Zabiegi nawilżające

ZADBAJ ODZYSKAJ DOCEŃ

POCZUJ
ODŚWIEŻENIE NAWILŻENIE JAKOŚĆ
URZEKAJ ZAWSZE

SPROSTAM

100

% Twoich oczekiwań

KLIENCI WYSTAWILI MI PONAD

300

Pozytywnych opinii na FB i Gogole

GWARANTUJĘ

100

% Zadowolenia z zabiegu

ZABIEG NAWILŻAJĄCY NA TWARZ, EFEKTY. 

Pierwszym zauważalnym efektem będzie poprawa jakości skóry.

Bezpośrednio po odpowiednio dopasowanym zabiegu nawilżającym odczujemy efekt tak zwanego „napompowania skóry”. Odczuwalny jest brak napięcia związanego z przesuszeniem, skóra jest wyciszona, optymalnie wypielęgnowana. Jest to sygnał, że nasza skóra została dostatecznie nawilżona i odżywiona.

Odpowiednie nawilżenie powoduje wyrównanie bariery hydro-lipidowej przez co skóra jest w stanie „magazynować” wodę.

Cera nabiera blasku, zmniejszają się widoczne zmarszczki związane z przesuszeniem skóry. Należy pamiętać- im skóra bardziej sucha, tym znacznie szybciej zauważymy jej niedoskonałości.

Nie zapominajmy również o pielęgnacji okolic oczu. Są to szczególnie wrażliwe miejsca, ponieważ nie posiadają one wystarczającej ilości gruczołów łojowych (porów), przez co pierwsze oznaki starzenia się skóry będą w tych miejscach widoczne najszybciej.

Polecam:  Kamila, kosmetolog z Twoja Uroda Team

… a więcej informacji o zabiegach nawilżających znajdziesz na dole strony.

BBGlow

BB GLOW Zielona Góra Po prostu piękna Ty Rozświetlisz twarzą wszystkie dni Nowość Kosmetologii Estetycznej Co to jest BB GLOWBB GLOW SKIN to najnowszy zabieg na Polskim rynku w efekcie którego olśnisz swoim wyglądem. Dlatego jako pierwsza wprowadzam Zabieg BB Glow do Zielonej Góry. Zabieg składa się z kilku etapów,  podczas którego finalnie wprowadzę serum w skórę. BB Glow Skin to iniekcyjne serum do trwałego rozświetlania skóry i ukrywania jej niedoskonałości.

czytaj dalej

Karboksyterapia

Ich działanie polega na delikatnym usuwaniu obumarłych komórek naskórka i odsłonięcie młodszej, świeżej jej warstwy.

czytaj dalej

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa jest jedną z naj nowocześniejszych metod mechanicznego złuszczenia naskórka. jej działanie polega na delikatnym usuwaniu obumarłych komórek naskórka i odsłonięcie młodszej, świeżej jej warstwy.

czytaj dalej

DermaPen

Najnowszy !!! już w Zielonej Górze – zlikwiduj zmarszczki,wyrównaj koloryt, zmuś skórę do regeneracji. Co osiągniesz po zabiegu wykonanym Derma Pen? Wiotkiej skórze bez witalności nadasz sprężystość. W skórze trądzikowej zlikwidujesz blizny potrądzikowe. Zniwelujesz przebarwienia i wyrównasz koloryt skóry. Zwalczysz rozstępy. Pobudzisz włosy do wzrostu  w przypadku łysienia.

czytaj dalej

Mezoterapia Bezigłowa

Jest to najnowocześniejszy,nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia igłowa zielona góra, mezoterapia bezigłowa zielona góra Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji.

czytaj dalej

Zabiegi firmowe Babor

Wszystko zaczęło się w 1956 roku symbolu doskonałego piękna – czarnej róży. Od tego czasu BABOR wyznacza nowe trendy w dziedzinie kosmetologii i nieustannie ulepsza jakość – Made in Germany…

czytaj dalej

Zabiegi firmowe Thalgo

Dobroczynne właściwości morskiej wody i alg. Thalgo. Znane profesjonalne kosmetyki do twojej dyspozycji. Pracujemy tylko oryginalnych kosmetykach…

czytaj dalej

Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia igłowa to aplikowanie małych dawek preparatów w obszar skóry właściwej. Dzięki śródskórnym iniekcjom aktywnego preparatu poprawia się mikrokrążenie oraz zwiększa metabolizm komórkowy. Zabiegi mezoterapii (np. mezolifting) są jedną z najlepszych metod zapobiegania starzeniu się skóry. Mezoterapia umożliwia wprowadzenie pod skórę aktywnie działających substancji (np. kwas hialuronowy, krzemionka organiczna, glutation, amino kwasy, witaminy, kofeina, sole mineralne, pierwiastki śladowe itd.), które nie są w stanie przeniknąć samodzielnie przez całą grubość skóry.

czytaj dalej

Umów się na Zabiegi Nawilżające !

tel. 691 10 10 70

Ważne informacje

Zabiegi nawilżające należą do największej grupy pielęgnacyjnej w kosmetyce stosowanej.

Mają na celu nie tylko wizualną poprawę jakości skóry, ale również odpowiednie jej nawilżenie i odżywienie.

Każda z nas codziennie narażona jest działanie różnych czynników zewnętrznych.

Dużą rolę odgrywają tutaj gruczoły łojowe (pory). Jeśli ich praca jest zaburzona, nasza skóra nie będzie w stanie sama sobie poradzić z nadmiernym przesuszaniem.

Dlatego warto pamiętać o tym aby w odpowiedni sposób zadbać o swoją skórę.

Zabiegi nawilżające pozwolą w sposób optymalny zachować równowagę hydro-lipidową, dzięki czemu przez długi czas będziemy cieszyć się zdrową kondycją skóry.

Takiemu zabiegowi możemy poddać się w każdym wieku. Nie ma dolnej i górnej granicy wykonania. Każda skóra wykazuje dosyć indywidualne potrzeby. Jeśli czujemy, że skóra jest przesuszona, podrażniona, szara, ziemista, pozbawiona blasku- jest to sygnał na to aby odpowiednio o nią zadbać.

Jeżeli pomimo pielęgnacji domowej czujemy, że nasza skóra „zjada” krem , powinnyśmy pomyśleć o wizycie w gabinecie kosmetycznym w celu oceny jej stanu i dopasowaniu pielęgnacji, zarówno gabinetowej jak i domowej.

Przy skórach ekstremalnie suchych na jej powierzchni powstają nie widoczne dla nas gołym okiem tzw. „Rozpadliny”(mikro pęknięcia spowodowane zaburzoną pracą płaszcza ochronnego skóry). Przez to nie jest ona w stanie magazynować dostatecznej ilości wody. Tak więc zadbajmy przede wszystkim o stabilizację warstwy zabezpieczającej naszą skórę.

Odpowiednie nawodnienie skóry sprawi, że procesy jej starzenia  zostaną odsunięte w czasie.

KOBIETY W CIĄŻY MOGĄ WYKONYWAĆ ZABIEGI NAWILŻAJĄCE

(z wyłączeniem urządzeń ultradźwiękowych, fal radiowych, zabiegów z Retinolem)

Zabiegi nawilżające przeznaczone są dla osób, które borykają się z różnymi dolegliwościami skóry związanymi przede wszystkim z nadmiernym jej przesuszaniem.

Zabiegi nawilżające dobrze sprawdzają się w pielęgnacji skór osób młodych, ale i również skór osób dojrzałych. Pamiętajmy aby pielęgnacja nie ograniczała się tylko do twarzy. Nie zapominajmy aby poza pielęgnacją twarzy skupić się na odpowiednim nawilżeniu szyi i dekoltu.

Ważne jest to aby odpowiednio sklasyfikować stan naszej skóry.

Jeżeli podczas wywiadu widzimy, że skóra jest uboga w wilgoć, jest wiotka, pozbawiona „życia”, podrażniona to znak, że możemy zastosować odpowiednią linię pielęgnacyjną.

W każdym typie skóry staramy się dopasować pielęgnację domową, tak aby była ona kontynuacją zabiegu. Dobrze dopasowana pielęgnacja w gabinecie ale też w domu daje WAM możliwość dobrego zachowania stanu skóry.

ZABIEGI NAWILŻAJĄCE MOŻNA STOSOWAĆ U OSÓB, KTÓRE BORYKAJĄ SIĘ Z PROBLEMEM TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO

Nadmierne przesuszanie się skóry

Wiotkość skóry

Skóra zmęczona( szara, ziemista)

Skóra podrażniona

Skóra szorstka

Skłonności do łuszczenia się

Brak elastyczności

Nowotwory

Przerwana ciągłość naskórka

Przyjmowanie niektórych leków

Stany zapalne , odczyny alergiczne

Świeże blizny

Opryszczka

Atopowe zapalenie skóry

Przy zabiegach z użyciem ultradźwięków: rozrusznik serca, metalowe implanty

Przy zabiegach z użyciem masek gipsowych, modelujących: klaustrofobia, teleangiektazje(duże sieci rozszerzonych naczyń krwionośnych)

Choroby zakaźne oczu np. zapalenie spojówek

Skóra po bezpośrednim działaniu zabiegów chirurgicznych i medycyny estetycznej

Specyfiką zabiegów nawilżających jest przede wszystkim ustabilizowanie pracy bazy hydro-lipidowej. Bez tego nie jesteśmy w stanie „zapanować” nad stanem Waszej skóry. Zabiegi te mają na celu osiągnięcia silnego nawilżenia zarówno na powierzchni skóry jak w jej głębi.

Głównym składnikiem, który jest w tym celu wykorzystywany to kwas hialuronowy (NATURALNY CZYNNIK NAWILŻAJĄCY SKÓRY). Odpowiednio zachowana równowaga w skórze pozwoli na większe magazynowanie tego kwasu w skórze.

Drugim ważnym składnikiem jest witamina C. Witamina C stosowana w kosmetyce ma silne działanie antyoksydacyjne. Pozwoli ona nam na szybszą regenerację skóry podczas pielęgnacji kosmetycznej. Kolejnym składnikiem jest aloes, który wykazuje silne właściwości regeneracyjne i nawilżające.

Ampułki witaminowe dopasowane do potrzeb skóry będą dla niej „bombą” energetyczną.

Przy zabiegach nawilżających stosuje się mnóstwo różnorodnych kosmetyków pielęgnacyjnych, które zawierają kombinacje składników aktywnych(nie tylko tych wypisanych wyżej)

Dlatego do każdego zabiegu podchodzi się indywidualnie, według potrzeb danej skóry.

Przede wszystkim należy pamiętać aby tej skóry nadmiernie nie obciążać źle dobranymi kosmetykami.

Odpowiednia pielęgnacja nawilżająca będzie dobrym wstępem do dalszej pielęgnacji.

Skóra po 30 roku życia wymaga od nas większego poświęcenia na jej pielęgnację niż dotychczas. Zauważalne są pierwsze zmarszczki, skóra nie regeneruje się tak szybko , zaczyna tracić swoją elastyczność. Należy pamiętać o różnych czynnikach, które mają wpływ na to jak wyglądamy. Dlatego warto zadbać o jej odpowiednie nawilżenie i rewitalizację. W kosmetyce gabinetowej jest szereg zabiegów, które nawilżą ale i odżywią naszą skórę.  Wyróżnić tutaj można wszelkiego typu zabiegi pielęgnacyjne z elementami masaży relaksacyjnych, pobudzających i stymulujących. Często aby odpowiednio nawilżyć skórę stosuje się „przekaźniki”. Są to urządzenia ultradźwiękowe, które pozwalają nam wprowadzić substancję aktywną w głąb skóry. Przez to uzyskujemy lepsze rezultaty zabiegowe.

Kolejnym elementem nawilżenia ale i rewitalizacji jest mezoterapia mikroigłowa. Zaletą tego zabiegu jest bezpieczne wprowadzenie substancji aktywnej na stałą głębokość w skórze. W tym wypadku wywołujemy kontrolowany stan zapalny, przez co skóra dostaje impuls do szybszej regeneracji. Dobrym sposobem na wyrównanie warstwy hydro-lipidowej są zabiegi z wykorzystaniem kwasów owocowych. Pozwolą one ustabilizować pracę gruczołów łojowych przez co skóra zacznie się regenerować.

Im szybciej rozpoczniemy przygodę z pielęgnacją skóry , tym dłużej zachowamy jej młodość.

Skóra po 50-tym roku życia to skóra wymagająca szczególnej uwagi pielęgnacyjnej. Procesy zachodzące na tym etapie życia pozwalają na zauważenie znacznych oznak starzenia się. Wszelkie zmiany zachodzące w naszym organizmie mają duży wpływ na to co się z nią dzieje. Niestety większość zauważa „efekt grawitacyjny”. Związane jest to ze znacznym spadkiem produkcji kolagenu . Dlatego w tym okresie należy w sposób intensywny zadbać o stan naszej cery. Wykwalifikowana osoba będzie w stanie dobrać kurację, która w sposób zadowalający spełni oczekiwania co do stanu naszej skóry. Zadbajmy o odpowiednie nawilżenie, stosujmy zabiegi podczas których wykorzystywane będą preparaty o bogatej konsystencji. Jest to czas w którym możemy spowolnić proces starzenia się skóry. Zadbajmy o to. Miejmy świadomość pielęgnacji

Zaprosimy Cię do jednego z naszych gabinetów zabiegowych

Porozmawiamy, ocenimy dotychczasową pielęgnację

Wykonamy demakijaż

Ocenimy stan skóry

Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach

Zaproponujemy pielęgnację dopasowaną do stanu skóry

Przystąpimy do wykonania zabiegu

Po zabiegu-czas relaksu. Spokojnie… dostarczymy Ci kolorową prasę, poczęstujemy Cię kawą lub herbatą.

WYJDZIESZ ZADOWOLONA