Zabiegi firmowe Babor

ZREGENERUJ ODMŁODŹZLIFTINGUJ

DOCEŃ
PIĘKNO ZDRROWIE NATURALNOŚĆ
ZADBAJ O SIEBIE

GWARANTUJĘ

100

% Zadowolenia z zabiegu

WYKONAŁAM PONAD

1832

Zabiebów firmowych Babor

SPROSTAM

100

% Twoich oczekiwań

 

BABOR

ZABIEGI FIRMOWE BABOR

BABOR, to ekskluzywna niemiecka marka, powstała w 1956 roku, której głównym założeniem było i jest troska o skórę klientów przy zastosowaniu najczystszych oraz najlepszych surowców pochodzenia naturalnego. Pomimo, iż produkty BABOR znane są w Polsce zaledwie od kilku lat, bardzo wielką popularnością cieszą się produkty takie jak olejki codziennej pielęgnacji skóry oraz oliwka hydrofilna do demakijażu, która została wykreowana właśnie przez tytułowego MICHAELA BABOR’A.

DLACZEGO AKURAT PRODUKTY MARKI BABOR?

Z bardzo prostej przyczyny, otóż cała filozofia, którą propaguje firma BABOR jest idealnym odzwierciedleniem naszego podejścia do praktykowania kosmetologii.

BABOR FILOZOFIA

WIEDZA ORAZ BADANIA

Firma BABOR jest jedną nielicznych firm kosmetycznych, która znajduje się w posiadaniu własnego działu badań oraz rozwoju. To właśnie dzięki posiadanej pracowni, uzyskiwane są nowe receptury kosmetyczne, które poddawane są testom oraz opracowaniom mających na celu zadbania o nasz komfort, zdrowie oraz efekt. Produkty marki zawierają różnorodne wyciągi oraz rośliny, a proces produkcji kosmetyków podlega restrykcyjnym kontrolom.

O FIRMIE BABOR

Firma BABOR świadomie i konsekwentnie wykorzystuje wszelkie surowce kosmetyczne, w celu zadbania o ekosystem oraz otaczające nas środowisko. Warto wiedzieć, iż firma nie podejmuje się żadnych testów przeprowadzanych na zwierzętach.

BABOR – MYŚL PRZEWODNIA „L I K E”

Lider, Idea, Know-how, Entuzjazm

BABOR LIKE to nasze zobowiązanie do nieustającego poszukiwania inspiracji i nowatorskich pomysłów w służbie piękna. Dzięki pozycji lidera w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej oraz dzięki blisko 60-letniemu doświadczeniu i wiedzy popartej badaniami tworzymy innowacyjne produkty i unikalne koncepcje zabiegów. Obrany przez nas przed laty kierunek stał się tradycją firmy.”  (www.babor.pl)

LINIA BABOR SKINOVAGE – ADVANCED BIOGEN

Zabiegi z serii regeneracyjnych, dedykowane dla osób borykające się z osłabioną cerą oraz nadmiernym stosowaniem tzw. „kosmetyków kolorowych” , zniszczonych ze względu na czynniki zewnętrzne takie jak np. nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne lub jako regenerację po zabiegach peelingowych oraz innych z serii medycyny estetycznej.

Babor – vita BALANCE

Zabieg nawilżający dedykowany dla osób zmagającymi się z cerą pozbawioną tłuszczu oraz wilgoci. BABOR – VITA BALANCE przywraca prawidłową barierę hydrolipidową oraz zapewnia intensywne nawilżenie skóry. Zabieg wybierany najczęściej w okresie letnim.

BABOR CALMING SENSITIVE

Terapia będąca odpowiedzialna za pielęgnacje takich miejsc jak twarz, dekolt lub szyja. Dedykowanie zwłaszcza w przypadku posiadania cery wrażliwej, naczyniowej a nawet z symptomami trądzika różowatego. Zabieg zapewnia przywrócenie naturalną barierę ochronną oraz łagodzi podrażnienia skóry.

BABORE – PURE

Idealny zabieg oczyszczający tak dla kobiet dojrzałych jak i nastolatków. Dzięki BABOR – PURE uzyskujemy efekt redukcji wydzielanego sebum jak i zarazem przywrócenie naturalnej fizjologii naszej skóry. Pozwala również uzupełnić oraz dostarczyć niezbędnych witamin oraz minerałów, przy czym działa łagodząco w przypadku objawów trądziku.

LINIA BABOR MEN

Nie tylko kobiety są naszymi klientami. W trosce o Panów, proponujemy 3 zróżnicowane zabiegi a mianowicie

  • Dla cery zmęczonej
  • Dla cery mieszanej
  • Dla cery suchej

Umów się na zabiegi Babor!

tel. 691 10 10 70

Opinie