Makijaż Permanentny UST

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST ZIELONA GÓRA

Makijaż permanentny ust… Zastanawiasz się jakie mogły by być Twoje Usta, a może już wiesz co chciałabyś w nich zmienić? W obu przypadkach zapraszam. Zadbam o to, aby Twoje usta były równe i uwydatniały Twoje naturalne piękno, a kształtem podkreślały Twoją osobowość. Kolor ust dobiorę tak, abyś o każdej porze dnia i nocy czuła się elegancko, pewnie i subtelnie. 

Zanim zaczniesz czytać dalej o rodzajach zabiegów makijażu permanentnego ust , zapoznaj się z opiniami wystawionymi przez moje Klientki.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST OPINIE

SPRAWDŹ PONAD

150

Pozytywnych OPINII na FACEBOOKU

ZOBACZ PONAD

100

Pozytywnych OPINII na GOOGLE

PRZECZYTAJ

70

Odręcznie napisanych opinii

Przeczytaj w Salonie.

Przeczytaj opinię od Ewy Minge o wykonanym przeze mnie makijażu permanentnym – znajduje się w księdze gości, która Leży w poczekalni na stoliku – zawsze gotowa do wglądu.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST ZABIEGI

Pamiętaj – to nie rodzaj zabiegu decyduje o efekcie końcowym, lecz ręce które go wykonują. Zrealizuję dla Ciebie makijaż permanentny ust na najwyższym światowym poziomie, mam na to tysiące dowodów i setki opinii. W tym pisemną opinię Ewy Minge, której wykonałam makijaż permanentny. Przed, w trakcie i po zabiegu możesz liczyć na moją pomoc, abyś podjęła najlepszą dla siebie decyzję. Przed zabiegiem zagwarantuję Ci pisemnie doskonały rezultat zgodny z twoimi oczekiwaniami, ponieważ Twoja satysfakcja jest dla mnie głównym priorytetem.

Poniżej przedstawiam informacje o poszczególnych rodzajach makijażu permanentnego ust wykonywanego przeze mnie w Zielonej Górze:

 

PERMANENTNE USTA NUDE

Nie mogę inaczej określić techniki NUDE jak …zmysłowość ust. Subtelny, naturalny kolor ust oraz  niebagatelna elegancja naturalnego efektu. Właśnie taki wygląd gwarantuje Ci makijaż permanentny ust metodą NUDE. Subtelny cielisty odcień zapewni Ci stonowany elegancki wygląd, który zachwyci zawsze i o każdej porze. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
zdjęcie

 

PERMANENTNE USTA 3D

Makijaż permanentny ust 3D wykonuję go kilkoma odcieniami pigmentów, aby uzyskać efekt ust trójwymiarowych, jednocześnie optycznie powiększam usta, tylko lata doświadczeń pozwalają na odpowiednie użycie techniki światłocienia. Po wykonanym zabiegu permanentne usta mają naturalny kształt ,obrys i kolor taki jaki zaakceptowałaś przed zabiegiem. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

KONTUR UST

Makijaż permanentny ust – kontur  ust  polega  na  podkreśleniu makijażem permanentnym naturalnej  linii  czerwieni ust zgodnie  z  Twoim oczekiwaniem. Umożliwia  ich delikatne wyrównanie pigmentując ponad granicą naturalnej czerwieni ust. 

Ten rodzaj makijażu permanentnego pozwala zniwelować niedoskonałości linii obrysu  ust, subtelnie je powiększyć, a zwłaszcza przywrócić symetryczny kształt  i naturalny wygląd.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZDJĘCIE

 

KONTUR UST Z CIENIOWANIEM

ZDJĘCIE
Makijaż  permanentny  ust  –  kontur  z  cieniowaniem to  zabieg  polegający  na  wykonaniu permanentnego konturu ust (opis wyżej)  oraz położeniu odpowiedniego cienia na czerwieni  wargowej specjalną techniką cieniowania makijażu permanentnego.  Osiągnięty  efekt to  naturalny wygląd oraz wizualnie pełniejsze usta.

Kontur z cieniowaniem to najlepsza propozycja w przypadku ust  wąskich, niesymetrycznych lub takich które mają nieregularne wypełnienie zabarwienia czerwieni ust.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

KONTUR UST Z WYPEŁNIENIEM

Makijaż  permanentny  ust  –  kontur  z  wypełnieniem to  zabieg  podczas którego całe  usta pokrywam pigmentem.  Wynik końcowy zabiegu to jeszcze pełniejsze i  bardziej  wyraziste usta  niż  rezultat  samego konturu ust z cieniowaniem czerwieni warg (wyżej opisanego). Nadaje ustom idealną formę, nasyca je kolorem oraz daje efekt pięknych równych ust i naturalnego wyglądu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

zDJĘCIE

 

USTA LIP LIGHT

zdjecie
Makijaż permanentny LIP  LIGHT  to  cienka  linia  –  jasny cień  poprowadzony  wokół  linii czerwieni warg,  dzięki któremu nadaje efekt rozświetlenia. Zabieg może być uzupełnieniem każdego typu makijażu permanentnego ust.

 

USTA PERMANENTNE ZIELONA GÓRA

Zabieg makijażu permanentnego ust, to z jednej strony pełna dowolność oczekiwań klienta z drugiej moje doświadczenie. Razem ubieram to w piękną całość. Nie ma ograniczeń, to Ty decydujesz jakie mają być twoje usta, ja służę radą. Finalnie zobaczysz usta namiętne, a zarazem naturalne.  Jeśli podjęłaś już decyzję o “skorygowaniu natury”. Jeśli interesuj Cię fascynujący efekt. Nie czekaj ten rodzaj makijażu jest dla Ciebie. Pomyśl, że czas poświęcony na codzienny make-up  ( nawet 48 rocznie) przeznaczysz na coś innego. Wykonując makijaż permanentny ust u mnie w Centrum Makijażu Permanentnego „Twoja Uroda” masz pisemnie gwarantowaną pewność, że  Twoje usta będą perfekcyjne – takie jaki chciałaś, indywidualne, piękne.

 

OPINIE MAKIJAŻ PERMANENTNY ZIELONA GÓRA

Ale jeśli chciałabyś jeszcze zgłębić temat pt. opinie makijaż permanentny Marzena Magiera-Kalinowska… “rozejrzyj się wśród swoich koleżanek, któraś z nich na pewno nosi makijaż permanentny ust wykonany przeze mnie w ciągu ostatnich 12 lat”

I koniecznie zajrzyj na szczegóły pisemnej gwarancji jakości, którą otrzymują przed zabiegiem moje Klientki.

 

Poniżej tylko 3 z ponad 300 pinii na temat

„ZIELONA GÓRA MAKIJAŻ PERMANENTNY OPINIE”

Opinia Adrianny z 20 lutego 2019 r. Zielona Góra

“Bardzo bardzo dziękuję z całego serca za piękne brewki 😍 pierwszy raz od kilku lat obudziłam się z brwiami 😁 cudowne uczucie kiedy wiesz, że masz brwi 😁nie trzeba ich sobie rysować 😂nie będę się wstydzić na basenie i krępować, że nie mam brwi 😁Pani Marzenko jest Pani cudowna!!! Dziękuję jeszcze raz 😚i życzę miłego dnia całej,sympatycznej załodze salonu 😁🤗 Pozdrawiam.Adrianna”

Opinia Joanna 4 kwietnia 2018, Żary

“W listopadzie minęły 2 lata jak robiłam makijaż permanentny ust u Pani Marzeny. Nadal wygląda rewelacyjnie �� Nie wiem, czy wrócę, bo skoro nic się nie dzieje – nie blaknie, nie ma ubytków, nie ma żadnej asymetrii itd – to nie ma po co � Chyba, że na zmianę koloru �� �”

Opinia Monika 1 luty 2017 Berlin

“Jeżeli marzycie o pięknym makijażu permanentnym,to tylko w tym Salonie,polecam z pełną odpowiedzialnością ponieważ robiłam tam brwi.I co ? -jestem zachwycona za każdym razem jak popatrzę w lustro żałuję,że dopiero teraz się zdecydowałam,wreszcie wyglądam tak jak już dawno powinnam wyglądać.Przemiła atmosfera,jeszcze milsza Właścicielka.”

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST EFEKT PO ZABIEGU

Udoskonalę obecny wygląd Twoich ust

Wizualnie je powiększę

Perfekcyjnie wyrównam kontur ust

Kolor – idealnie dobiorę do Twoich preferencji

Uzyskam maksymalnie naturalny wygląd

Wyrównam asymetrię jeśli jest

Zniweluję dysproporcje między wargami

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY CZY TO BOLI I INNE  OBAWY

Obawa przed przerysowanym efektem, strach przed bólem,  i niepewność związana z tym w czyje ręce się oddać. To główne obawy klientek.

To wcale nie boli jeśli zdecydujesz się na znieczulenie miejscowe (zastrzyk) wykonywane przez lekarza asystującego przy zabiegu. Dodatkowa opłata 100 zł.

Troszkę, jeśli zgodnie ze standardami zastosujemy znieczulenie miejscowe w formie maści. Spokojnie,  naprawdę odczuwalny jest bardziej dyskomfort niż ból.

JAKIE JEST RYZYKO PRZERYSOWANYCH UST ?

U mnie – żadne. Gwarantuje za to pisemnie. Wykonuję kilka makijaży permanentnych dziennie od 2007 r. To ocean doświadczenia i bezcenny spokój dla Ciebie. Sprawdź udzielaną przeze mnie przed zabiegiem PISEMNĄ GWARANCJĘ JAKOŚCI

GDZIE WYKONAĆ MAKIJAŻ PERMANENTNY UST W ZIELONEJ GÓRZE

U mnie.  Ostatnio liczyłam i sprawdzałam w mojej bazie danych, to już ponad 21 tysięcy godzin doświadczenia które spędziłam stricte na fizycznym wykonywaniu makijaży permanentnych. Niestety wiele z tych godzin to poprawki i korekty, które wykonywałam zapłakanym klientkom po nieudanych makijażach permanentnych wykonanych w innych salonach. Zobacz tylko klika z przykładów.

ZDJĘCIA NIEUDANE MAKIJAŻE PERMANENTNE

 Zaufaj mi. Jestem 3 krotną Finalistką Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym Long Time Liner w latach 2012,2013 oraz 2014, a także zdobywczynią elitarnego europejskiego tytułu Elite Linergist Long Time Liner potwierdzonego niemiecki certyfikatem. Od 2007 r. wykonałam ponad 5 tysięcy makijaży, uczestniczyłam w 12 sympozjach krajowych i zagranicznych oraz 11 szkoleniach certyfikujących – bezcenne doświadczenie.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST KOLORY, BARWNIKI

KOLOR WIEŃCZY SUKCES

Wyraź mi to czego oczekujesz, a Ja jako Linergistka pomogę Ci w wyborze koloru, dzięki któremu uzyskamy oczekiwany przez Ciebie efekt. Dobiorę pigment, który idealnie wpasuje się w Twoją karnację skóry i rodzaj urody. Pełna paleta najwyższej jakości pigmentów Long Time Liner zapewni efekt, o którym myślałaś przed makijażem.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST ZDJĘCIA

Jedno zdjęcie makijażu permanentnego ust warte jest tysiąca słów. Zatem miłego oglądania. Na moim facebooku przedstawiam zdjęcia makijaży permanentnych ust wykonanych tylko przeze mnie. Oglądając je, proszę miej świadomość, iż w 2007 roku i kilka lat później aparaty fotograficzne miały jedną dwudziestą możliwości dzisiejszych… telefonów . I jeszcze jedno, zamieszczam tylko i wyłącznie zdjęcia, na które mam pisemną zgodę Klientki.

PERMANENTNE USTA ZDJĘCIA

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – CENA

JAKOŚĆ I GWARANCJA  EFEKTU 

W przypadku trwałego zabiegu jakim jest makijaż permanentny ust liczy się przed wszystkim doświadczenie, wiedza i umiejętności linergistki. Daję absolutną pewność, że Twoja uroda i Twoje usta są w najlepszych rękach w lubuskiem. Gwarantuje za to pisemnie. Sprawdź udzielaną przeze mnie przed zabiegiem pisemną gwarancję że makijaż po zabiegu będzie taki jakiego sobie życzyłaś – takiej pisemnej gwarancji nie daje nikt w Polsce.

Sprawdź moją PISEMNĄ GWARANCJĘ JAKOŚCI

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST CENNIK

SPRAWDŹ CENNIK oraz nasz SYSTEM RATALNY

 

ISTOTNE

MAKIJAŻ PERMANENTNY ZAWSZE SKŁADA SIĘ Z PIERWSZEJ WIZYTY
ORAZ WIZYTY KONTROLNEJ: 4-6 TYGODNI PO WYKONANIU ZABIEGU
(kontrola podczas której wykonuje się dopigmentowanie jest już wliczone w cenę zabiegu)

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST PRZED ZABIEGIEM

ZADBAJ O EFEKT JESZCZE PRZED ZABIEGIEM

Wiem, iż zależy Ci na doskonałym wyglądzie, trwałości Twojego NOWEGO makijażu permanentnego ust, dlatego też:

3 dni przed zabiegiem makijażu permanentnego ust zacznij przyjmować lek przeciw opryszczce Heviran 800 – uchroni Cię przed ewentualnym wystąpieniem opryszczki, która spowoduje konieczność przesunięcia daty zabiegu. 

– Przed przyjęciem leku skonsultuj to ze swoim lekarzem –

jeżeli wystąpiła u Ciebie opryszczka zabieg wykonaj dopiero po upływie ok. 2 tygodni od wyleczenia infekcji.

przygotuj swoje usta do zabiegu makijażu permanentnego – nawilżaj je, nie dopuść do wysuszenia skóry ust , zadzwoń powiem Ci czym i jak.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – PO ZABIEGU

MUSISZ TO WIEDZIEĆ

Zaraz po zabiegu makijażu permanentnego ust barwa jest bardzo wyrazista, w ciągu 3-10 dni kolor zblednie o około 50%. Przez 3 dni po zabiegu nadal powinnaś przyjmować lek przeciw opryszczce , a zarówno Usta jak i ich sąsiedztwo traktuj bardzo łagodnie:

nie idź do z sauny, solarium i na basen

w miejscu pigmentacji nie dotykaj skóry

w żadnym wypadku nie używaj mydła

nawilżaj usta parę razy dziennie – nałóż cienką warstwę kremu

nie korzystaj z innych preparatów niż zaleconych przez Linergistkę

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – PRZECIWWSKAZANIA

Moim pierwszoplanowym celem jest Twoja satysfakcja i bezpieczeństwo, dlatego przedstawiam listę przeciwwskazań, abyś miała wiedzę oraz zniwelowała zbędne ryzyko niepożądanych efektów.

Do najważniejszych przeciwwskazań zabiegu makijażu permanentnego należą:

Przeciwwskazania okresowo mijające:

min.infekcje wirusowe, infekcje grzybicze, infekcje bakteryjne, choroby dermatologiczne, ciąża i okres karmienia piersią, radio lub chemioterapia, półpasiec, świeże blizny ( jeżeli na nich ma być wykonany makijaż), poparzenia słoneczne, choroby autoimmunologiczne

Przeciwwskazania indywidualnie zależne:

min.przyjmowanie antydepresantów, przyjmowanie leków przeciwzapalnych i przeciwzakrzepowych, przyjmowanie leków sterydowych, przyjmowanie leków grzybobójczych, terapia antybiotykowa

Przeciwwskazania bezwzględne:

min.ostre postaci chorób kardiologicznych, choroby nowotworowe, zaawansowana cukrzyca, epilepsja, hemofilia, aktywne choroby skóry, m.in. łuszczyca i pokrzywka, wykwity skórne, choroby okulistyczne (m.in. schorzenia siatkówki i rogówki) w przypadku makijażu permanentnego oka, ostre zaburzenia psychiczne, podejrzewana lub stwierdzona alergia na barwniki

 

SPRAWDŹ POZOSTAŁE ZABIEGI MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

MAKIJAŻ PERMANENTNY USUWANIE

 

UMÓW SIĘ NA MAKIJAŻ PERMANENTNY

W moim Centrum Makijażu Permanentnego zapewnię Ci doskonały efekt, który spełni Twoje oczekiwania. Podczas konsultacji wykonamy rysunek wstępny  na twoich ustach, który pokaże jak będziesz wyglądać w danym rodzaju makijażu permanentnego ust. Zobaczysz jak makijaż uwypukli Twoją urodę i podkreśli naturalne piękno.

+48 691 101 070

 

 

 

 

 

makijaż permanentny ust, makijaże permanentne ust, makijażu permanentnego ust, makijażów permanentnych ust makijażowi permanentnemu ust, makijażom permanentnym ust, makijaże permanentne ust, makijażami permanentnymi ust makijażach permanentnych ust, makijażem permanentnym ust, makijażu permanentnym ust,

baner
baner

PREZENT NA URODZINY

VOUCHER VIP

-SPRAWDŹ-