Makijaż permanentny oczu

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU ZIELONA GÓRA

ZAWSZE WYRAZISTE SPOJRZENIE

Budzisz się, kreska dolna, kreska górna … ups… ręka drgnęła, czas ucieka–  znasz takie poranki? za chwilę  praca,  spotkania,  dzieci… tymczasem Twój makijaż oka z każdą minutą rozmazuje się bardziej.

Zmień to. Potrzebujesz niewiele. Zdecyduj się  na makijaż  permanentny  oczu. Twoje  spojrzenie  będzie zachwycające  w  każdej sytuacji i o każdej porze dnia czy też nocy.

 

Ważne sprawy powierzaj profesjonalistce.

Finalistce Mistrzostw Polski w makijażu permanentnym

w latach 2014 2013 i 2012.

Makijaż permanentny oczu – zawsze wyraziste spojrzenie

Powiększone oko,

Zagęszczone rzęsy, Nierozmazane kreski

Kocie spojrzenie

Ukryję mankamenty urody

Wykonam perfekcyjną kreskę 

Wyrównam asymetrię

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

ZREALIZUJE TWOJE MARZENIE

Makijaż permanentny oczu pięknie podkreśli Twoją urodę. Wydobędę naturalne piękno i podkreślę efekt “kociego oka”.   Wykonam idealną kreskę, oprawa Twojego oka będzie zawsze piękna, nierozmazana zarówno w dzień jak i w nocy.  Permanentne kreski będą ciągle równe i nierozmazane zarówno podczas fitness, spotkania businessowego czy też na romantycznej kolacji.

zyskasz więcej czasu każdego ranka

będziesz uwodzić spojrzeniem

podkreślisz swoją urodę

będziesz wyglądać pięknie

uzyskasz niebagatelne oko

ukryjesz mankamenty oka

MAKIJAŻ PERMANENTNY ZABIEG

GWARANTUJĘ PISEMNIE REWELACYJNY EFEKT

Razem dobierzemy optymalnie dopasowaną Kreskę do Twoich oczekiwań, rysów twarzy, a także typu urody. Wszystko po to, abyś w makijażu oka czuła się zarówno naturalnie jak i zjawiskowo– dokładnie tak jak sobie to wyobrażasz.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU RODZAJE ZABIEGÓW

Wykonanie makijażem permanentnym na oku zarówno kreski dolnej jak i górnej wymaga najwyższej precyzji i długoletniego doświadczenia, najlepiej kilku tysięcy godzin.

Kreska w linii rzęs jest najdelikatniejszą wersją makijażu permanentnego oczu. Sprawdzi się w praktycznej codzienności jednocześnie spowoduje wizualne zagęszczenie Twoich rzęs. Powiększy i wydobędzie Twoje oko, a oprócz tego wzmocni jego oprawę. Kreskę zrobię wyłącznie w linii rzęs i nie wykraczę poza ich krawędź.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kreska średnia czyli zmysłowy kobiecy look.  Kreska bez efektu przerysowania, Świetnie zastąpi   lub uzupełni codzienny makijaż oczu. Spowoduję, iż Twoje oczy zaprezentują się w sposób spójny i wytworny .  Kreski średnie to najpopularniejszy rodzaj makijażu permanentnego oczu wybierany przez moje Klientki. Kreskę średnią wpigmentuję w linię rzęs, a także tuż nad nią.  Końcowy efekt to delikatny , ale zarysowany i zwiewny makijaż oka. W efekcie pigmentacji Twoje rzęsy zrobią wrażenie gęstrze, a oczy większe.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kreska dekoracyjna to najbardziej intensywna forma makijażu permanentnego oczu. Zapewnię Ci kocie i efektowne spojrzenie na co dzień. Wykonam grubszą kreskę, ostro zakończoną. Na Twoją prośbę “wywinę” ją na zakończeniach, które wykroczą poza zewnętrzny kącik oka.  Kreskę dekoracyjną wykonuję moim Klientką głównie w celu skorygowania kształtu oka ,a także w celu podkreślenia jego oprawy. Kształt kreski  wykonam z uwzględnieniem wcześniej uzgodnionych Twoich preferencji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KRESKI DOLNE

Kreskami dolnymi dopieszczę obraz Twojego oka,  a także optycznie zagęszczę dolną linię rzęs. Natomiast, grubość kreski dolnej nie musi być tożsama z grubością kreski górnej  – umiejętnie ją dobiorę, aby cały makijaż oka współgrał idealnie. Wyobraź sobie jaki efekt możesz osiągnąć  jeśli zlecisz wykonanie “jubilerskiej pracy” niewłaściwej osobie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – OPINIE

PRZECZYTAJ , CO MÓWIĄ O KLIENTKI EFEKTACH MOICH MAKIJAŻY PERMANENTNYCH

SPRAWDŹ PONAD

150

Pozytywnych OPINII na FACEBOOKU

ZOBACZ PONAD

100

Pozytywnych OPINII na GOOGLE

PRZECZYTAJ

70

Odręcznie napisanych opinii

Przeczytaj w Salonie.

Przeczytaj opinię od Ewy Minge o wykonanym przeze mnie makijażu permanentnym – znajduje się w księdze gości, która Leży w poczekalni na stoliku – zawsze gotowa do wglądu.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU ZDJĘCIA

Jedno zdjęcie …warte jest tysiąca słów. Zatem miłego oglądania.Na moim facebooku przedstawiam zdjęcia makijaży permanentnych oczu wykonanych tylko przeze mnie. Oglądając je, proszę miej świadomość, iż w 2007 roku i kilka lat później aparaty fotograficzne miały jedną dwudziestą możliwości dzisiejszych… telefonów . I jeszcze jedno, zamieszczam tylko i wyłącznie zdjęcia, na które mam pisemną zgodę Klientki.
PERMANENTNE BRWI ZDJĘCIA

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU CENA 

PISEMNA GWARANCJA JAKOŚCI = 100% ZADOWOLENIA

Postaw na mnie, Marzena Magiera-Kalinowska, 3 krotna finalistka Mistrzostw Polski w makijażu permanentnym Long Time Liner, utytułowaną europejskim certyfikatem Elit Linergist, osoba z  setkami pozytywnych opinii, najdłuższym doświadczeniem w makijażu na ziemi lubuskiej.Pamiętaj, u mnie masz absolutną pewność, że Twoje permanentne brwi są w najlepszych rękach.  W makijażu permanentnym brwi liczą się przed wszystkim doświadczenie, wiedza, kreatywność i umiejętności Linergistki.

SPRAWDŹ:

PISEMNA GWARANCJĘ JAKOŚCI

CENNIK

SYSTEM RATALNY

WAŻNE
makijaż permanentny zawsze składa się z pierwszej wizyty oraz wizyty kontrolnej: 4-6 tygodni po wykonaniu zabiegu (dopigmentowanie wliczone jest w cenę wizyty kontrolnej)

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU -WSKAZANIA PRZED ZABIEGIEM

Zastosuj się do poniższego, jeśli zależy Ci na idealnym wyglądzie Kresek i doskonałym efekcie końcowym makijażu permanentnego. Na 1 miesiąc przed zabiegiem makijażu trwałego nie korzystaj z żadnych zabiegów na oczy i ich okolice, ani nie używaj odżywek na porost rzęs. Zadbaj o włoski rzęs i skórę – jej naturalny kolor ułatwia dobór optymalnej metody pigmentacji. Jeśli masz suchą skórę – zadbaj o jej nawilżanie. Nie reguluj rzęs przez ok. 1 miesiąc przed zabiegiem.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – WSKAZANIA PO ZABIEGU

Kreski po pigmentacji przyjmują intensywny kolor. Nie martw się, tak powinno być – skóra jest podrażniona. W przeciągu 3-7 dni pigment ulegnie wyłuszczeniu, a tym samym rozjaśni się prawie o połowę. Przy obowiązkowej wizycie kontrolnej (wliczone w cenę) efekt zabiegu jest wzmacniany do docelowego, zaplanowanego stanu – to utrwala jego efekt. Powieki musisz nawilżać kilka razy dziennie stosując krem z witaminą E. Nie dotykaj, nie mocz, nie myj, nie nakładaj makijażu na skórę oczu. Nie korzystaj z sauny i basenu, solarium. Nie opalaj się na słońcu.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – WSKAZANIA ZARAZ PO ZABIEGU

Przez kilka dni po zabiegu, powieki  należy nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E wzmacniającego ochronę skóry. Uwaga! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

Moim celem nadrzędnym jest Twoja satysfakcja i bezpieczeństwo, dlatego poniżej przedstawiam listę przeciwwskazań do zabiegu:

 

Przeciwwskazania czasowe:

infekcje wirusowe , grzybicze, bakteryjne w miejscu pigmentacji

choroby dermatologiczne

ciąża i okres karmienia piersią

menstruacja, radio lub chemioterapia

świeże blizny, poparzenia słoneczne, choroby autoimmunologiczne

Przeciwwskazania względne:

przyjmowanie leków antydepresyjnych, przeciwzapalnych i przeciwzakrzepowych

przyjmowanie leków sterydowych, grzybobójczych

terapia antybiotykowa

Przeciwwskazania bezwzględne:

choroby kardiologiczne,nowotworowe,cukrzyca,

epilepsja, hemofilia

choroby skóry, m.in. łuszczyca i pokrzywka, wykwity skórne

choroby okulistyczne (m.in. schorzenia siatkówki i rogówki)

zaburzenia psychiczne

podejrzewana lub stwierdzona alergia na barwniki

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – OPINIE

SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ O NAS KLIENTKI

 

 

 

 

 

 

 

baner
baner

PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

ZABIEG

-REGENREACYJNY-