Dla kogo makijaż permanentny oczu i jak uzyskać najlepsze efekty?

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – DLA KOGO DEDYKOWANY I JAK UZYSKAĆ NAJLEPSZE EFEKTY

Sztuka makijażu permanentnego to nie tylko fenomenalny wygląd na co dzień, ale również komfort. Dla kogo zabieg jest dedykowany? Kto znajdzie w nim rozwiązanie problemów? Gdzie należy się zgłosić w celu osiągnięcia najlepszego efektu?

Od wielu lat makijaż permanentny zdobywa popularność wśród salonów jak i klienteli w całej Polsce. Nic dziwnego, skoro prawidłowo wykonany zabieg minimalizuje ryzyko tak zdrowotne jak i estetyczne.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – DLA KOGO DEDYKOWANY I JAK UZYSKAĆ NAJLEPSZE EFEKTY

Sztuka makijażu permanentnego to nie tylko fenomenalny wygląd na co dzień, ale również komfort. Dla kogo zabieg jest dedykowany? Kto znajdzie w nim rozwiązanie problemów? Gdzie należy się zgłosić w celu osiągnięcia najlepszego efektu?

Od wielu lat makijaż permanentny zdobywa popularność wśród salonów jak i klienteli w całej Polsce. Nic dziwnego, skoro prawidłowo wykonany zabieg minimalizuje ryzyko tak zdrowotne jak i estetyczne.

Makijaż permanentny BLOG zielona góra twoja uroda

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – CZY MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU JEST DLA MNIE?

Każdego dnia zmagamy się z trudnościami oraz obowiązkami dnia codziennego. Czy to kwestia odebrania dzieci ze szkoły, czy przyszykowanie posiłku na szybko. Podczas funkcjonowania pod presją czasu czasem zapominamy o sprawach ważnych i najważniejszych. W przypadku nieposiadania makijażu permanentnego rezygnujesz z wykonania makijażu dziennego, bo zdajesz sobie sprawę, że w pośpiechu możesz sobie tym tylko zaszkodzić. Stosujesz najbardziej podstawowe zabiegi na rzęsy, szybki puder, brwi i szybkie przeczesanie włosów. W tego typu sytuacji ani nie uzyskujesz dobrego efektu, ani satysfakcji i komfortu z wykonanego makijażu „w biegu”.

A może w twoim przypadku wygląda to nieco inaczej ? Jesteś bardzo aktywną osobą, od rana trenujesz na siłowni, czy też uprawiasz jogging. Często odwiedzasz takie miejsca jak basen i zmagasz się z niekomfortowymi warunkami jakie panują w tego typu miejscach. I na przykład za 30 minut masz umówione spotkanie . ..W tego typy sytuacjach zapewne często odpuszczasz sobie make up.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – ODPOWIEDZIĄ NA PROBLEMY

Wyobraź sobie sytuację, gdy budzisz się rano i jedyną rzeczą do zrobienia w celu upiększenia się, to pielęgnacyjny rytuał, polegający na zastosowania kremu oraz ewentualnego podkładu. Twoje usta oraz brwi są pełne, wyrównane i wyraziste, a twoje oczy zjawiskowo podkreślone. Dzięki temu odczuwasz pewność siebie i budzi to w tobie odwagę do podejmowania codziennych wyzwań.

Kolejna sytuacja: Skończyłaś właśnie trening na basenie, i jedyne co musisz zrobić w kwestii doprowadzenia się do ładu, to wysuszenie włosów. Jeśli zależy ci na efekcie podkreślenia twego spojrzenia, warto jest zapytać linergistkę o zastosowanie eyelinera . podejmując się tego tematu wspólnie ustalicie, czy w ogóle w twoim przypadku jest to trafiony zabieg.

Bez znaczenia, czy jesteś aktywnym sportowcem czy zapracowaną mamą, podejmując się makijażu permanentnego oczu zyskasz nie tylko piękny wygląd, ale również cenny czas.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – NA CZYM POLEGA?

Poszukując wiedzy w sieci – niestety – ale napotkamy wiele nieprawdziwych informacji w kwestii makijażu permanentnego. Do jednych najczęstszych opinii zalicza się określenie makijażu permanentnego jako zabieg mający na celu „przerysowanie” naszego wizerunku. Prawda jest zupełnie inna. Otóż dobrze wykonany zabieg makijażu permanentnego oczu, efektuje PODKREŚLENIEM naszej naturalnej urody jak i zarazem korygacją niewielkich niedoskonałości.

Specjalista o odpowiednich kompetencjach, dzięki zdobytemu doświadczeniu doskonale wie które barwniki zastosować oraz jakiej metody się podjąć  w celu osiągnięciu założonego efektu, jakim jest podkreślenie naturalnej urody. Ale na czym polega zabieg? Krótko mówiąc: Polega na wprowadzeniu na odpowiedniej głębokości naszego naskórka pigmentu. W tym celu stosowane są jednorazowe igły, znajdujące się w profesjonalnym narzędziu o kształcie długopisu podłączonego do profesjonalnego urządzenia. W taki oto sposób mamy możliwość wykonać kreski tak na górnych jak i dolnych powiekach.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – ZALETY ORAZ WADY

Do najistotniejszych zalet zabiegu zaliczamy między innymi:

  • Naturalność – Wykonane na powiekach kreski są indywidualnie dostosowywane do codziennego makijażu klienta, jego karnacji, predyspozycji a przede wszystkim naturalnej urody. I to właśnie dlatego efektem końcowym zabiegu jest podkreślenie naszej urody, a nie jej „przerysowanie”.
  • Wygodę – Makijaż permanentny oczu zapewnia jakość oraz trwałość, która pozwala nam zapomnieć o jakichkolwiek dodatkowych specjalnych zabiegach korekcyjnych lub pielęgnacyjnych na dobre kilkanaście miesięcy. Niezależnie od pory dnia, makijaż jest widoczny, dlatego też nie wymaga poprawek w ciągu dnia.
  • Trwałość – Trwałość dobrze wykonanego makijażu permanentnego oczu szacuje się do kilkunastu miesięcy, a po nich następuje rozpoczyna się proces tzw. „blednięcia”, któremu możemy zapobiec za pośrednictwem zabiegu dopigmentowania.

 

W celu uświadomienia Państwa o najistotniejszych faktach zabiegu przedstawiamy również pojawiające się wady:

 

  • Brak satysfakcji z efektu zabiegu – Niestety, ale takie sytuacje mają miejsce w przypadku podjęcia się zabiegu u niedoświadczonego specjalisty. Dlatego w celu uniknięcia takich nieprzyjemności polecamy weryfikację kompetencji wybranej linergistki.
  • Cena – Owszem jest to zabieg kosztowny i wymaga jednak dosyć sporego wydatku, na który niestety nie każdy może sobie pozwolić.
  • Pojawienie się uczuleń – Aby uniknąć tego typu nieprzyjemności, osobom decydującym się na zabieg zaleca się podjęcia się go w salonach, które stosują sprawdzone barwniki. Należy mieć na uwadze, iż zabieg ten jest metodą inwazyjną, co wiąże się z lekkim ryzykiem.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – GDZIE GO ZROBIĆ?

Jeśli zależy nam na uniknięciu efektu „przerysowania” lub innych przykrych wypadków, należy wystrzegać się szybkiej i nie przemyślanej decyzji odnośnie salonu, w którym zamierzamy wykonać zabieg. Warto jest poświęcić chwile czasu na weryfikację salonu pod względem doświadczenia pracujących tam specjalistek oraz upewnić się czy otrzymujemy wszystkie odpowiedzi na nasze pytania dotyczące zabiegu. Dobrym zapytaniem jest kwestia stosowanych w salonie barwników jak i poruszenie tematyki port folio. Istotnym aspektem jest również komunikacja między specjalistą a klientem – sprawdź czy dobrze się dogadujecie odnośnie twoich oczekiwań. Przed spotkaniem warto też jest zasięgnąć nieco wiedzy oraz opinii w Internecie.