Mezoterapia dłoni

ZREGENERUJ ODMŁODŹODŻYW

POCZUJ
GŁADKOŚĆ ELASTYCZNOŚĆ NATURALNOŚĆ
ODZYSKAJ SIEBIE

KLIENCI WYSTAWILI MI PONAD

300

Pozytywnych opinii na FB i Google

NA ZABIEG POWRACA

92

% Klientów

GWARANTUJĘ

100

% Zadowolenia z zabiegu

Mezoterapia dłoni

MEZOTERAPIA IGŁOWA DŁONI

WSTRZYMAJ PROCES STARZENIA I ODZYSKAJ MŁODZIEŃCZY WYGLĄD DŁONI!

Doskonale wiemy, że dłonie są rzeczą istotną nawet z perspektywy naszej wizytówki. Dzięki systematycznej pielęgnacji oraz MANICURE jesteśmy w stanie utrzymać jędrność oraz elastyczność skóry dłoni. Dlatego też w tym celu warto jest skonsultować się z profesjonalistą.

Przedstawiamy Państwu jedną z metod, która odnosi najszybsze i niebywałe efekty dzięki zabiegowi MEZOTERAPII IGŁOWEJ DŁONI, który cechuje się niskim poziomem inwazyjności a najwyższym pod względem bezpieczeństwa. Zabieg dedykowany jest dla osób, które pragną opóźnienia efekty biegnącego czasu oraz polepszenia jej kondycji.

MEZOTERAPIA IGŁOWA DŁONI – POWRÓT DO MŁODOŚCI

MEZOTERAPIA IGŁOWA DŁONI Znany z niebywałej efektywności pod względem ukojenia skóry cierpiącej na przemęczenie, przesuszone lub słabo odżywionej skóry. Metoda wykazuje niebywałą skuteczność w przypadku rewitalizacji, rozjaśnieniu,  niwelacji pierwszych oznak starzenia oraz na redukcję pojawiających się przebarwień. Dodatkowym efektem zabiegu jest zredukowanie liczby gruczołów łojowych oraz tkanki tłuszczowej, która zanika wraz z wiekiem. Dbanie o skórę w warunkach domowych jest bardzo istotną rzeczą, natomiast to właśnie dzięki profesjonalnym zabiegom takim jak MEZOTERAPIA IGŁOWA DŁONI uzyskujemy pozytywne efekty w kwestii wyglądu jak i kondycji naszych dłoni.

MEZOTERAPIA IGŁOWA DŁONI – WSKAZANIA DO ZABIEGU

Zabieg zalecany jest dla osób niezależnie od wieku. Rodzaj stosowanych preparatów podczas zabiegu jak i sam czas jego trwania uzależniony jest od indywidualnych warunków skórnych, które konsultowane są podczas pierwszego spotkania.

Najczęstszymi wskazaniami w celu wykonania zabiegu, to:

Profilaktyka przeciwstarzeniowa

Wiotkość skóry dłoni

Niewłaściwy stopień nawilżenia

MEZOTERAPIA IGŁOWA DŁONI – EFEKTY

MEZOTERAPIA IGŁOWA DŁONI Znana jest jako jeden z najbardziej efektywnych metod w celu regeneracji oraz odżywienia skóry. Bardzo uznawany zabieg z dziedziny kosmetologii, który w bardzo krótkim czasie pozwala cieszyć się efektemi. Dzięki implikowaniu substancji aktywnej, osiągamy znacznie lepsze efekty, niż w przypadku stosowania najdroższych kosmetyków, a powodem tego jest bezpośrednie wstrzyknięcie preparatu do głębszych warstw skóry. Dodatkowo dostarcza on skórze dłoni wszelkich niezbędnych składników odżywczych oraz witamin, które wspierają proces głębokiej regeneracji skóry jak i zarazem poprawę jej struktury.

Efekty, które zapewnia nam zabieg MEZOTERAPII IGŁOWEJ DŁONI:

Ujędrnienie i nawilżenie skóry

Poprawa kondycji skóry

Zmniejszenie wiotkości

Rewitalizacja

Redukcja przebarwień

MEZOTERAPIA IGŁOWA DŁONI – NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Polega na wykonaniu kontrolowanych mikronakłuć przy pomocy cieniutkiej igły, w której znajduje się indywidualnie dobrany preparat aktywny. Wynikiem implikacji substancji aktywnej jest dostarczenie do tkanki oraz skóry właściwej, co afektuje na szybkie przyswojenie oraz wzmożenie naturalnego procesu regeneracji. Połączony wraz z końcowym masażem dłoni wspiera równomierne rozprowadzenie preparatu wewnątrz skóry. W trakcie zbiegu, poprzez mikronakłucia skóry zostają pobudzone naturalne procesy regeneracyjne poprzez stymulowanie metabolizmu komórek oraz produkcję kolagenu i elastyny, będącymi odpowiedzialnymi za jędrność skóry, która traci wspomniane walory wraz z biegiem czasu.

Stosowane preparaty podczas MEZOTERAPII IGŁOWEJ DŁONI zawsze dobierane są indywidualnie poprzez profesjonalną konsultację z kosmetologiem w celu zdiagnozowania potrzeb skóry oraz zapewnieniu składników odżywczych. Te z kolei mają za zadanie wesprzeć rewitalizację, poprawę krążenia oraz efekty ujędrniające.

Najczęściej spotykanymi substancjami znajdującymi się w stosowanych preparatach to:

Witaminy

Aminokwasy

Kwas polimlekowy

Kwas hialuronowy

Substancje oraz zaawansowany technologicznie sprzęt jest podparty certyfikatami będące potwierdzeniem jakości oraz skuteczności produktu.

MEZOTERAPIA IGŁOWA DŁONI – ZABIEG BEZBOLESNY? 

A i owszem. Pomimo stosowania cieniutkiej igły oraz mikronakłuć, zabieg jest bezbolesny, a to wszystko ze względu na niezwykłą precyzyjność, która cechują się profesjonalni kosmetolodzy. W przypadku osób o niskim poziomie tolerancji bólu, stosowany jest specjalny krem znieczulający.  Podejmując się zabiegu, dołożymy wszelkich starań w kwestii komfortu oraz przyjemnej atmosfery.

MEZOTERAPIA IGŁOWA DŁONI – CZY JEST BEZPIECZNA?

Jak najbardziej. Metoda, którą polega na implikacji specjalnego preparatu jest 100% bezpieczne i nie afektuje w żaden negatywny sposób (w tym np. powikłań). MEZOTERAPIA IGŁOWA DŁONI jest znana jako jedna z najbardziej efektywnych zabiegów, mające na celu spowolnienie procesu starzenia oraz odżywienie skóry dłoni. Dzięki szerokiemu zastosowaniu zabiegu, lista wskazań zastosowania jest coraz większa.

Podczas pierwszego spotkania, przeprowadzona jest indywidualna konsultacja, mająca na celu ustalenia zmian, kondycji skóry jak i wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań, które mogłyby afektować na zdrowie lub nawet samopoczucie klienta.

Do najczęstszych przeciwwskazań MEZOTERAPII IGŁOWEJ DŁONI zalicza się:

Cukrzyca

Choroby nowotworowe

Ciąża

Okres laktacji

Stany zapalne skóry

Alergia na substancje znajdujące się w preparatach

MEZOTERAPIA IGŁOWA DŁONI – POSTĘPOWANIE POZABIEGOWE

W przeciwieństwie do niektórych zabiegów kosmetologicznych, po wykonaniu MEZOTERAPII IGŁOWEJ DŁONI nie jest wymagana szczególna pielęgnacja. Należy bowiem zachować podstawowe zasady higieny oraz przez kilka dni unikać sauny, basenu, solarium czy też nadmiernej ekspozycji na słońce. Po zabiegu, mogą pojawić się małe obrzęki lub siniaki, którymi nie należy się przejmować albowiem znikają one w ciągu 2 dni.

MEZOTERAPIA IGŁOWA DŁONI – ILE ZABIEGÓW NALEŻY WYKONAĆ?

Mimo wybitności samego zabiegu, zalecane jest wykonanie całej jej serii. W zależności od uwarunkowań skórnych, efekty mogą pojawić się już po pierwszym wykonaniu jednego z nich. Odpowiednia częstotliwość stosowania metody szacowana jest na tydzień przed wykonaniem kolejnej.

Umów się na Mezoterapię dłoni

tel. 691 10 10 70

Opinie