Mezoterapia oczu

ZREGENERUJ ODMŁODŹZLIFTINGUJ

UJRZYJ
PIĘKNO NATURALNOŚĆ PERFEKCJĘ
OCZARUJ WSZYSTKICH

GWARANTUJĘ

100

efektu

OSIĄGNĘ

110

% Twojego zadowolenia

ZOBACZ EFEKT JUŻ PO

1

zabiegu

 MEZOTERAPIA OCZU 

ODZYSKAJ MŁODZIEŃCZY WYGLĄD!

Skóra pod oczami jest miejscem, które wymaga dostosowanej do potrzeb skóry pielęgnacji. Czynnikiem, który wpływa na wygląd skóry okolic oczu jest nie tylko wiek, ale również uwarunkowanie genetyczne, dieta, stosowanie kosmetyków czy też tryb życia. Wynikiem ich działań często są sińce pod oczami, zmarszczki, worki . Odpowiedzią na te zjawiska jest Mezoterapia. To zabieg sprawdzony, przetestowany  i efektywnyPoprawi wygląd skóry jak i przywrócenie jej młody wygląd.

ODMŁODZISZ SKÓRĘ , WYRÓWNASZ JĄ, ZNIWELUJESZ ZMARSZCZKI. 

W TYM WŁASNIE PRZYPADKU POLECAMY MEZOTERAPIĘ OCZU!

Umów się na Mezoterapie okolic oczu!

tel. 691 10 10 70

Opinie

Ważne informacje

MEZOTERAPIA POD OCZY zaliczana jest do jednych z najbardziej efektywnych zabiegów. Dedykowany dla wszystkich osób, starające się o odzyskanie młodego wyglądu skóry pod jak i wokół oczu i to niezależnie od wieku. Warto mieć na uwadze fakt, iż zabieg stosowany jest nie tylko w przypadku kobiet, ale również i mężczyzn.

Ze względu na utratę tkanki tłuszczowej, skóra wokół oczu traci na jędrności, a dodatkowo mogą pojawić się obrzęki, cienie czy też nawet zmarszczki.

Po 25 roku życia zmarszczki mimiczne potrafią wystąpić już . w tym wieku zabieg MEZOTERAPII OCZU warto jest potraktować jako zabieg zapobiegawczy pierwszym oznakom starzenia:  „kurzym łapką” wywołane poprzez mimikę twarzy.

W przypadku osób dojrzałych, fenomenalnym aspektem zabiegu jest nawilżenie, napięcie, wygładzenie oraz rozjaśnienie skóry. Dzięki szerokiemu zastosowaniu tej metody, wiemy jak wybitne efekty przynosi zabieg, a najlepiej wiedzą to osoby, które podjęły się tego zabiegu. Doceniają jego efektywność doświadczając zauważalne zmiany oraz poprawę kondycji skóry.

Zadaniem zabiegu jest wstrzyknięcie dostosowanej do sytuacji skórnej substancji, przy pomocy cieniutkiej igły. Podczas serii zabiegów, do skóry właściwej wprowadzany jest preparat, który powoduje pobudzenie naturalnych mechanizmów naprawczych oraz regenerujących skóry. Substancja implikowana jest na głębokość w okolicach 2-3 mm, a sam zabieg pozytywnie wpływa na mikro krążenie, metabolizm komórkowy oraz produkcję elastyny i kolagenu.

MEZOTERAPIA OCZU Należy do zabiegów, który w krótkim czasie przynosi fenomenalne rezultaty takie jak pełna blasku skóra, zwiększona elastyczność. Dodatkowo wykazuje efektywność w zwalczaniu lub niwelowaniu zmarszczek, co sprawia, że powraca nam młodzieńczy wygląd. Warto pamiętać, iż nawet najdroższe kosmetyki nie są w stanie zapewnić takiego efektu jak MEZOTERAPIA OCZU, a to ze względu na fakt, iż kosmetyki działają tylko na zewnętrzne warstwy skóry. Metoda ta jest sposobem na zniwelowanie lub pozbycie się problemu utraty jędrności skóry lub zmarszczek.

Aby utrzymać uzyskane efekty, zalecane jest stosowanie zabiegów mające na celu wsparcie działania MEZOTERAPII , a mianowicie:

Dzięki naszemu doświadczeniu , indywidualnej konsultacji oraz dobranych licznych substancji rewitalizujących, wpływają na skuteczność oraz zauważalne efekty. Substancje implikowane są w miejsce wymagające pielęgnacji. Uzyskamy następujące rezultaty:

 • Nawilżenie, regeneracja oraz poprawa jędrności skóry
 • Poprawa mikro krążenia
 • Zmniejszenie cieni oraz obrzęków
 • Redukcja zmarszczek
 • Utrata jędrności skóry
 • Cienie i obrzęki
 • Sucha i cienka skóra pod oczami
 • Zmarszczki wokół oczu

Zniweluj je, ciesz się młodym wyglądem.

Mezoterapia oczu wykonywana jest przez doświadczonego kosmetologa jak i przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Jest to niezmiernie ważna kwestia ze względu na okolice oczu, które są bardzo delikatne. Skóra pod oczami jest niebywale podatna na podrażnienia, utratę elastyczności oraz przesuszenia, stąd właśnie zalecane jest nie tylko codzienna pielęgnacja tychże okolic, ale również zastosowanie specjalistycznych zabiegów mających na celu przeciwdziałanie jak i zwalczaniu defektów. Wspomnienia powyżej zmarszczki mimiczne mogą wpłynąć nie tylko na wygląd i atrakcyjność persony, ale również na komfort psychiczny, który dziś jest nam tak potrzebny.

Fenomenem zabiegu jest fakt, iż efekty występują już po pierwszym spotkaniu. Zauważalne jest zwiększenie napięcia oraz elastyczności skóry, a występujące zmarszczki mimiczne ulegają intensywnemu spłyceniu. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów, wskazane jest podjęcia się serii od 4 do 8 zabiegów z częstotliwością co 7 do 14 dni.

Pomimo zaniżonej intensywności zabiegu, ze względu na użycie cieniutkiej igły, może wystąpić nadwrażliwość, zaczerwienienie, niewielki obrzęk lub zasinienie skóry. Jest to kwestia indywidualnego uwarunkowania skóry, aczkolwiek skutki opisane powyżej w bardzo krótkim czasie szybko znikają, dlatego też nie ma potrzeby do obaw. Po zabiegu wskazane jest, by unikać nadmiernej ekspozycji na słońce, korzystanie z sauny lub basenu. Priorytetem jest by dostosować się do wskazówek kosmetologa prowadzącego zabieg oraz stosować środki pielęgnacyjne wskazane właśnie przez niego.

Ze względu na bezpieczeństwo oraz oczekiwań klienta, podczas pierwszego spotkania przeprowadzana jest indywidualna konsultacja, mająca na celu zapoznania się z problematyką klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować odpowiedni preparat oraz ewentualne przeciwwskazania, do których najczęściej należą:

 • Choroby nowotworowe
 • Ciąża i okres laktacji
 • Infekcja oraz alergie skórne

Ze względu na posiadane doświadczenie oraz profesjonalnego sprzętu Gwarantujemy Państwu sterylność, efekty jak i bezpieczeństwo zabiegu oraz stosowanie certyfikowanych preparatów.

NIE, NIE BOLI. Zabieg wykonywany jest przez doświadczonego kosmetologa. Wraz ze specjalistyczną technologią jest zabiegiem BEZBOLESNYM. Wynika to z faktu, iż podczas stosowania metody, przykładamy ogromną uwagę do komfortu klienta oraz w zależności od wykazanego progu bólu, stosujemy znieczulający krem, który ma wpływ na zniwelowanie dolegliwości.