Zabieg na stopy

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że złe samopoczucie zaczyna się przeważnie od zaniedbanych stóp, a ich regularna pielęgnacja jest kwestią nie tylko estetyki ale i zdrowia. W stopach umieszczone są receptory, unerwione punkty mające połączenie z każdym organem ciała. Poprzez masaż można poprawić ukrwienie tych punktów, a tym samym odpowiadających im narządów, poprawić krążenie krwi, transport składników odżywczych i usuwanie toksyn odpowiedzialnych za choroby. Dlatego warto pielęgnować stopy w odpowiedni sposób, by długo zachować ich zdrowie i estetyczny wygląd.

Kiedy stosować?

Gdy skóra stóp jest sucha, często się łuszczy, masz zrogowaciały i pękający naskórek,masz uczucie ciężkich, zmęczonych nóg, masz uczucie gorących, palących stóp, gdy Twoje paznokcie są kruche i łamliwe, kiedy masz zimne, słabo ukrwione stopy, przy nadmiernej potliwości stóp,

Nasze zabiegi dają następujące efekty:

poprawę mikrocyrkulacji krwi i limfy, pobudzenie receptorów obecnych w stopach, wygładzenie, nawilżenie i odżywienie skóry, usunięcie zrogowaciałego naskórka, odżywienie i wzmocnienie paznokci, przeciwdziałanie oznakom starzenia, zapewnienie długotrwałego uczucia relaksu i odprężenia.

….LUKSUS LEŻY U TWYCH STÓP

Nasz salon jest partnerrem programu:

 

Pedicure wykonywany jest w ultracmofortowym fotelu z masażerem pleców i specjalnym systemem Pipeles gwarantującym sterylność:

baner
baner

PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

ZABIEG

-REGENREACYJNY-