Zamykanie naczynek

WYGŁADŹ ODMŁODŹ ZREGENERUJ

ODKRYJ
PIĘKNO NATURALNOŚĆ ZDROWIE
ZADBAJ O SIEBIE

WYKONAŁAM

645

zabiegów zamykania naczynek

KLIENTKI WYSTAWIŁY PONAD

300

pozytywnych opinii na FB i Google

GWARANTUJĘ

100

% Zadowolenia

Zamykanie Naczynek Zielona Góra

ZAMYKANIE NACZYNEK

Jednym z najczęściej spotykanymi przyczynami podjęcia się zabiegu na ZAMYKANIE NACZYNEK są zmiany naczyniowe, które mogą cechować się różnymi aspektami. Niestety, ale niezależnie od charakteru zmian, defekt kosmetyczny wciąż pozostaje defektem. Dlatego też przedstawiamy Państwu ofertę, która zawiera w sobie zabieg na ZAMYKANIE NACZYNEK.

NACZYNKA

Najczęstszym powodem, z powodu którego występują zmiany naczyniowe jest uwarunkowanie genetyczne, albowiem zachodzące zmiany tego typu spowodowane są dziedziczeniem pewnych cech po rodzicach. Do kolejnych przyczyn możemy zaliczyć również nadmierną ekspozycję na warunki atmosferyczne jak na przykład niska temperatura czy też wiatr. Osoby nadmiernie odwiedzające solarium również mogą doświadczyć zmian naczyniowych, ze względu na promieniowanie ultrafioletowego, występującego w stosowanych w solarium lampach.

EFEKTEM ZABIEGÓW JEST:

to, iż naczynko które jest otwarte pod wpływem impulsów elektrycznych – ścinających białko, samoistnie się zamyka i uszczelnia. Zabieg elektrokoagulacji jest bardzo bezpieczny i krótki.

Bezinwazyjne zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych, wykonywane systemem Mikrokoagulacji Wysokich Częstotliwości (13,56 Mhz) – jest metodą szybką, bezkrwawą, praktycznie bezbolesną. Nie prowadzi do uszkodzenia wierzchnich warstw skóry.

ZAMYKANIE NACZYNEK – DLA KOGO DEDYKOWANE?

ZAMYKANIE NACZYNEK dedykowany jest dla osób, które borykają się z:

Zmiany naczyniowe kończyn dolnych (venektazja)

Rozszerzone zmiany naczyniowe twarzy (teleangiektazja)

Rumień twarzy (cuperose)

Naczyniaki płaskie

Rozproszone zmiany barwnikowe (np. plamy słoneczne)

ZAMYKANIE NACZYNEK – ILE ZABIEGÓW NALEŻY WYKONAĆ?

W celu uzyskania najwyższej jakości efektów, należy wykonać zabieg kilkukrotnie. Liczba jest zależna od miejsca oraz intensywności powstałych zmian.

Naczynka na skórze twarzy 1-3 zabiegów

Naczynka na kończynach dolnych 1-3 zabiegów

Rumień twarzy 2-4 zabiegów

Naczyniaki płaskie od 2 zabiegów

ZAMYKANIE NACZYNEK – CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW

W przypadku borykania się z rumieniem na twarzy, zabieg powtarzany jest co 4-6 tygodni. Zabiegi mające na celu leczenia kończyn dolnych oraz naczyniaki płaskie, powtarzane są co 4-12 tygodni. Należy pamiętać, że o częstotliwości jak i o innych aspektach zabiegów, decyduje doświadczony kosmetolog, a wszystko ze względu na uwarunkowanie genetyczne, które jest bardzo indywidualne.

ZAMYKANIE NACZYNEK – POSTĘPOWANIE PRZED I PO ZABIEGOWE.

Przed rozpoczęciem terapii, należy usunąć wszelkie owłosienie z miejsc, które zostaną poddane zabiegowi i tak naprawdę, to wszystko czego nam trzeba do przygotowania się na zabieg. W kwestii po zabiegowej należy przestrzegać pewnych (i istotnych) zaleceń:

Unikać nadmiernej ekspozycji na słońce (przez 4 tygodnie)

Należy stosować kremy z filtrem UV

Należy zrezygnować z stosowania makijażu (3-5dni)

Unikać miejsc typu sauna, gorące kąpiele (7 dni)

ZAMYKANIE NACZYNEK – PRZECIWWSKAZANIA

Zabiegi w naszym salonie rozpoczynają się od indywidualnej konsultacji z kosmetologiem, w celu uzyskania informacji na temat warunków skórnych oraz genetycznych w celu ustalenia częstotliwości oraz przeciwwskazań zabiegu. Do najczęstszych przeciwwskazań zaliczamy:

Cukrzyca

Choroby nowotworowe

Niektóre choroby skóry

Zmiany wirusowe skóry

Zmiany bakteryjne skóry

W przypadku osób, które zażywają leki przeciwwskazaniem będą:

Witamina A

Preparaty bazujące na dziurawcu

Preparaty bazujące na nagietku

Stosowanie sterydów

ZAMYKANIE NACZYNEK – DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

Bardzo rzadko – a jednak – może wystąpić lekkie zaczerwienienie miejsca poddanemu zabiegowi oraz odczucie lekkiego pieczenia. Jest szansa na pojawienie się strupków (których nie należy zdrapywać) oraz pęcherzyków. Wszystkie objawy wypisane powyżej znikają w ciągu kilku dni.

ZAMYKANIE NACZYNEK – DLACZEGO SALON TWOJA URODA?

Z bardzo prostych i oczywistych przyczyn, a mianowicie:

Zabiegi wykonywane są przez wyspecjalizowanego kosmetologa z wieloletnim doświadczeniem.

Stosowany system chłodzenia powoduje, iż zabiegi są delikatne, a proces naprawczy i regeneracyjny zostaje przyspieszony.

Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Zabieg jest skuteczny jak i zarazem 100% bezpieczny.

Zamykanie naczynek

Zapraszam na zabieg zamykania naczynek, który poprawi niedoskonałości urody. Zabieg nie zalicza się do bolesnych ! Naczynka mają wielorakie podłoże zaczynając od uwarunkowań genetycznych, a na stanach chorobowych kończąc. Zaufaj i skorzystaj z naszego doświadczenia w walce z tym problemem.

Umów się na Zamykanie Naczynek !

tel. 691 10 10 70

Opinie

Ważne informacje