Makijaż permanentny BRWI metodą CIENIOWANIA

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ CIENIA ZIELONA GÓRA

PODKREŚL PIĘKNO TWARZY

Makijażem permanentnym brwi metodą cienia uzyskam idealny kształt brwi oraz  właściwy kolor. Stosowany jest na brwiach zarówno normalnych jak i gęstych – jako korektę ich kształtu i symetrii oraz głównie przy brwiach przerzedzonych aby dodatkowo je wizualnie zagęścić. Metoda cieniowania sprawdza się również gdy włosków brwiowych nie ma wcale.  Po wykonanym makijażu permanentnym, brwi będą zawsze symetryczne, o idealnym kształt – będą ozdobą Twojej twarzy.

PERMANENTNE BRWI METODĄ CIENIOWANIA– CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ

Metodą cieniowania skoryguję kształt brwi, wyrównam ich asymetrię, optycznie je zagęszczę. W końcowym efekcie brwi stają się pełne i niejednorodne co wyśmienicie wzmaga efekt naturalności. Makijaż w sposób naturalny wtapia się pod włosy brwi i jednocześnie uzupełni miejsca w bez włosków. Podkreśla równy i symetryczny kształt Brwi.

Makijażem permanentnym brwi metodą cienia zapewnię efekt  wyraźnych, równych i naturalnych brwi. Ich subtelność to efekt mojego doświadczenia .

NA CZYM POLEGA METODA CIENIOWANIA?

Metodą cieniowania wykonam subtelną pigmentację linii łuku brwiowego – pod włosami brwi. Przykryje i skoryguje wszelkie niedociągnięcia natury. Na początku zrobię rozrysunek wstępny – narysuje kredką kształt nowych brwi i uzgodnię go z tobą. W trakcie zabiegu wprowadzę barwnik uzyskując efekt na który uzgodniłyśmy. Taki na którym Tobie zależało.

PERMANENTNE BRWI – SPEŁNIONE MARZENIA

Regularne, równe brwi to prawdziwa rzadkość, a samodzielne regulowanie ich kształtu jest trudne  i przeważnie nie gwarantuje oczekiwanych efektów. Brwi permanentne wykonane przeze mnie, spowodują, że będziesz wyglądała cudownie bez względu na porę dnia i sytuację.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – OPINIE

SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ O NAS KLIENTKI

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ CIENIA ZDJĘCIA

GALERIA ZDJĘĆ

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ CIENIA – CENA

JAKOŚĆ I GWARANCJA  EFEKTU 

W przypadku trwałego zabiegu jakim jest makijaż permanentny ust liczy się przed wszystkim doświadczenie, wiedza i umiejętności linergistki. Daję absolutną pewność, że Twoja uroda i Twoje usta są w najlepszych rękach w Polsce. Gwar`a to pisemnie. Sprawdź udzielaną przeze mnie przed zabiegiem pisemną gwarancję, że makijaż po zabiegu będzie taki jakiego sobie życzyłaś – takiej pisemnej gwarancji nie daje nikt w Polsce.

Sprawdź moją PISEMNĄ GWARANCJĘ JAKOŚCI

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI CENNIK

SPRAWDŹ CENNIK oraz nasz SYSTEM RATALNY

 

ISTOTNE

MAKIJAŻ PERMANENTNY ZAWSZE SKŁADA SIĘ Z PIERWSZEJ WIZYTY
ORAZ WIZYTY KONTROLNEJ: 4-6 TYGODNI PO WYKONANIU ZABIEGU
(kontrola podczas której wykonuje się dopigmentowanie jest już wliczone w cenę zabiegu)

SPRAWDŹ POZOSTAŁE ZABIEGI MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

MAKIJAŻ PERMANENTNY USUWANIE

 

UMÓW SIĘ NA MAKIJAŻ PERMANENTNY

W moim Centrum Makijażu Permanentnego zapewnię Ci doskonały efekt, który spełni Twoje oczekiwania. Podczas konsultacji wykonamy rysunek wstępny  na twoich ustach, który pokaże jak będziesz wyglądać w danym rodzaju makijażu permanentnego ust. Zobaczysz jak makijaż uwypukli Twoją urodę i podkreśli naturalne piękno.

+48 691 101 070

baner
baner

PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

ZABIEG

-REGENREACYJNY-