Mezoterapia rozstępy

PRZYWRÓĆ ZADBAJ ZLIFTNGUJ

MEZOTERAPIA NA ROZSTĘPY

MEZOTERAPIA NA ROZSTĘPY to droga do skóry bez cellulitu, równej, gładkiej , odmłodzonej. Zwiększa elastyczność oraz napięcie skóry jak i powoduje etapowe zanikanie i gojenie się powstałych rozstępów. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Uznawana jest  za jeden z najskuteczniejszych metod zbiegu.

Zabieg polega na iniekcji preparatu/SERUM aktywnego w głąb naszej skóry. Efektem wprowadzonej w skórę substancji jest pobudzenie naturalnych mechanizmów regeneracyjnych oraz naprawczych w miejscu cellulitu. Efekt po-zabiegowy sprawia, iż skóra wygląda młodziej, równiej , młodziej,a co za tym idzie – poprawia komfort psychiczny oraz estetyczny.

ODZYSKAJ
JĘDRNOŚĆ PIĘKNO NATURALNOŚĆ
ODZYSKAJ SIEBIE

NASI KLIENCI WYSTAWILI MI PONAD

300

Pozytywnych opinii na FB i Google

WYKONAŁAM PONAD

1311

Zabiegów Mezoterapii na rozstępy

OSIĄGNĘ

110

% Twojego zadowolenia

mezoterapia cellulitu i rozstepów

MEZOTERAPIA NA ROZSTĘPY- ODZYSKAJ MŁODOŚĆ

Na samym początku należy obalić teorię mówiącą, iż rozstępy dotyczą osoby z borykającą się nadwagą lub kobiet, bo jak wykazują badania – aż 40% mężczyzn cierpi na tę samą przypadłość.

Zjawisko ROZSTĘPÓW występuje niezależnie od płci. Nie jest skorelowane z  nadwagą czy otyłością. Doskonale rozumiemy dyskomfort oraz zaburzenie poczucia estetyczności, dlatego też profesjonaliści z dziedziny kosmetologii wynaleźli zabieg, mający na celu zwalczanie lub niwelację tychże niekomfortowych zjawisk.

MEZOTERAPIA EFEKTYWNOŚĆ W WALCE Z ROZSTĘPAMI

wykazuje niebywałą efektywność w przypadku zwalczenia defektów, poprawieniu stanu i wyglądu skóry jak oraz poprawieniu jej struktur.

. Warto zaznaczyć, iż w przypadku świeżo powstałych rozstępów zalecane jest dodatkowe wykonanie zabiegu MEZOTERAPII niezależnie od stopnia zaawansowania defektów skórnych.

Do każdego klienta dobierzemy oraz zastosujemy odpowiednie aktywne serum. Osiągniemy efekt intensywnego nawilżenia, jak i uzupełnienia niezbędnych minerałów oraz witamin, co skutkuje poprawą mikrokrążenia i stymulacji fibroblastów ( które produkują włókna kolagenowe).

Zabieg znajduje swoje miejsce w bardzo szerokim spektrum zastosowania, dlatego też dedykowany jest zwłaszcza dla ludzi, którzy próbują zwalczyć pojawiające lub już powstałe rozstępy.

Umów się na Mezoterapię na rozstępy !

tel. 691 10 10 70

Opinie

Ważne informacje

Ile zabiegów należy wykonać? Niestety i stety jest to kwestia bardzo indywidualna. Z tego właśnie względu podczas pierwszej wizyty i podjęcia się zabiegu, przeprowadzana jest indywidualna profesjonalna konsultacja mająca na celu określenie warunków jakimi cechuje się klient. Zależy to przed wszystkim od wielkości obszaru występowania rozstępów. Standardową ilością zabiegów jest 612 serii zabiegów wraz z tygodniową przerwą pomiędzy nimi. Łącząc zabieg wraz z zalecaną serią, uzyskamy efekt redukcji rozstępów, poprawę wyglądu oraz wzmocnienie struktury skóry.

 

Pomimo wspomnianego wysokiego poziomu bezpieczeństwa zabiegu, po odbytej kuracji wskazane jest, by stosować się do zaleceń profesjonalisty, które mają na celu przyspieszenie procesu ustąpienia dyskomfortu po zabiegu. Zaliczamy do nich między innymi:

Unikanie miejsc takich jak sauna, solarium czy basen.

Unikanie stosowania kosmetyków zawierające silnie drażniące substancje

Unikanie bezpośredniej ekspozycji na słońce

Stosowanie preparatów pielęgnacyjnych wskazanych przez specjalistę wykonującego zabieg

MEZOTERAPIA NA ROZSTĘPY Cechuje się tak niebywale wysoki poziomem bezpieczeństwa jak i wysoką skutecznością w zwalczaniu przyczyny. Metoda ta należy do zabiegów NIECHIRURGICZNYCH, dzięki czemu nie jest wymagany długi czas rekonwalescencji. Zabieg dedykowany jest dla wszystkich osób borykających się z rozstępami – niezależnie od grupy wiekowej czy też płci.

Zawdzięczając doświadczenie oraz precyzyjność wykonywania zabiegu, jesteśmy w stanie zagwarantować, iż odbywa się on bezboleśnie.  W przypadku osób o niskim progu bólu, stosowany jest specjalistyczny krem mający za zadanie zmniejszenie dyskomfortu oraz znieczulenia miejsca, na którym wykonywany jest zabieg.

Do najczęściej wspomnianych powyżej przeciwwskazań należą między innymi:

Cukrzyca

Ciąża

Choroba nowotworowa

Zmiany zapalne skóry

Przyjmowanie leków obniżające krzepliwość krwi

Istotą zabiegu MEZOTERAPII NA ROZSTĘPY jest bezpośrednie i kontrolowane wstrzyknięcie preparatu aktywnego przy pomocy cieniutkiej igły. Z racji, iż sposób wykonania wymaga profesjonalnej precyzji, ważne jest by wykonywany był przez jak najbardziej doświadczonego kosmetologia – co możemy zagwarantować w naszym salonie.

Stosowany preparat podczas wykonywania zabiegu dobierany jest indywidualnie – w zależności od uwarunkowań skórnych klienta, dlatego zabieg rozpoczęty jest poprzez indywidualną konsultację mająca na celu ustalenia wskazań jak i przeciwwskazań w stosunku do wykorzystywanego preparatu.

Substancji aktywnych jest wiele, ale do najczęściej stosowanych należą:

L-karnityna

Krzemionka

Pirydoksyna

Biotyna

Kwas hialuronowy

Jak i wiele innych…

Do najczęściej zauważalnych efektów MEZOTERAPII NA ROZSTĘPY to:

Rewitalizacja oraz ujędrnienie skóry

Zwiększenie elastyczności i gęstości skóry

Poprawa struktury skóry

Zmniejszenie widoczności rozstępów

MEZOTERAPIA NA ROZSTĘPY Cieszy się niebywałą popularnością wśród zabiegów z dziedziny kosmetologii. Jest to jeden z najczęściej praktykowanych metod, mający na celu zredukowaniu niechcianych zmian skórnych, nawet w przypadku długoletniego występowania. Metoda jest niechirurgiczna, co sprawia, że nie wymagany jest dłuższy czas okresu rekonwalescencji jak i zarazem nie musimy się obawiać o jakiekolwiek skutki uboczne zabiegu. Istotną kwestią MEZOTERAPII NA ROZSTĘPY jest dobranie odpowiedniego preparatu aktywnego, która zostaje podana pod skórę, dzięki czemu zyskujemy zauważalną redukcją zmian skórnych oraz niebywałą efektywnością.

Zabieg pozwala na punktowe i bezpośrednie dotarcie do miejsca wymagającego pielęgnacji, co sprawia, że efekt jest zdecydowanie szybszy i godny podziwu.

Do głównych wskazań wykonania zabiegu MEZOTERAPII NA ROZSTĘPY to:

Białe rozstępy

Czerwone rozstępy

Utrata jędrności oraz wiotczenie skór

Należy mieć na uwadze fakt, iż efekty są uzależnione od stopnia wielkości jak i zaawansowania występującego rozstępu. W przypadku wystąpienia zmian rozległych, wskazane są zabiegi wspomagające, mające na celu spotęgowanie efektu zabiegu MEZOTERAPII NA ROZSTĘPY. Do najbardziej zalecanych zabiegów w omawianym przypadku należą:

DermaPen

Peelingi chemiczne

Peelingi Ziołowe

Fale radiowe

Karboksyterapia

Powód powstania rozstępów jest dobrze znany – mianowicie pojawiają się w momencie nadmiernego rozciągnięcia skóry, co powoduje zerwanie włókien elastycznych w głębokich warstwach skóry właściwej, przy czym nie naruszając struktury naskórka. Rozpoznajemy je poprzez kształt podłużnych prążków o różnych odcieniach czerwieni, która wraz z upływem czasu blakną, ale niestety samoistnie nie znikają.

Niestety nie ma jednej przyczyny, która powoduje powstanie ROZSTĘPÓW, aczkolwiek najczęstszym przypadkiem jest ciąża, uprawianie kulturystyki, otyłość jak i w przypadku dorastającej młodzieży. Zarówno w grę wchodzi kwestia prowadzonego trybu życia, diety czy też uwarunkowania genetycznego. Ogniwem zapalnym powstawania ROZSTĘPÓW jest połączenie kilku sprzyjających sytuacji, które powodują nadmierne napięcie skóry – co za tym idzie również pękanie włókien, które powodują powstawanie ubytków oraz pojawieniu się ROZSTĘPÓW.