Makijaż permanentny cena

UPIĘKRZ LŚNIJ OCZARUJ

ODNAJDŹ
PIĘKNO NATURALNOŚĆ PERFEKCJĘ
URZEKAJ ZAWSZE

NA ZABIEG POWRACA

92

% Klientów

SPROSTAM

100

% Twoich oczekiwań

GWARANTUJĘ

100

% Zadowolenia z zabiegu

MAKIJAŻ PERMANENTNY CENA

Zasada jest prosta: im Linergistka wydała (zainwestował) mniej pieniędzy na możliwość wykonania usługi makijażu permanentnego tym taniej może ją Ci wykonać. No właśnie, na czym Linergistka mogą ( choć nie powinny) zaoszczędzić – aby taniej wykonać Ci usługę – i co to dla Ciebie oznacza, jakie ma to konsekwencje ?

Zanim przeczytasz poniższe (dla ludzi o mocnych nerwach ) pamiętaj, że każda moja Klientka otrzymuje ode mnie przed zabiegiem pisemną gwarancję, iż kształt oraz efekt makijażu permanentnego po zabiegu będą dokładnie takie jak ustaliłyśmy przed zabiegiem.

A więc dlaczego ceny makijażu permanentnego się różnią? Z czego wynikają oszczędności na kosztach … dlaczego zapłacisz mniej lub więcej i jakie to będzie miało dla ciebie konsekwencje?

CENA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO vs KOSZTY SZKOLEŃ

1. OSZCZĘDNOŚCI NA KOSZTACH SZKOLEŃ:  ostatnio liczyłam , odbyłam ich 32. Są drogie, koszt dobrze prowadzonych szkoleń przez profesjonalistów (ale całego cyklu, a nie szkolenia podstawowego jednego trzy lub czterodniowego szkolenia) to łączny wydatek minimum 30 tysięcy złotych (moje kosztowały znacznie więcej). Jeśli dołoży się do tego cykle szkoleniowe.. kwota rośnie.

 • Konsekwencje dla Klientki tańszy makijaż,  a efekty zobaczysz dopiero po zabiegu, z którego będziesz niezadowolona, lub wręcz Twoja twarz zostanie oszpecona na dłuuuugo. To nie jest tylko kwestia tego, że Twój makijaż będzie bez niuansów i prawidłowych wykończeń czy  światłocieni gwarantujących efekt końcowy, po prostu będzie ci szpecił.
 • Konsekwencje dla linergistek – duże oszczędności i…. braki w technicenieprecyzyjne i krzywe  prowadzenia kreski, wypełniania, doboru kolorów, rozumienia składników barwników itd. w skrócie krzywy makijaż.

CENA MAKIJAŻY PERMANENTNYCH A KOSZTY KONFERENCJI

2. OSZCZĘDNOŚCI NA KOSZTACH KONFERENCJI:  koszt udziału w profesjonalnej krajowej konferencji 3-4 dniowej to ok 10.000 zł. Co ważne jest to koszt coroczny – tam Linergistka dowiaduje się o niuansach zabiegów, nowych trendach, nowinkach, nowych technikach, podejściu do zabiegów. Ma okazje posłuchać o doświadczeniach innych… bezcenna wiedza.

 • Konsekwencje dla Klientki – tańszy makijaż ….ale w tak koronkowej pracy jak makijaż permanentny decydują detale, jeśli ich zabraknie na twojej twarzy…będziesz musiała z tym żyć przez długi czas.
 • Konsekwencje dla Linergistek – duże oszczędności,  ale przed wszystkim brak aktualnej wiedzy o nowościach, stosowanie nieaktualnych rozwiązań, przestarzałych technik itp.

MAKIJAŻE PERMANENTNE I ICH CENA A SYMPOZJA ZAGRANICZNE

3. OSZCZĘDNOŚCI NA SYMPOZJACH ZAGRANICZNYCH: koszt udziału to około 15-20 tys złotych – jest to koszt coroczny. Sympozja to kompendium wiedzy – takie 360 stopni dotyczące makijażu permanentnego. Brak tej wiedzy = problemy dla Ciebie. Sympozja to specjalistyczna wiedza przede wszystkim specjalistycznych zagadnień dotyczących tej usługi. Tam wiedza prezentowana jest przez profesorów i światowych sławy międzynarodowych ekspertów z tytułami naukowymi najnowsza wiedza – z dziedzin wprost dotyczących makijażu permanentnego: chemii i biochemii (pigmenty), dermatologi , neurologi, chirurgi estetycznej itp.

 • Konsekwencje dla Klientki – tańszy makijaż,  ale z dużym ryzykiem możliwości powikłań… widziałaś zdjęcia nieudanych makijaży permanentnych…chciała byś być właścicielką jednego z nich?
 • Konsekwencje dla linergistek – oszczędności ale przede wszystkim  nieumiejętność i nierozumienie medycznych/dermatologicznych aspektów pracy pigmentami na skórze.

CENA PIGMENTÓW A CENA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

4. OSZCZĘDNOŚCI NA PIGMENTACH: koszt zakupu pigmentu do zabiegu makijażu permanentnego europejskiej produkcji, z najwyższej półki (Long Time Liner),  z atestami dermatologicznymi, bez metali ciężkich, obecnych na rynku od wielu lat – a co za tym sprawdzonych już na tysiącach klientek to nawet 100 Euro. Koszt zakupu “zamiennika” to 50 zł.

 • Konsekwencje dla Klientki: tańsza cena makijażu permanentnego… oraz możliwość wystąpienia przebarwień (np. granatowe brwi po miesiącu), intensywne reakcje alergiczne na pigment, długotrwała opuchlizna, a w konsekwencji krzywy efekt makijażu. Obrazowo: czy zastanawiałaś się dlaczego samochodu nie maluje się farbkami plakatowymi ? … na pewno nie, przecież oczywistym jest że farba “spłynie” podczas deszczu.
 • Konsekwencje dla Linergistki: możliwość oferowania tańszej usługi – niechciane efekty makijażu permanentnego, reklamacje klientów.

CENA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO A KOSZTY URZĄDZENIA

5. OSZCZĘDNOŚCI NA URZĄDZENIU do wykonywania makijażu permanentnego. Koszt zakupu urządzenia od 40.000 zł ( Long Time Liner) do 2.000 zł ( urządzenia produkowane w Chinach). Z czego wynikają różnice w cenach z bardzo wielu aspektów począwszy od technologi wykonania skończywszy na atestach. Podam krótki przykład obrazujący – zawieszenia w samochodzie nie pozwala aby koła samochodu na wertepach oderwały się od podłoża, dzięki temu masz przyczepność (tłumi drgania). Urządzenia do makijażu permanentnego mają również podobne parametry.. wyobraź sobie takie urządzenie bez systemu kontroli głębokości wbijania igły (za płytko – makijaż zniknie nawet po 3 miesiącach, za głęboko – rozlany barwnik  skórze i efekt tatuażu) lub np bez amortyzacji pracy igły (drżącą igłą z końcówką = nierówne i krzywe linie makijażu permanentnego)

 • Konsekwencje dla Klientki Bolesny zabieg, nierówne, strzępiaste wykończenia makijażu permanentnego, krótka trwałość makijażu, lub efekt tatuażu na zawsze.
 • Konsekwencje dla Linergistki: oszczędności, problemy z reklamacjami.

CENA MAKIJAŻY PERMANENTNYCH A STERYLNOŚĆ NARZĘDZI

6. OSZCZĘDNOŚCI NA STERYLIZACJI – Autoklaw medyczny do sterylizacji kosztuje około 30.000 zł. O tym aż strach pisać, na pewno widziałaś ropnie na ustach brwiach czy powiekach.

 • Konsekwencje dla Klientki: problemy ze zdrowiem, wyglądem, efektem makijażu permanentnego, dodatkowe koszty na jego poprawę i usunięcie
 • Konsekwencje dla Linergistki: oszczędności, problemy związane z reklamacjami i ich konsekwencjami.

PODSUMOWANIE – CENA ZABIEGU MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Aby zapewnić idealny efekt makijażu permanentnego Linergistka powinna zainwestować ok 130 tys zł z czego połowa z tych kosztów powinna być ponoszona co roku. Poniżej struktura – czyli za co zawiera cen zabiegu:

 • 35-40% kosztów zabiegu to cena użytego barwnika i urządzenia oraz pozostałych materiałów.
 • 25-30 % to koszty wiedzy (szkolenia, sympozja, konferencje)
 • 15-20% to pozostałe koszty (podatki, czynsze, itd)
 • 10-15 % to marża.

Idealnym podsumowaniem powyższego jest to zdjęcie. Każda Klientka ma wybór komu i za ile powierzy swoją twarz  i swoje samopoczucie.

Makijaż permanentny cena

Mam nadzieje że pomogłam i wiesz na co zwracać uwagę podejmując decyzje o tym  czy warto się skusić na promocyjne ceny makijażu permanentnego. Czy warto jest narazić zdrowie za niższą cenę za wykonanie zabiegu.

Marzena Magiera-Kalinowska

#TwojaLinergistka

Makijaż Permanentny Cena

???

Umów się na Makijaż Permanentny !

tel. 691 10 10 70

Opinie

Ważne informacje

???