Makijaż Permanentny Brwi Ombre

CIENIOWANE NATURALNE NIEJEDNOLITE IDEALNE

Makijaż permanentny brwi metodą ombre to najnowsza metoda pigmentacji. Oferuje efekt naturalnej niejednolitości brwi, które zachwycają idealnym i nie ostrym kształtem. Ombre to brew cieniowana, jaśniejsza u nasady a  bardziej nasycona przy końcówce. Zabieg zespoli w sobie szykowny efekt metody cienia oraz naturalnego przenikania się wycieniowanych kolorów.

NATURALNIE PIĘKNE
CIENIOWANE RÓWNE IDEALNE
URZEKAJ ZAWSZE

Czego się spodziewać?

Metodą Ombre można uzyskać naturalne odcienie brwi zarówno w pionie jak i w poziomie, a także mocniejsze zarysowanie dolnej linii łuku brwiowego z jednoczesnym rozmyciem koloru w górnej części linii Makijaż permanentny metodą Ombre osiąga się zniewalający efekt końcowy który pokochały Klientki.

Czytaj ponad

200

Opinii na Facebooku

Czytaj ponad

100

Opinii na Google Maps

Wykonałam ponad

512

Makijaży permanentnych brwi

Na czym polega metoda Ombre

Zabieg rozpoczyna się od rysunku wstępnego. Na początku wyznaczę nowy kształt brwi kredką kosmetyczną. Po zaakceptowaniu rysunku przez Ciebie rozpocznę zabieg pigmentacji brwi wprowadzając pigment odpowiednią techniką do skóry za pomocą jednorazowych igieł. Skóra znieczulana jest specjalnym preparatem na bazie lidokainy. Przez parę dni po zabiegu brwi są ciemniejsze niż zamierzony efekt. Jednak po około 7 dniach, gdy wyłuszczeniu ulegnie naskórek – zbledną o około 40-50% – to proces naturalny i pożądany . Docelowego wzmocnienia koloru dokonam na drugiej (wliczonej w cenę zabiegu) wizycie , która służy wzmocnieniu efektu i dopigmentowaniu barwnika po wyłuszczeniu się naskórka.

UMÓW SIĘ NA MAKIJAŻ PERMANENTNY !

tel. 691 10 10 70

Opinie

Ważne informacje

W przypadku trwałego zabiegu jakim jest makijaż permanentny ust liczy się przed wszystkim doświadczenie, wiedza i umiejętności linergistki. Daję absolutną pewność, że Twoja uroda i Twoje usta są w najlepszych rękach w Polsce. Gwarancja i to pisemnie. Sprawdź udzielaną przeze mnie przed zabiegiem pisemną gwarancję, że makijaż po zabiegu będzie taki jakiego sobie życzyłaś – takiej pisemnej gwarancji nie daje nikt w Polsce.

Sprawdź moją PISEMNĄ GWARANCJĘ JAKOŚCI

MAKIJAŻ PERMANENTNY ZAWSZE SKŁADA SIĘ Z PIERWSZEJ WIZYTY
ORAZ WIZYTY KONTROLNEJ: 4-6 TYGODNI PO WYKONANIU ZABIEGU
(kontrola podczas której wykonuje się dopigmentowanie jest już wliczone w cenę zabiegu)