Mezoterapia cellulitu

ODZYSKAJ ZADBAJ ZLIFTINGUJ

ODNAJDŹ
ZDROWIE PIĘKNO NATURALNOŚĆ
ODZYSKAJ SIEBIE

GWARANTUJĘ

100

% Efektywności zabiegu

KLIENCI WYSTAWILI MI PONAD

300

Pozytywnych opinii na FB i Google

Efekt już po

1

Zabiegu

mezoterapia rozstępy

MEZOTERAPIA NA CELLULIT

Odzyskasz gładkość skóry, młody wygląd, jędrność … i zniwelujesz cellulitis.  PO PROSTU ODZYSKAJ SIEBIE.

Cellulit to problem ponad 80% z Nas, a “pomarańczowa skórka” pojawia się w coraz młodszym wieku, nawet w przypadku kobiet cieszące się szczupłą sylwetką.  Tak jak w w przypadku chorób – im szybsza decyzja wykonania zabiegu – tym większe i skuteczniejsze efekty końcowe. zabiegi MEZOTERAPIA NA CELLULIT uznawane jest za jeden z najskuteczniejszych zabiegów antycellulitowych.

Gwarantują skuteczność, bezpieczeństwo, świetne efekty.

CO WARTO WIEDZIEĆ O MEZOTERAPII NA CELLULIT ?

Jak w przypadku każdego zabiegu MEZOTERAPII, polega on na bezpośrednim wstrzyknięciu specjalnie wybranego preparatu -SERUM – w miejsca, w których pojawia się cellulit.

Podczas zabiegu stosujemy specjalistyczny, nowoczesny, atestowany  sprzęt  dedykowany zabiegom MEZOTERAPII.  Połączenie doświadczenia,   super technologi, wiedzy oraz najlepszych preparatów implikowanych w skórę, osiągniemy fantastyczny efekt zwalczający cellulitu. Na długo.

Umów się na Mezoterapię!

tel. 691 10 10 70

Opinie

Ważne informacje

Zdecydowanie nie. Bardzie odczuwalny jest leciutki dyskomfort. Zabieg jest bezbolesny a wszystko za sprawą najnowszego urządzenia i doświadczenia osoby wykonującej. Dodatkowo jest możliwość skorzystania z miejscowego znieczulenia, które eliminuje dyskomfort.

Tak w przypadku wczesnego jak i średniego zabieg MEZOTERAPII NA CELLULIT wykazuje niebywałą skuteczność. A to ze względu na efekt zahamowania rozwoju oraz cofania dotychczasowych zmian.

Dlatego też, zalecamy by decyzja odnośnie leczenia została podjęta jak najszybciej, co sprawia, że efekty zabiegu są dużo trwalsze i korzystniejsze.

W przypadku osób borykających się z zaawansowanym cellulitu, MEZOTERAPIA NA CELLULIT nie jest w stanie zagwarantować całkowitej niwelacji, aczkolwiek jak najbardziej zmniejsza obszar pomarańczowej skórki, poprawia wygląd jak i widocznie wygładza jej powierzchnię. Warto zaznaczyć, iż zabieg przyspiesza również procesy metaboliczne mające na celu pomocy redukcji złogów tłuszczowych.

Czas trwania efektów jest bardzo zależna od indywidualnych uwarunkowań skórnych jak i stadium w jakim występuje cellulit. Jednak warto zaznaczyć, iż w wielu przypadkach rezultaty są niemalże natychmiast widoczne, a efekty długotrwałe.

MEZOTERAPIA NA CELLULIT składa się z 3 etapów:

Terapia intensywna – 3 zabiegi wykonywane co 1 lub 2 tygodnie.

Pielęgnacja intensywna – 1 zabieg na miesiąc. Kontynuowany przez 6 miesięcy.

Podtrzymanie efektów – Wystarczy 1 zabieg co pół roku.