Masaż gorącymi kamieniami

ODPRĘŻ SIĘ ODPOCZNIJ ZRELAKSUJ

POCZUJ
SPOKÓJ RÓWNOWAGĘ NATURĘ
ZRELAKSUJ SIĘ

KLIENCI WYSTAWILI PONAD

300

Pozytywnych opinii na FB i Google

GWARANTUJĘ

100

% Zadowolenia z zabiegu

SPROSTAM

100

% Twoich oczekiwań

Masaż Gorącymi Kamieniami Zielona Góra

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Kamienie, zwłaszcza te pochodzenia wulkanicznego, z racji swoich znakomitych właściwości przewodzenia wysokich i niskich temperatur, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm.

Dlatego z tak dużym powodzeniem znalazły zastosowanie w kosmetyce i rehabilitacji.Masaż ciepłymi kamieniami wybranych miejsc ciała ma działanie rewitalizujące i lecznicze, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, oddziałuje na cały organizm, stanowiąc element energizujący dla każdego rodzaju skóry. Masaż ten łączy w sobie oddziaływania zarówno termoterapii, drenażu, akupresury I aromaterapii.

MASAŻ KAMIENIAMI DZIAŁANIE

Działanie masażu oparte jest przede wszystkim o oddziaływanie na ciało ciepła pochodzącego z kamieni. Ciepło niesamowicie pobudza procesy fizjologiczne skóry i tkanki mięśniowej ma również terapeutyczny wpływ na układy krwionośny, nerwowy, limfatyczny.  Masaż kamieniami dzięki temu pobudza krążenie krwi i limfy, reguluje metabolizm a także eliminuje z organizmu toksyny.

Dzięki silnemu działaniu przeciwzapalnemu ciepło z kamieni eliminuje ból i napięcia mięśni i stawów. Dzięki masażowi kamieniami poprawia się trofika skóry a co za tym idzie skóra jest zrewitalizowana, odżywiona i dotleniona. Masaż gorącymi kamieniami niesamowicie odpręża, wycisza i zmniejsza problemy ze snem.

Polecam:  Małgorzata, kosmetolog z Twoja Uroda Team,

… więcej informacji znajdziesz na dole strony.

Umów się na Masaż Gorącymi Kamieniami !

tel. 691 10 10 70

Opinie

Ważne informacje

Masaż gorącymi kamieniami jest jednym  z najstarszych i bardzo popularnych rodzajów masażu relaksacyjnego. Wywodzi się ze Starożytnych Indii i Chin. Zgodnie z zasadą medycyny Dalekiego Wschodu jego celem jest holistyczne podejście do zdrowia. Dzięki temu efekty jakie przynosi masaż gorącymi kamieniami odczuwalne są w sferze cielesnej i duchowej. Zabieg polega na wymasowaniu ciała ciepłymi kamieniami podgrzanymi do temperatury ok 50 stopni Celsjusza. Kamienie przeznaczone do masażu są specjalnie do tego przygotowywane ponieważ muszą mieć właściwy kształt i rozmiar. Są to zazwyczaj kamienie pochodzenia wulkanicznego wyszlifowane tak by były idealnie gładkie.

Dźwięki spokojnej muzyki w gabinecie, zapach olejków i ciepło podgrzewających się kamieni sprzyja atmosferze relaksu i zachęca do rozpoczęcia zabiegu. Rozpoczynamy  od konsultacji umożliwiającej wyeliminowanie przeciwwskazani i ustalenie potrzeb masowanej osoby. Do masażu należy rozebrać się do wcześniej przygotowanej bielizny jednorazowej a następnie wygodnie położyć się na łóżku do masażu. Masaż rozpoczyna się od delikatnego przegłaskania skóry i nałożeniu na nią odpowiedniego preparatu ułatwiającego poślizg kamieni ( są to zazwyczaj odżywcze oleje i masła do masażu ciała). Najpierw ciało masowane jest techniką ręczną stosując głaskanie, rozcieranie i delikatne ugniatanie. Po takim przygotowaniu przechodzimy do  kluczowej części zabiegu- masażu gorącymi kamieniami. Aby przyzwyczaić ciało do temperatury kamieni najpierw punktowo przykłada się je do skóry oswajając z ich ciepłem. Gdy przestygną na tyle, że nie powodują dyskomfortu zaczynamy masować nimi skórę. Najpierw są to łagodne ruchy  głaskania, następnie rozcierania i ugniatania. W ten sposób masowana jest każda ze stron i poszczególne części ciała. Na zakończenie kamienie układne są pod kręgosłupem, na dłoniach, stopach. Teraz nie pozostaje już nic innego niż relaks…

Masaż gorącymi kamieniami nie jest zabiegiem bardzo obciążającym ale z uwagi na min. rozluźniające działanie ciepła warto jest zapewnić sobie łagodny wypoczynek. Należy pić dużo wody i unikać nagłych zmian temperatury.

Zmęczenie; stres; problemy ze snem; wzmożone napięcie mięśniowe; choroby reumatologiczne; schorzenia neurologiczne;  dolegliwości bólowe; pogorszenie kondycji skóry ciała;

Choroby zakaźne; stany zapalne i infekcje; choroby skóry; przerwanie ciągłości skóry; zakrzepica; cukrzyca; nowotwory; nadciśnienie tętnicze; wady serca; ciąża; urazy i schorzenia kręgosłupa; niedawno przebyte operacje;

Cena masażu gorącymi kamieniami znajduje się w cenniku. To zabieg który w zależności od masowanej parti trwa od 30 minut do 2 godzin. W cenę zabiegu masażu kamieniami wliczone są wszystkie substancje pomocnicze . Odbywa się zestawem 72 kamieni oraz kamieni szlachetnych – chakry.