Makijaż permanentny UST NUDE

MAKIJAŻ PERMANENTNY USTA NUDE ZIELONA GÓRA

Makijaż permanentny ust NUDE to naturalny kolor , elegancja, subtelność oraz ponętny wygląd przez 24 godziny. Kolor tego makijażu trwałego ust  wkomponuje się idealnie w Twój koloryt skóry. Będzie modny i zauważalnie elegancki wyrażający Ciebie, zawsze odporny na chwilowe mody.

Ważne sprawy powierzaj profesjonalistce.

Finalistce Mistrzostw Polski w makijażu permanentnym

w latach 2014 2013 i 2012.

MAKIJAŻ PERMANENTNY USTA NUDE – OPIS ZABIEGU

Makijaż permanentny ust NUDE to koloru naturalnych cielistych ust. Ten kolor zapewnia efekt wyciszonego naturalnego makijażu, który podkreśli subtelność Twoich ust.  W makijażu makijaż permanentnym ust NUDE zawsze będziesz wyglądać bardzo wytwornie, a jednocześnie z poczuciem klasyki.  Zachowasz naturalny wygląd, równych ust, które świetnie sprawdzą się przy każdej okazji.

USTA NUDE

Subtelne, eleganckie, cieliste czyli efekt permanentnych ust NUDE. Taki rezultat uzyskam dzięki odpowiedniej, indywidualnie dobranej do Twojej karnacji mieszance pigmentów – uwzględnię naturalny kolor Twoich ust oraz twoje wyobrażenie o nowych ustach. Taki efekt uzyskam poprzez specjalną technikę wpigmentowywania barwnika – inną od pozostałych technik. Pozwoli to na uniknięcie ryzyka nierównomiernego grupowania się różnych odcieni barwnika. Makijaż trwały NUDE to bardzo wymagająca technika w zakresie umiejętności, i doświadczenia w pracy z barwnikami dlatego warto abyś powierzyła go mojej osobie.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST NUDE – CENA

JAKOŚĆ I GWARANCJA  EFEKTU 

W przypadku trwałego zabiegu jakim jest makijaż permanentny ust liczy się przed wszystkim doświadczenie, wiedza i umiejętności linergistki. Daję absolutną pewność, że Twoja uroda i Twoje usta są w najlepszych rękach w lubuskiem. Gwarantuje za to pisemnie. Sprawdź udzielaną przeze mnie przed zabiegiem pisemną gwarancję, że makijaż po zabiegu będzie taki jakiego sobie życzyłaś – takiej pisemnej gwarancji nie daje nikt w Polsce.

Sprawdź moją PISEMNĄ GWARANCJĘ JAKOŚCI

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST CENNIK

SPRAWDŹ CENNIK oraz nasz SYSTEM RATALNY

ISTOTNE

MAKIJAŻ PERMANENTNY ZAWSZE SKŁADA SIĘ Z PIERWSZEJ WIZYTY
ORAZ WIZYTY KONTROLNEJ: 4-6 TYGODNI PO WYKONANIU ZABIEGU
(kontrola podczas której wykonuje się dopigmentowanie jest już wliczone w cenę zabiegu)

 

SPRAWDŹ POZOSTAŁE ZABIEGI MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

MAKIJAŻ PERMANENTNY USUWANIE

 

UMÓW SIĘ NA MAKIJAŻ PERMANENTNY

W moim Centrum Makijażu Permanentnego zapewnię Ci doskonały efekt, który spełni Twoje oczekiwania. Podczas konsultacji wykonamy rysunek wstępny  na twoich ustach, który pokaże jak będziesz wyglądać w danym rodzaju makijażu permanentnego ust. Zobaczysz jak makijaż uwypukli Twoją urodę i podkreśli naturalne piękno.

+48 691 101 070

baner
baner

PREZENT NA URODZINY

VOUCHER VIP

-SPRAWDŹ-