Makijaż permanentny BRWI metodą OMBRE

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ OMBRE ZIELONA GÓRA

CIENIOWANY EFEKT PIĘKNEJ BRWI

Makijaż permanentny brwi metodą ombre to najnowsza metoda pigmentacji. Oferuje efekt naturalnej niejednolitości brwi, które zachwycają idealnym i nie ostrym kształtem. Ombre to brew cieniowana, jaśniejsza u nasady a  bardziej nasycona przy końcówce. Zabieg zespoli w sobie szykowny efekt metody cienia oraz naturalnego przenikania się wycieniowanych kolorów.

PERMANENTNE BRWI METODĄ OMBRE – CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ

Metodą Ombre można uzyskać naturalne odcienie brwi zarówno w pionie jak i w poziomie, a także mocniejsze zarysowanie dolnej linii łuku brwiowego z jednoczesnym rozmyciem koloru w górnej części linii Makijaż permanenty metodą Ombre osiaga się zniewalający efekt końcowy który pokochały Klientki.
Makijaż permanentny brwi metodą Ombre zielona góra

NA CZYM POLEGA METODA OMBRE?

Zabieg rozpoczyna się od rysunku wstępnego. Na początku wyznaczę nowy kształt brwi kredką kosmetyczną. Po zaakceptowaniu rysunku przez Ciebie rozpocznę zabieg pigmentacji brwi wprowadzając pigment odpowiednią techniką do skóry za pomocą jednorazowych igieł. Skóra znieczulana jest specjalnym preparatem na bazie lidokainy. Przez parę dni po zabiegu brwi są ciemniejsze niż zamierzony efekt. Jednak po około 7 dniach, gdy wyłuszczeniu ulegnie naskórek – zbledną o około 40-50% – to proces naturalny i porżządany . Docelowego wzmocnienia koloru dokonam na drugiej (wliczonej w cenę zabiegu) wizycie , która służy wzmocnieniu efektu i dopigmentowaniu barwnika po wyłuszczeniu się naskórka. 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – OPINIE

SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ O NAS KLIENTKI

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ OMBRE ZDJĘCIA

GALERIA ZDJĘĆ

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ OMBRE CENA

JAKOŚĆ I GWARANCJA  EFEKTU 

W przypadku trwałego zabiegu jakim jest makijaż permanentny ust liczy się przed wszystkim doświadczenie, wiedza i umiejętności linergistki. Daję absolutną pewność, że Twoja uroda i Twoje usta są w najlepszych rękach w Polsce. Gwar`a to pisemnie. Sprawdź udzielaną przeze mnie przed zabiegiem pisemną gwarancję, że makijaż po zabiegu będzie taki jakiego sobie życzyłaś – takiej pisemnej gwarancji nie daje nikt w Polsce.

Sprawdź moją PISEMNĄ GWARANCJĘ JAKOŚCI

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI CENNIK

SPRAWDŹ CENNIK oraz nasz SYSTEM RATALNY

ISTOTNE

MAKIJAŻ PERMANENTNY ZAWSZE SKŁADA SIĘ Z PIERWSZEJ WIZYTY
ORAZ WIZYTY KONTROLNEJ: 4-6 TYGODNI PO WYKONANIU ZABIEGU
(kontrola podczas której wykonuje się dopigmentowanie jest już wliczone w cenę zabiegu)

SPRAWDŹ POZOSTAŁE ZABIEGI MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

MAKIJAŻ PERMANENTNY USUWANIE

 

UMÓW SIĘ NA MAKIJAŻ PERMANENTNY

W moim Centrum Makijażu Permanentnego zapewnię Ci doskonały efekt, który spełni Twoje oczekiwania. Podczas konsultacji wykonamy rysunek wstępny  na twoich ustach, który pokaże jak będziesz wyglądać w danym rodzaju makijażu permanentnego ust. Zobaczysz jak makijaż uwypukli Twoją urodę i podkreśli naturalne piękno.

+48 691 101 070

baner
baner

PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

ZABIEG

-REGENREACYJNY-