Agyptos

PRZYWRÓĆ UJĘDRNIJ UFORMUJ

ODNAJDŹ
SATYSFAKCJE MŁODOŚĆ SPRĘŻYSTOŚĆ
CIESZ SIĘ SOBĄ

WYKONAŁAM

470

Zabiegów Agyptosa

SPROSTAM

100

% Twoich oczekiwań

KLIENCI WYSTAWILI PONAD

300

Pozytywnych opinii na FB i Google

AGYPTOS ZIELONA GÓRA

AGYPTOS CO TO JEST?      

Zabieg okrzyknięty rewolucyjnym odkryciem kilkunastu badań oraz testów specjalistów pochodzących z Niemiec. Opatentowana przez nich terapia AGYPTOS głównie bazuje na recepturach egipskich z wykorzystaniem najnowszej technologii kosmetologicznej. AGYPTOS jest idealną terapią dla osób, którym zależy na skutecznym i szybkim zrzuceniu zbędnych kilogramów.

To dzięki kompozycji złożonej z kilkunastu rodzaju osadów oceanicznych z przeróżnych części świata (w tym Morza Martwego), ekstraktów roślinnych w połączeniu z drenażową techniką zawijania ciała skutkuje niebywałymi efektami ujędrnienia skóry oraz trwałego wyszczuplenia. Bandaże mają za zadanie działać jako kompres wspomagający proces pozbywania się toksyn oraz wszelkich szkodliwych substancji z naszego organizmu.

Już od ponad 10 lat zabieg AGYPTOS cieszy się ogromnym i wciąż rosnącym zainteresowaniem na całym świecie. Szacowana utrata w obwodzie ciała podczas stosowania terapii, to 25-30 cm po zastosowaniu jednego zabiegu.

AGYPTOS – JAK DZIAŁA?

Podczas zabiegu klient owijany jest bandażami, gdzie przed tym zostaje zanurzony w zawiesinie leczniczej glinki oraz minerałów z Morza Martwego

Z racji, iż pod bandażami nie wytwarza się żadne ciepło, nie następuje proces odwadniania tkanek

Stosując terapię AGYPTOS, wykorzystywane jest tzw. ZJAWISKO OSMOZY, jest to stężenie oraz rodzaj minerałów występujących w wodzie morskiej, które jak się okazało są identyczne jak w krwi ludzkiej, gdzie w tkankach położonych zewnętrznie minerały występują w mniejszym stężeniu niż w przypadku tkanek znajdujących się w pobliżu naczyń. Skutkiem opisanego powyżej zjawiska jest wnikanie do naszej skóry minerałów wykazujące duże stężenie oraz powstanie nadmiernego ich stężenia w tkance zewnętrznej. Następnie następuje proces wypchnięcia, będący spowodowany przez powstałe ciśnienie cząsteczkowe, toksyn oraz fragmentów białek do limfy skąd właśnie są odprowadzane.

Metoda jest bezpieczna i łagodna, a to dzięki zjawisku osmozy.

W celu zwiększenia skuteczności zabiegu, należy przyjmować dużo płynów (wspomaga proces oczyszczania toksyn z organizmu) oraz zadbać o wzbogacenie diety w warzywa, owoca oraz błonnik.

Występujące w preparacie sole z Morza Martwego są bardzo cenne dla zdrowia za sprawą skutecznego oczyszczenia, wygładzenia oraz odżywienia skóry sprawiając wrażenie jedwabiście gładkiej.

MAGNEZ – Wspiera proces usuwania martwego naskórka oraz przywraca zdrowy wygląd skóry.

WAPŃ – Redukuje swędzenie i zaczerwienienie oraz uspokaja skórę.

BROMEK – Posiada działanie odprężające oraz przyspiesza regenerację skóry.

POTASReguluje procesy komórkowe, działa wygładzająco oraz wzmacnia metabolizm skóry.

AGYPTOS – ZALECENIA POZABIEGOWE

Po zabiegu należy unikać nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne.

Nie należy myć się przed 3 dni po zabiegu.

Należy przyjmować duże ilości płynów.

Po upływie 3 dni wskazana jest kąpiel w soli

Nie należy stosować zwykłego mydła. Wyłącznie AGYPTOS.

Należy stosować dietę niskokaloryczną.

AGYPTOS – ODCZUCIE POZABIEGOWE

Senność

Bóle mięśni, stóp i głowy (świadczy o procesie oczyszczania organizmu z toksyn)

AGYPTOS – DLA KOGO DEDYKOWANY?

Zabieg ten najczęściej stosowany jest w poniżej wymienionych przypadkach:

Osób borykające się z otyłością

Skóra zwiotczała (również po ciąży)

Skóra atroficzna

Problemy skórne takie jak: egzemy, łuszczyca, alergia

Suchość skóry

Cellulit

AGYPTOS – EFEKTY

Ujędrnienie 100% naturalnymi składnikami mineralno – roślinnymi

Bezinwazyjne modelowanie sylwetki

Redukcja cellulitu

Odżywienie skóry

Lifting piersi oraz pośladków

Redukcja obrzęków ciała

Łagodzenie dolegliwości miesiączkowych oraz klimakteryjnych

Detoks organizmu (odtruwa oraz odkwasza organizm z toksyn)

Rekordowy wynik to utrata aż 88cm w obwodach po skorzystaniu z jednego zabiegu

Umów się na Agyptos !

tel. 691 10 10 70

Opinie

Ważne informacje

 Agyptos – 15 cm mniej? sprawdzona metoda walki z nadwagą. Zabieg AGYPTOS jest odkryciem niemieckich specjalistów, opracowanym po kilkunastu latach badań i testów laboratoryjnych. Jak sama nazwa wskazuje, metoda ta oparta jest na starożytnych recepturach, które połączono z najnowszymi technologiami. AGYPTOS łączy działanie mieszanki kilkunastu rodzajów osadów oceanicznych, minerałów z Morza Martwego i wyciągów roślinnych ze specjalną drenażową techniką bandażowania całego ciała.

Idealna figura jest jednym z najważniejszych atrybutów nowoczesnej, zadbanej kobiety. Wir codziennego życia, stres, toksyczne używki, nieodpowiednia dieta i bierny tryb życia prowadzą nie tylko do złego samopoczucia, ale również odbijają się na naszej sylwetce. Agyptos to idealny zabieg, który pomaga odzyskać nie tylko witalność, ale także młodzieńczą sylwetkę.

Agyptos rewolucyjna metoda błyskawicznego odchudzania i walki z cellulitem.

Rewolucyjne odkrycie będące efektem kilkunastoletnich badań i testów niemieckich specjalistów. Ich opatentowana metoda wykorzystując  zdobycze najnowszej technologii. Unikatowa mieszanka kilkunastu rodzajów osadów oceanicznych (z różnych części świata) oraz ekstraktów roślinnych w połączeniu z “drenażową” techniką zawijania ciała daje nieporównywalne efekty wyszczuplające i ujędrniające.

Metoda Agyptos jest w 100 % naturalna, daje wyniki spadku obwodów ciała – średnio 25 -50 cm podczas pierwszego zabiegu. Rekordowy wynik to utrata aż 108 cm podczas jednego zabiegu.

Pojedyncze zabiegi dają krótkotrwały efekt zarówno odchudzający, jak i odtoksyczniają-cy i antycellulitowy. Dlatego zalecana jest seria 4-5 zabiegów w odstępie 4-10 dni każdy, by utrwalić wszystkie te efekty.

Zabieg proponowany jest dla Pań i Panów niezależnie od wieku i wagi. Główne wskazania do zabiegu to:  otyłość

cellulit , skóra zwiotczała, skóra atroficzna, skóra sucha, alergia, nieproporcjonalna sylwetka, problemy skórne: egzema, łuszczyca, stres, Niezawodność zabiegu i wszechstronność efektów powodują, że jest on godny polecenia. Pomaga przywrócić energię, dobre samopoczucie i zdrowy wygląd.

OTYŁOŚĆ

to wielkie wyzwanie dla dzisiejszej medycyny i kosmetologii. Jej przyczyną jest nadmierne dostarczanie pożywienia, którego organizm nie jest w stanie wykorzystać w procesach metabolicznych. Nadmiar kalorii odkłada się jako zapas tłuszczu, pogarsza się przemiana materii, spalanie przebiega powoli. Otyłość najczęściej idzie w parze z brakiem ruchu, co prowadzi do zwiotczenia mięśni i powoduje, że krew i limfa wolniej krążą, tkanki są słabiej odżywione, niedotlenione, zaczynają się problemy z przemianą materii. Pojawiają się nowe pokłady tkanki tłuszczowej i koło się zamyka. W związku z taką sytuacją ilość szkodliwych substancji w komórkach rośnie, co powoduje zatruwanie organizmu, a w efekcie – gorsze samopoczucie.

CELLULIT

jest wynikiem upośledzonego krążenia w najdrobniejszych naczyńkach krwionośnych, które często współistnieją z upośledzeniem przepływów żylnych w kończy-nach dolnych, co skutkuje zwiększeniem ilości i wielkości komórek tłuszczowych, które zostają zamknięte w zmienionych włóknach łącznotkankowych. Skutkiem tego jest zwiększenie przestrzeni między tkanką podskórną a naczyniami krwionośnymi, układem limfatycznym i zmniejszenie przepływu limfy (która i tak w warunkach fizjologicznych płynie bardzo wolno]. Pogarsza się przemiana materii i odkładają się nowe warstwy tkanki tłuszczowej.

AGYPTOS HISTORIA

Zabieg AGYPTOS jest odkryciem niemieckich specjalistów, opracowanym po kilkunastu latach badań i testów laboratoryjnych. Jak sama nazwa wskazuje, metoda ta oparta jest na starożytnych recepturach, które połączono z najnowszymi technologiami. AGYPTOS łączy działanie mieszanki kilkunastu rodzajów osadów oceanicznych, minerałów z Morza Martwego i wyciągów roślinnych ze specjalną drenażową techniką bandażowania całego ciała. Ta w 100% naturalna metoda modelowania sylwetki gwarantuje trwałe wyniki spadku w obwodach ciała, jak również efekty ujędrniające skórę i odtoksyczniające.

po jakim czasie? Od razu, po pierwszym zabiegu.

Lista korzyści płynących z wykonania zabiegu jest bardzo długa. Przede wszystkim redukuje on cellulit i tkankę tłuszczową, oczyszcza organizm z toksyn i odkwasza komórki organizmu, a poza rym mineralizuje i witalizuje, redukuje obrzęki ciała (głównie nogi i twarz). AGYPTOS wspomaga leczenie wielu chorób takich jak: alergie, reumatyzm, łuszczyca, egzemy, bezsenność, stres i bóle pleców, a także łagodzi dolegliwości miesiączkowe i klimakteryjne.

W odróżnieniu od innych metod wyszczuplania sylwetki, które można stosować na wybrane partie ciała, zawijanie z użyciem glinki i minerałów przewidziane jest jako zabieg na całe ciało.

Przy zabiegu wykorzystuje się bandaże bawełniane, zanurzone w zawiesinie glinki leczniczej i minerałów z Morza Martwego. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło.

W trakcie zabiegu do skóry wnikają minerały o dużym stężeniu. W tkance zewnętrznej stężenie staje się więc nadmierne. Powstałe ciśnienie cząsteczkowe powoduje wypchnięcie toksyn i fragmentów białek do limfy, skąd zostają odprowadzone. Jak widać, jest to metoda łagodna, wykorzystująca zjawisko osmozy.

Dzięki wyselekcjonowanym składnikom metoda Agyptos jest bardzo skuteczna w walce z cellulitem i otyłością. Sole mineralne, substancje odżywcze dostarczane w czasie zabiegu Agyptos wnikają do komórek, pobudzając układ limfatyczny i krwionośny do szybszego i efektywniejszego działania w celu lepszego ukrwienia i dotlenienia skóry.

Dzięki zabiegowi Agyptos możemy usunąć toksyny, które utrudniają prawidłowe funkcjonowanie tkanki łącznej, oraz uaktywnić enzymy spalające tkankę tłuszczową, poprzez działanie kompleksów soli mineralnych zawartych w glince Agyptos. Metoda zabiegu polega na zawijaniu bandażami całego ciała, specjalnie opracowaną techniką, co jest ważne ze względu na skuteczność mechanizmu działania. Bandaże bawełniane (w ilości 30 sztuk) na godzinę przed zabiegiem zanurza się w rozcieńczonej wodą glince leczniczej i minerałami z Morza Martwego.

Glinka lecznicza zawiera między innymi: bentonit, chlorek magnezu, potasu, sodu, wapnia i tlenek cynku – a więc składniki, które mają ogromny wpływ na pochłanianie toksyn i zdolności oczyszczające. Minerały z Morza Martwego absorbują nadmiar sebum, redukują nadmiar tkanki tłuszczowej, wygładzają i ujędrniają skórę. Wyciągi roślinne działają przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie, Aktywne związki działają silnie i wnikają głęboko w skórę.

W procesie oczyszczania organizmu wykorzystuje się zjawisko osmozy. Rodzaj i stężenie minerałów w wodzie morskiej są takie same jak we krwi człowieka. W związku z tym, dzięki zjawisku osmozy substancje aktywne o dużym stężeniu przechodzą ze skóry w głąb tkanek położonych bliżej naczyń. Powstała różnica ciśnienia cząsteczkowego powoduje wypchnięcie toksyn i fragmentów białek do limfy, skąd zostają odprowadzone do węzłów chłonnych, gdzie ulegają rozpadowi. Część toksyn podczas zabiegu zostaje odprowadzona przez pory skóry do bandaży, czego dowodem jest ich zapach: tytoniu u palaczy lub acetonu u cukrzyków.

Układ limfatyczny odgrywa bardzo ważną rolę w ekonomice przemiany materii organizmu przez zawracanie płynu, a przede wszystkim białka do układu krążenia. Poza tym pomiędzy naczyniami krwionośnymi a tkanką podskórną dochodzi do wymiany substancji aktywnych i mineralnych, co prowadzi do witalizacji i mineralizacji organizmu.

Sumaryczny spadek w obwodach ciała już po pierwszym zabiegu (mierzony w 18 punktach) wynosi minimum 15 cm. Zazwyczaj jest on znacznie większy i wynosi średnio 25-50 cm. “Rekordowe zmniejszenie obwodów ciała to 108 cm po jednym zabiegu. Po zabiegu klientka może czuć się senna, apatyczna, mogą wystąpić bóle głowy, stóp. Jest to jednak dowód na oczyszczanie organizmu z toksyn.