3 krotna finalistka Mistrzostw Polski

ZAUFAJPOZNAJ ODKRYJ

ZAUFAJ MI
UMÓW SIĘ ZOBACZ EFEKT LŚNIJ
DOCEŃ SIEBIE

Finalistka Mistrzostw Polski w

2012

roku

Finalistka Mistrzostw Polski w

2013

roku

Finalistka Mistrzostw Polski w

2014

roku

3 KROTNA FINALISTKA MISTRZOSTW POLSKI W MAKIJAŻU PERMANENTNYM LONG TIME LINER

 

2014 r. Złoty Medal Mistrzostwa Polski w makijażu permanentnym Long Time Liner.

W roku 2014 – trzeci raz z rzędu zostałam Laureatką międzynarodowych Mistrzostw Polski w Makijażu permanentnym Long Time Liner ® .

Do konkursów zgłosiło się ponad 200 linergistek z całego kraju i 50 z całego świata. Do ścisłych finałów Międzynarodowych Mistrzostw Polski , międzynarodowe Jury,  zakwalifikowało tylko 10 osób.

Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym Long Time Liner, to konkurs Eltarny, który co roku nieprzerwanie odbywa się w Warszawie na międzynarodowych targach… Efekty na zdjęciu obok Obiektywne potwierdzenie umiejętności przez międzynarodowe Jury

2013 r. Złoty Medal Mistrzostwa Polski w makijażu permanentnym Long Time Liner.

W roku 2013, po raz drugi z rzędu zostałam Laureatką międzynarodowych Mistrzostw Polski w Makijażu permanentnym Long Time Liner ® .

Do konkursów zgłosiło się około 150 linergistek z całego kraju ze świata. Do ścisłych finałów Międzynarodowych Mistrzostw Polski , międzynarodowe Jury,  zakwalifikowało tylko 10 osób.

Efekty mojego udziału można zobaczy na zdjęciu obok.

2012 r. Złoty Medal Mistrzostwa Polski w makijażu permanentnym Long Time Liner.

W roku 2012, po raz pierwszy wzięłam udział w międzynarodowych Mistrzostw Polski w Makijażu permanentnym Long Time Liner ® .

Do konkursów zgłosiło się  95 linergistek z całego kraju. Do ścisłych finałów Mistrzostw Polski , międzynarodowe Jury,  zakwalifikowało tylko 5 osób.

Efekty mojego udziału przedstawia zdjęcie obok.

Umów się na zabieg !

tel. 691 10 10 70

Opinie