Makijaż permanentny oczu KRESKA dolna

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU KRESKA DOLNA ZIELONA GÓRA

POWABNIE ZAGĘSZCZONA LINIA RZĘS

Kreska dolna finezyjnie uzupełnia permanentną kreskę górną.  Zagęszcza wizualnie dolną linię rzęs. Spowoduje, iż Twoje spojrzenie będzie bardziej ekspresyjne, stonowane i frywolne.  Zaoszczędzi Ci czas spędzany na codziennym rysowaniu i poprawianiu make-up oka. Zawsze będziesz doskonale wyglądać , zarówno na basenie, w saunie czy też na imprezie.

KRESKA DOLNA – CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ

Końcową ekspresję kreski dolnej zawsze uzależniam od wielkości i kształtu oka oraz od Twoich indywidualnych upodobań.  Już teraz podpowiem: makijaż oka kreską dolną to oferta skierowana  do Pań o dużych i średnich oczach. Sugeruję unikanie tego zabiegu dla Pań o głęboko osadzonych i małych  oczach. 

JAK WYKONAM KRESKĘ DOLNĄ?

Content
Kreskę dolną wykonuję od pierwszej do ostatniej rzęsy dozując perfekcyjnie pigment pomiędzy przestrzenie pojedynczych włosków rzęs.  Nie przekroczę obrysu wieńca rzęs. Przed wykonaniem makijażu  zaproponuje Ci określoną intensywność kreski dolnej. 

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZY – ZDJĘCIA

GALERIA ZDJĘĆ

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU KRESKA GÓRNA – CENA

JAKOŚĆ I GWARANCJA  EFEKTU 

W przypadku trwałego zabiegu jakim jest makijaż permanentny oczu liczy się przed wszystkim doświadczenie, wiedza i umiejętności linergistki. Daję absolutną pewność, że Twoja uroda i Twoje oczy są w najlepszych rękach w Polsce. Gwarantuje to pisemnie. Sprawdź udzielaną przeze mnie przed zabiegiem pisemną gwarancję na to, że makijaż po zabiegu będzie taki jakiego sobie życzyłaś przed zabiegiem – takiej pisemnej gwarancji nie daje nikt w Polsce.

Sprawdź moją PISEMNĄ GWARANCJĘ JAKOŚCI

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI CENNIK

SPRAWDŹ CENNIK oraz nasz SYSTEM RATALNY

ISTOTNE

MAKIJAŻ PERMANENTNY ZAWSZE SKŁADA SIĘ Z PIERWSZEJ WIZYTY
ORAZ WIZYTY KONTROLNEJ: 4-6 TYGODNI PO WYKONANIU ZABIEGU
(kontrola podczas której wykonuje się dopigmentowanie jest już wliczone w cenę zabiegu)

SPRAWDŹ POZOSTAŁE ZABIEGI MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI
MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU
MAKIJAŻ PERMANENTNY UST
MAKIJAŻ PERMANENTNY USUWANIE

UMÓW SIĘ NA MAKIJAŻ PERMANENTNY

W moim Centrum Makijażu Permanentnego zapewnię Ci doskonały efekt, który spełni Twoje oczekiwania. Podczas konsultacji wykonamy rysunek wstępnyna twoich ustach, który pokaże jak będziesz wyglądać w danym rodzaju makijażu permanentnego ust. Zobaczysz jak makijaż uwypukli Twoją urodę i podkreśli naturalne piękno.

+48 691 101 070

baner
baner

PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

ZABIEG

-REGENREACYJNY-