Dla kogo makijaż permanentny i jak uzyskać najlepsze efekty?

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – DLA KOGO?

Dziś do najpiękniejszych ust zaliczamy właśnie te symetryczne, kształtne i pełne. Niestety, nie każda kobieta je posiada. Wiele Pań podejmuje się wykonania zabiegu właśnie w celu osiągnięcia takich ust, lecz nie na tym polega makijaż permanentny ust. Otóż metoda ta ma na celu PODKREŚLENIE linni ust, NIE JEJ CAŁKOWITEJ PRZEMIANIE. Podczas zabiegu mamy możliwość zniwelowanie i zatuszowanie pewnych niedoskonałości, takich jak asymetrycznośc czy blizny. Lecz nie jest go główny cel zabiegu.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – DLA KOGO?

Dziś do najpiękniejszych ust zaliczamy właśnie te symetryczne, kształtne i pełne. Niestety, nie każda kobieta je posiada. Wiele Pań podejmuje się wykonania zabiegu właśnie w celu osiągnięcia takich ust, lecz nie na tym polega makijaż permanentny ust. Otóż metoda ta ma na celu PODKREŚLENIE linni ust, NIE JEJ CAŁKOWITEJ PRZEMIANIE. Podczas zabiegu mamy możliwość zniwelowanie i zatuszowanie pewnych niedoskonałości, takich jak asymetrycznośc czy blizny. Lecz nie jest go główny cel zabiegu. Jeśli nie odpowiadają nam wąskie i małe usta, makijaż permanentny pozwoli nam je powiększyć optycznie przy zastosowaniu tzw. WYPEŁNIENIA  3D. W przypadku niezadowolenia z efektu, mamy możliwość zastosowanie kwasu hialuronowego. Jeśli jednak czerwień wargowa i kontur są wyraziste, wystarczy podjąć się tylko zabiegu powiększania, a zastosowanie kwasu pozwoli na nadanie intensywności kolorytu czerwieni wargowej.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – JAK UZYSKAĆ NAJLEPSZY EFEKT?

Efekt końcowy jest zależny przede wszystkim od tego, czy klient oczekuje tylko nadania koloru i kształtu ,czy też wymagane jest optyczne ich powiększenie. Wiek również jest istotnym aspektem. W przypadku ust u młodych osób, są one zazwyczaj napięte i jędrne . Z reguły zawierają naturalnie zarysowany kontur, gdzie w przypadku osób starszych – często go nie ma. To wymaga nadania im odpowiedniego kształtu.

Bardzo istotną kwestią jest dobór prawidłowego pigmentu oraz metody. Technika wykonania makijażu jest dostosowywana do oczekiwanych efektów klienta.

Barwnik jest dobrany do kolorytu karnacji, włosów oraz twojej osobowości, abyś czuła się jak najpewniej i najlepiej.

Podczas spotkania, odbywamy indywidualną konsultację u linergistki , właśnie w celu weryfikacji oczekiwań oraz wyboru odpowiedniej metody.