Manicure japoński mężczyzn

WYGŁADŹ ZADBAJ ZREGENERUJ

POCZUJ
ODPRĘŻENIE ULGĘ SPOKÓJ
ZRELAKSUJ SIĘ

SPROSTAM

100

% Twoich oczekiwań

KLIENCI WYSTAWILI MI PONAD

300

Pozytywnych opinii na FB i Google

GWARANTUJĘ

100

% Zadowolenia z zabiegu

Manicure Japoński Zielona Góra dla Mężczyzny

MANICURE JAPOŃSKI – DLA MĘŻCZYZN

Niestety nawet do dnia dzisiejszego wielu mężczyzn uważa, iż korzystanie z usług kosmetycznych jest po prostu niemęskie i wstyd im nawet spróbować. Na całe szczęście coraz bardziej odchodzi się od stereotypowego podejścia, dzięki czemu coraz więcej mężczyzn chcący zadbać o swój wygląd śmiało odwiedza salony kosmetyczne. MANICURE JAPOŃSKI jest właśnie jednym z zabiegów dedykowanym dla Panów. Dzięki niemu nasz kolor paznokci zostaje poprawiony a sam paznokieć zostaje wzmocniony. Zapobiega pękaniu paznokci, łamaniu czy rozdwajaniu paznokcia. Każdy mężczyzna poważnie traktujący swój wizerunek, powinien skorzystać z zabiegu.

MANICURE JAPOŃSKI – JEGO ISTOTA

Podczas zabiegu, stosowane są 100% naturalne składniki takie jak kreatyna, witamina A i E, krzemionka z Morza Martwego oraz pyłek pszczeli. Preparat zostaje wmasowywane w płytkę paznokcia, dzięki czemu zapewnia jej naturalne odżywienie, regenerację oraz blask. To właśnie dzięki niemu zwalczysz nierówne lub rozdwojone paznokcie. Efektem zabiegu jest schludny, zdrowy wygląd oraz pozbycie się wszelkich problemów na ich tle.

MANICURE JAPOŃSKI

Różni się od pozostałych manicure faktem, iż po zabiegu nie pojawia się nienaturalny kolor lub połysk, dlatego Panowie nie muszą się martwić o odebranie męskości z perspektywy dłoni. Jeśli chcemy zadbać o najlepsze i trwałe efekty, zabieg należy stosować regularnie. Zabieg nie jest drogi cenowo, a w dodatku niemalże każdy salon kosmetyczny świadczy usługi tego typu, dlatego Panowie nie czekajcie, nie wstydźcie się i zróbcie coś dla siebie.

Umów się na Manicure Japoński !

tel. 691 10 10 70

Opinie

Ważne informacje

W pierwszym etapie niezbędnym jest dokładne oczyszczenie dłoni, zmycie wszelkich lakierów oraz przy pomocy drewnianej szpatułki oraz odsunięcie skórek.  W przypadku konieczności – następnie owa skórka jest wycinana. Kolejno następuje proces piłowania paznokci (na odpowiednią długość), polerowanie oraz wyrównanie, w celu uzyskania idealnej gładkości. Najważniejszym elementem jest proces wmasowywania w płytkę pasty, która zawiera w sobie wiele niezbędnych składników odżywczych wzmacniających oraz poprawiający wygląd paznokci. Następnie na paznokcie zostaje nałożony puder, który ma na celu wstrzymanie składników znajdujących się w paście, jak i zarazem nadaje paznokciom niebywały połysk. Procesem końcowym jest zastosowanie oliwki na paznokcie, która skutkuje zwiększoną ochroną przed uszkodzeniami.