Zalety makijażu permanentnego

ZALETY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Zabieg makijażu permanentnego cieszy się niebywałym i wciąż rosnącym zainteresowaniem, przez co wszelkie salony linergistyczne mają poumawiane wizyty nawet na kilka najbliższych miesięcy. Świadczy to przede wszystkim o jakości oraz zaletach zabiegu, które chętnie Państwu przedstawimy.

Makijaż permanentny blog zielona góra twoja uroda

MAKIJAŻ PERMANENTNY – TRWAŁOŚĆ

Trwałość efektu jest uzależniona między innymi od jakości stosowanego podczas zabiegu barwnika. Stosując barwnik o wysokiej jakości, w rękach doświadczonego specjalisty zapewni nam fenomenalny efekt utrzymujący się aż kilka miesięcy.

ZALETY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Zabieg makijażu permanentnego cieszy się niebywałym i wciąż rosnącym zainteresowaniem, przez co wszelkie salony linergistyczne mają poumawiane wizyty nawet na kilka najbliższych miesięcy. Świadczy to przede wszystkim o jakości oraz zaletach zabiegu, które chętnie Państwu przedstawimy.

Makijaż permanentny blog zielona góra twoja uroda

MAKIJAŻ PERMANENTNY – TRWAŁOŚĆ

Trwałość efektu jest uzależniona między innymi od jakości stosowanego podczas zabiegu barwnika. Stosując barwnik o wysokiej jakości, w rękach doświadczonego specjalisty zapewni nam fenomenalny efekt utrzymujący się aż kilka miesięcy. Po upływie około roku, może nastąpić proces „wyblaknięcia”, który hamujemy poprzez dopigmentowanie wymaganych miejsc. Dzięki temu nie tracimy czasu przed lustrem na malowanie kresek na powiekach, podkreślenie brwi czy nawet malowanie ust. Zabieg ten jest dedykowany zwłaszcza dla Pań, które nie przepadają za sobą bez stosowania makijażu. W skrócie ujmując – ZAWSZE wygląda się pięknie!

MAKIJAŻ PERMANENTNY – SPOSÓB NA PERFEKCJĘ

Niestety, ale nie zawsze i nie każdej kobiecie uda się zrobić oczekiwany makijaż i nie mówimy tutaj tylko o kwestii dobrania grubości kreski czy też dostosowanie kolorystyki do urody, głównym aspektem jest dobrze technicznie wykonanego zabiegu. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz praktyce, linergistka perfekcyjnie dokonuje zabiegu poprowadzenia kreski, podkreślenie ust przy pomocy konturówki i co najważniejsze – zabarwia brwi przy zastosowaniu indywidualnie dobranego barwnika. Myślę, że wiele kobiet przyzna, iż przed podjęciem się zabiegu, ich usta czy też oczy nigdy nie prezentowały się tak zjawiskowo jak dziś. Zatem w jakim celu podejmujemy się zabiegowi? Aby cieszyć się z trwałym efektem i być zawsze gotową do wyjścia z domu.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY – IDEALNY WYGLĄD TWARZY

Odpowiednio wykonany makijaż potrafi zadziałać niczym magia. Zabieg zapewnia efekt nie tylko kociego spojrzenia, ale również „otwarcia”  lub powiększenie optyczne oka. Wartym zainteresowania jest również tematyka skorygowania ust, niekiedy zabieg w tej części twarzy staje się poważna konkurencją dla medycyny estetycznej. Makijaż permanentny ma na celu podkreśleniu ust jak i zarazem poprawę czerwieni wargowej.

Warto nadmienić również o makijażu permanentnym brwi, który przyniesie nam dużo więcej korzyści i radości. Nie dla każdej kobiety modelowanie łuków nie należy do najprostszych zadań, a jest to aspekt, który może wnieść wiele pozytywnych zmian w wizerunku naszej twarzy.

MAKIJAŻ PERMANENTNY – 100% BEZPIECZEŃSTWA

Kwestia efektu końcowego jest równie istotna jak i kwestia bezpieczeństwa. W przypadku makijażu klasycznego, istnieje szansa na pojawienie się reakcji uczuleniowych spowodowane na przykład substancjami znajdującymi się w „kolorowych kosmetykach”, które mogą skutkować podrażnieniem lub wysuszeniem skóry, zwłaszcza w przypadku okolic oczu. Makijaż permanentny przeprowadzany jest przy zastosowaniu atestowanych barwników, dzięki czemu mamy pewność co do gwarancji ich jakości. Dodatkowo nie jesteśmy już zmuszeni do podejmowania ryzyka względem narażenia oczu oraz skóry poprzez stosowanie lub sprawdzanie kosmetyków. Osoby obawiające się sytuacji błędu w sztuce lub nie spełni jego oczekiwań, powinny mieć na uwadze fakt, iż makijaż zawsze można poprawić i skorygować, a w przypadkach krytycznych – po prostu usunąć przy pomocy laseru, który stosowany jest w studiach tatuażu. Zatem podejmując się zabiegu u profesjonalisty – nie ryzykujemy zupełnie niczym.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY – SPOSÓB NA ZAOSZCZĘDZENIE

Stawki zabiegu makijażu permanentnego różnią się w zależności od salonu. Ale czy jest sens wydawać pieniądze? Należy się nad tym zastanowić. Możemy zapewnić, iż podjęcie się zabiegu na pewno zaoszczędzi nam sporo pieniędzy rezygnując z zakupów na kosmetyki do makijażu czy też demakijażu. Jest to idealne rozwiązanie dla Pań, które lubią lub muszą często stosować makijaż klasyczny – a co za tym idzie – stosowanie wielorakich kosmetyków, gdzie doskonale wiemy ile musimy zapłacić za jakość dobrego produktu. Dzięki trwałości jaką wykazuje makijaż permanentny (kilkanaście miesięcy), stosując się do porad linergistki, oszczędzamy czas oraz pieniądze, które musielibyśmy poświęcić na makijaż klasyczny przed naszym lustrem.