Złuszczanie głębokie

ZADBAJ ODMŁODŹDOCEŃ

ODNAJDŹ
PIĘKNO RADOŚĆ NATURALNOŚĆ
BĄDŹ SZCZĘŚLIWA

WYKONAŁAM PONAD

1725

Zabiegów firmowych Thalgo

SPROSTAM

100

% Twoich oczekiwań

OSIĄGNĘ

110

% Twojego zadowolenia

Kwasy Owocowe Zielona Góra

ZŁUSZCZANIE GŁĘBOKIE

Stary naskórek się złuszczy a w jego miejscu pojawi się nowy,piękny,delikatny. Bruzdy znikną, a skóra będzie niemowlęca i aksamitna. Tak jak na zdjęciu powyżej.

Zabieg powinien być przeprowadzony tylko w salonie kosmetycznym i tylko przez doświadczoną kosmetyczkę. Pamiętaj że to twoja twarz. Zbyt duże, źle dobrane stężenie kwasów może doprowadzić do poparzenia. Ale spokojnie, mamy setki zadowolonych klientek i pozytywnych opinii. Mamy kilkanaście lat doświadczenia w wykonywaniu tego zabiegu.

GŁĘBOKIE ZŁUSZCZANIE ZABIEG

Demakijaż – Stosowana jest Bio-pianka, która w niewielkiej ilości zostaje naniesiona na twarz, dekolt oraz szyje po czym następuje masowanie przez około minutę. Następnie resztki pianki zostają usunięte przy pomocy zwilżonych wacików.

Ochrona okolicy oczu i ust – Okolice oczu zostają zabezpieczone wacikami oraz zostaje nałożona na nie Krem-maska PEELINGU GŁĘBOKIEGO ZŁUSZCZAJĄCEGO.

Peeling – Na całej twarzy zostaje rozprowadzany przygotowany wcześniej produkt, po czym następuje masaż skupiający się na miejscach najbardziej wymagających.

ZŁUSZCZANIE GŁĘBOKIE ILE TRWA ZABIEG?

Czas oddziaływania peelingiem trwa od 2 do 30 minut. Uzależnione jest to od indywidualnych warunków oraz wrażliwości skóry jak i od głębokości docelowego złuszczania. Pod uwagę również jest brana reakcja klienta na przeprowadzany zabieg.

W pierwszej fazie zabiegu podczas wmasowywania mogą być odczuwalne drobne cząsteczki w rodzaju drobin piasku. Peeling odpowiada za polerowanie warstwę rogową naskórka.  Po około 1-2 minutach skóra stopniowo nagrzewa się i staje się coraz bardziej wrażliwa na dotyk. Pojawia się poczucie dużej ilości mikroskopijnych igiełek wbijających się w naszą skórę. W przypadku pojawienia się zaczerwienienia wcześniej, niż po upływie 1-2 minut, zabieg skrócimy. Intensywność zabiegu jest zawsze indywidualnie dostosowywana do uwarunkowań skóry naszych klientów.

Maska łagodząca – W celu wyciszenia podrażnionej skóry, stosowany jest masaż, który wykonywany jest wraz z resztkami pozostałego peelingu, a następnie kładziony jest łagodzący okład. Kolejnym krokiem jest namoczenie 3 bawełnianych pasków w toniku z plantominerałów, po czym dokładnie odciskamy. Kolejnym etapem jest nałożenie na całą twarz preparat Calma Gel oraz rozłożenie wspomnianych bawełnianych pasków. Po upływie 15-20 minut, zdejmujemy okład, po czym przy pomocy wilgotnego kompresu ściągamy nadmiar preparatu. Zastosowana maska intensywnie nawilża skórę oraz wycisza podrażnione miejsca.

Wykończenie zabiegu – Zabieg kończy się poprzez nałożenie chroniącego młodość skóry kremu Babor.

ZŁUSZCZANIE GŁĘBOKIE PO ZABIEGU

NIE STOSOWAĆ PREPARATÓW ANI KREMÓW NATŁUSZCZAJĄCYCH!

Po pierwszym zabiegu może się okazać, iż zauważymy efekt widocznego złuszczania po może się pojawić po 25 dniach. Może być to spowodowane przystosowaniem naskórka do złuszczeń chemicznymi takimi jak np. kwasami.

Umów się na Złuszczanie Głębokie !

tel. 691 10 10 70

Opinie