Usuwanie włókniaków

ZREGENERUJ ODMŁODŹZLIFTINGUJ

ODNAJDŹ
ZDROWIE PIĘKNO NATURALNOŚĆ
ODZYSKAJ SIEBIE

GWARANTUJĘ

100

% Zadowolenia z zabiegu

SPROSTAM

110

% Twoich oczekiwań

NA ZABIEG POWRACA

92

% Klientów

usuwanie włókniaków

USUWANIE WŁÓKNIAKÓW

W naszym salonie można pozbyć się włókniaków i znamion metodą elektrokoagulacji , która jest zabiegiem o bardzo krótkim czasie trwania. Umiarkowany ból odczuwany jest przez klienta ok. 1 sek.  Zabieg jest bezkrwawy i bezpośrednio po zabiegu pozostaje zaczerwieniona plamka (lub mały strupek) która znika po ok. 3 tygodniach

USUWANIE WŁÓKNIAKÓW ZABIEG

Zabieg polega na usunięciu włókniaka lub prosaka przez zastosowanie nowoczesnego aparatu do elektrokoagulacji. Zabieg jest wykonywany szybko i skutecznie. Skóra goi się w ciągu tygodnia, szybko znikają ślady po zabiegu.

Osoby ze skłonnością do powstawania włókniaków lub prosaków powinny często kontrolować swoją skórę -najlepiej usuwać takie zmiany gdy są bardzo małe. Nie powinno się dopuszczać do powstawania dużej ilości prosaków lub włókniaków.

USUWANIE WŁÓKNIAKÓW WSKAZANIA  PO ZABIEGU

Po zabiegu usuwania włókniaków nie wolno zdrapywać pojawiających się strupków, nie wolno wyciskać zawartości. Skóra będzie szybciej się goiła jeśli zastosowana zostanie maść lecznicza np. Tribiotic, Bephanten.

Po zabiegu usuwania włókniaków należy chronić miejsca poddane zabiegowi przed dostępem wody. Trzeba również chronić skórę przed promieniami UV. Konieczne jest stosowanie kremu ochronnego na miejsca odkryte. Nie wolno zdrapywać strupków. Włókniak poddany elektrokoagulacji usycha i po kilku dniach odpada. Po zabiegu przez jakiś czas może pozostać mała, zaróżowiona plamka. Blizenka goi się szybko, jednak miejsce musi być chronione przed promieniami UV. To ważne gdyż tylko takie postępowanie może uchronić przed przebarwieniami.

Włókniaki najlepiej usuwać gdy są bardzo małe. Zmiany nie są groźne , jednak drażnione przez wiele lat mogą ulec zezłośliwieniu.

ELEKTROKOAGULACJA CO TO JEST?

Elektrokoagulacja polega na wbiciu w skórę igły-elektrody zasilanej prądem o stałym natężeniu; przepływ prądu przez elektrodą powoduje ścięcie białek uszkadzając naczynko i zamykając je.

Efekt nie zależy jak w przypadku laserów od stopnia utlenienia hemoglobiny (kolor krwi) i jak głębokości zamykanego naczynka.

Ilość powtórzeń zabiegów uzależniona jest od indywidualnych właściwości skóry oraz rodzaju i zakresu zmiany naczyniowej. Niewielkie zmiany likwiduje się w czasie jednej wizyty. Przeważnie kształtuje się w przedziale od 1 do 3 powtórzeń.

WŁÓKNIAKI PRZYCZYNY POWSTAWANIA

Skóra włókniakami,  z rozszerzonymi naczynkami włosowatymi, tzw. naczynkowa, to problem, który nęka wiele kobiet, zarówno tych nastoletnich, jak i dojrzałych. Przyczynami tej przypadłości są predyspozycje genetyczne ( najczęściej, bo aż w 80 proc.), wrażliwość skóry, zaburzenia hormonalne i krążeniowe, schorzenia przewodu pokarmowego oraz nadciśnienie tętnicze. Na kruche naczynka źle wpływa też opalanie, wielogodzinne stanie na wysokich obcasach i siedzący tryb życia. Problem ten dotyczy milionów ludzi na całym świecie.

Elektrokoagulacja wykonywana jest systemem Mikrokoagulacji Wysokich Częstotliwości (13,56 Mhz) – jest metodą szybką, bezkrwawą, praktycznie bezbolesną (znieczulenie miejscowe) i bardzo skuteczną. Nie prowadzi do uszkodzenia wierzchnich warstw skóry.

Umów się na Usunięcie Włókniaków !

tel. 691 10 10 70

Opinie