Dla kogo makijaż permanentny brwi i jak uzyskać jego najlepsze efekty?

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – JAK UZYSKAĆ NAJLEPSZE EFEKTY?

Nasze brwi są bardzo często niedocenianym elementem odpowiadającym za zmianę wizerunku naszej twarzy. Zabieg makijażu permanentnego brwi, zapewni nam podkreślenie naturalnej urody oraz pozwoli dopracować niedoskonałości z nimi związane.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – PODKREŚLENIE TWOJEGO SPOJRZENIA

Wśród nas występuje wiele rodzajów brwi: cienkie, pełne, czasem niesforne, a niekiedy kształtne. W przypadku Pań, które podjęły się zastosowania metody „wyskubywania” (bardzo popularna w latach 90-tych) łuków brwiowych,

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – JAK UZYSKAĆ NAJLEPSZE EFEKTY?

Nasze brwi są bardzo często niedocenianym elementem odpowiadającym za zmianę wizerunku naszej twarzy. Zabieg makijażu permanentnego brwi, zapewni nam podkreślenie naturalnej urody oraz pozwoli dopracować niedoskonałości z nimi związane.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – PODKREŚLENIE TWOJEGO SPOJRZENIA

Wśród nas występuje wiele rodzajów brwi: cienkie, pełne, czasem niesforne, a niekiedy kształtne. W przypadku Pań, które podjęły się zastosowania metody „wyskubywania” (bardzo popularna w latach 90-tych) łuków brwiowych, mogą zmagać się z ze efektem zanikania brwi, co sprawia wrażenie „nie kompletnej” twarzy. Koncepcją idealnych brwi jest kompozycja wraz z naszą naturalną urodą, gdzie aspekty kolorystyczne są adekwatne do koloru rzęs, włosów oraz tęczówek.

Makijaż permanentny brwi

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – PERMANENTNY CZY BRWI? KTÓRY WYBRAĆ?

Makijaż permanentny brwi jest zabiegiem niedocenianym, pomimo rozwiązania zwłaszcza dla osób, które do tej pory stosują przeróżne maskary, cienie czy też podkładu. Dzięki zabiegowi ta liczba kobiet ulega zmniejszeniu. Zabieg ten jest bardzo wymagający pod względem doświadczenia oraz umiejętności, co sprawia, iż Panie często boją się podjąć makijażu permanentnego.

W przypadku poprawnie podkreślonych brwi, zauważamy niebywałe efekty: Spojrzenie zostaję pogłębione, a oczy optycznie zostają powiększone. Twarz zyskuje na podkreślonym charakterze, co z pewnością zauważą tak bliscy jak i napotkane przez nas osoby.

Jeśli zabieg został odpowiednio zastosowany, osiągamy niebywały i trwały efekt na okres (co najmniej) kilkunastu miesięcy.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – DLA KOGO DEDYKOWANY?

W pierwszej kolejności zabieg jest dedykowany dla Pań, które szanują swój czas oraz cenią swoją aparycję. Jeśli nie jesteś do końca doświadczona pod względem wykonywania makijażu codziennego, brak ci na niego czasu lub jeśli po prostu tego nie lubisz, to podjęcie się makijażu permanentnego brwi będzie dla ciebie panaceum dla tego typu sytuacji.

Kolejną kwestią makijażu permanentnego brwi jest fakt, iż dzięki niemu mamy możliwość zrekonstruowania brwi, jeśli są przerzedzone niezależnie od przyczyn. Przykładem mogą być Panie stosujące chemioterapię, borykające się z chorobami dermatologiczny, a nawet w sytuacji zastosowania nadmiernej depilacji. Praktykowanie niektórych technik pigmentacji, pozwala nam na uzyskanie efektu „włosków”, które są praktycznie nie do odróżnienia od nautarlnych.

Trzecią i ostatnią rzeczą kwestii makijażu permanentnego jest fakt, iż metoda ta jest genialnym rozwiązaniem dla Pań, których brwi poddały się procesowi zwężeniu lub jaśnieniu włosków. Dodatkowym atutem dobrze wykonanego makijażu jest efekt odmłodzenia twarzy.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – ZALETY

Pierwszą i najistotniejszą zaletą makijażu permanentnego brwi jest przede wszystkim jego trwałość. Zapewne informacja ta ucieszy Panie cierpiące na deficyt wolnego czasu, a mianowicie trwałość dobrze wykonanego zabiegu oscyluje w granicy kilkunastu miesięcy. Zależne jest to od sporej ilości czynników jakimi są: uwarunkowania skórne klientki, zastosowanie odpowiedniej metody, użycie odpowiednich barwników, stosowanie kosmetyki etc. W sieci możemy spotkać wiele mitów i błędnych informacji odnośnie makijażu permanentnego brwi, jak na przykład opinia, iż zabieg ten ma na celu koloryzację brwi, która ma trwać do końca naszych dni, a efektem końcowym zabiegu jest oszpecenie. Rzecz jasna – bardzo to się mija z prawdą, albowiem prawdziwi specjaliści z odpowiednimdoświadczeniem zawodowym, doskonale wiedzą jakie barwniki zastosować i jak się nimi posługiwać w celu osiągnięcia odpowiedniego efektu. Właśnie to jest naszą największą gwarancją pod względem jakości wykonanego makijażu permanentnego brwi. Makijaż permanentny brwi ma na celu podkreślenie naturalnych rys twarzy, ale nie ich „przerysowania”.

Zabieg nie jest specjalnie bolesny, ale mimo wszystko sporo klientów odczuwa dyskomfort. W tym właśnie celu podczas wykonywanego zabiegu stosowane są środki znieczulające w konsystencji żelu lub kremu. Bardzo istotne jest, by przed wykonaniem zabiegu, poinformować linergistkę o ostatnio stosowanych lekach oraz przebytych już chorobach.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – GDZIE GO ZROBIĆ?

Najlepszą decyzją byłoby podjęcie się zabiegu w sprawdzonym salonie. Warto pamiętać, iż ze względów cenowych w przypadku makijażu permanentnego brwi jak i zwykłego nie należy sugerować się najniższą ceną. Kuszące obniżki oraz promocje powinny dać nam do zrozumienia pod względem jakości stosowanego sprzętu oraz barwników. Metodę makijaż permanentny brwi zauważa się w coraz większej liczbie salonów, nawet w niewielkich miastach. Wcale nie powiedziane, iż cena zawsze cena jest zawsze zależna od umiejętności lingeristki, aczkolwiek jeśli decydujemy się na skorzystanie z promocyjnej ceny, warto jest zweryfikować salon pod względem opinii, umiejętności, wiedzy oraz stosowanego sprzętu wraz z barwnikami.

Proszę pamiętać, iż w Polsce nie istnieją jakiekolwiek przepisy dotyczące wykonywania zawodu linergisty, dlatego prosimy o ostrożność w kwestii podejmowania decyzji odnośnie miejsca, gdzie makijaż zostanie wykonany. Warto zapytać o certyfikaty i ogólne doświadczenie, bo bądźmy szczerzy – to w jego rękach pozostawiamy nie tylko naszą aparycję, ale też zdrowie.