twoja skóra jest szorstka i ma szary, ziemisty koloryt, po nadmiernym opalaniu na slońcu lub w solarium. gdy niepokoją Cię oznaki starzenia się skóry, jeśli chcesz usunąć drobne niedoskonalości skóry aby zoptymalizować penetrację substancji aktywnych zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych.

baner
baner

VOUCHER

PODARUNKOWY

- promocja -