Makijaż permanentny BRWI metodą MIESZANĄ

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ MIESZANĄ ZIELONA GÓRA

 METODA WŁOSKÓW + CIENIA = METODA HYBRYDOWA

Makijaż permanentny brwi metodą mieszaną zapewnię widowiskowy  efekt . To połączenie zalet metody włoskowej oraz metody cieniowania. Zabieg dedykowany do brwi rzadkich , zanikających, asymetrycznych , które przerzedziły się np. ze względu złą pielęgnację , choroby czy tez naturalne efekty.

PERMANENTNE BRWI METODĄ MIESZANĄ – CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODA MIESZANA HYBRYDOWA
Metodą MIESZANĄ wyrównam asymetrię poziomą i pionową, a także zagęszczę i  wyeksponuję naturalnie brwi. Prawidłowo wykonana metoda niweluje ryzyko przerysowania brwi ,a takę pozwala zmiękczyć nasycenie brwi dzięki imitacji naturalnych włosków. Makijaż permanentny metodą hybrydową zapewnia elegancki efekt  dając możliwość stopniowego uzupełniania barwnika co  gwarantuje subtelny, indywidualny wygląd. Metoda najlepiej sprawdza się przy dużym braku włosków w łukach brwiowych

NA CZYM POLEGA METODA MIESZANA?

Zabieg rozpoczyna się od rysunku wstępnego. Na początku wyznaczę nowy kształt brwi kredką kosmetyczną. Po zaakceptowaniu rysunku przez Ciebie rozpocznę zabieg pigmentacji brwi wprowadzając pigment odpowiednimi technikami nakładając jedną metodę na drugą. Skóra znieczulana jest specjalnym preparatem na bazie lidokainy. Przez parę dni po zabiegu brwi są ciemniejsze niż zamierzony efekt. Jednak po około 7 dniach, gdy wyłuszczeniu ulegnie naskórek – zbledną o około 40-50% – to proces naturalny i pożądany . Docelowego wzmocnienia koloru dokonam na drugiej (wliczonej w cenę zabiegu) wizycie , która służy wzmocnieniu efektu i dopigmentowaniu barwnika po wyłuszczeniu się naskórka. 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – OPINIE

SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ O NAS KLIENTKI

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – ZDJĘCIA

GALERIA STYLOWEJ METAMORFOZY

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ MIESZANA- CENA

JAKOŚĆ I GWARANCJA  EFEKTU 

W przypadku trwałego zabiegu jakim jest makijaż permanentny ust liczy się przed wszystkim doświadczenie, wiedza i umiejętności linergistki. Daję absolutną pewność, że Twoja uroda i Twoje usta są w najlepszych rękach w Polsce. Gwar`a to pisemnie. Sprawdź udzielaną przeze mnie przed zabiegiem pisemną gwarancję, że makijaż po zabiegu będzie taki jakiego sobie życzyłaś – takiej pisemnej gwarancji nie daje nikt w Polsce.

Sprawdź moją PISEMNĄ GWARANCJĘ JAKOŚCI

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI CENNIK

SPRAWDŹ CENNIK oraz nasz SYSTEM RATALNY

ISTOTNE

MAKIJAŻ PERMANENTNY ZAWSZE SKŁADA SIĘ Z PIERWSZEJ WIZYTY
ORAZ WIZYTY KONTROLNEJ: 4-6 TYGODNI PO WYKONANIU ZABIEGU
(kontrola podczas której wykonuje się dopigmentowanie jest już wliczone w cenę zabiegu)

SPRAWDŹ POZOSTAŁE ZABIEGI MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

MAKIJAŻ PERMANENTNY USUWANIE

UMÓW SIĘ NA MAKIJAŻ PERMANENTNY

W moim Centrum Makijażu Permanentnego zapewnię Ci doskonały efekt, który spełni Twoje oczekiwania. Podczas konsultacji wykonamy rysunek wstępny  na twoich ustach, który pokaże jak będziesz wyglądać w danym rodzaju makijażu permanentnego ust. Zobaczysz jak makijaż uwypukli Twoją urodę i podkreśli naturalne piękno.

+48 691 101 070

baner
baner

PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

ZABIEG

-REGENREACYJNY-