Manicure klasyczny

ZREGENERUJ OZDÓB ZADBAJ

ODKRYJ
PIĘKNO PERFEKCJĘ SZCZĘŚCIE
ZAUFAJ SOBIE

NA ZABIEG POWRACA

98

% Klientów

GWARANTUJĘ

103

% Zadowolenia z zabiegu

WYKONAŁAM PONAD

3254

Zabiegów Manicure klasyczny

Manicure Klasyczny Zielona Góra

MANICURE KLASYCZNY

Elegancja, naturalność, szyk. taki efekt osiągniemy manicure klasycznym. Dłonie są bardzo ważnym elementem urody dlatego powinny być piękne i starannie wypielęgnowane.

Delikatna, aksamitna skóra oraz kształtne, zdrowe paznokcie są ozdobą każdej kobiety, częścią jej urody i kobiecości. Zdrowe paznokcie powinny być elastyczne, gładkie z połyskiem o kolorze blado-różowym. Mogą być pomalowane, ale zadbana, wypolerowana płytka jest również bardzo estetyczna.

ZABIEG MANICURE EFEKTY

Zadbane i wypielęgnowane dłonie i paznokcie są naszą wizytówką. Efekty zobaczysz od razu po zabiegu:

ładnie opiłowane i estetycznie pomalowane lakierem paznokcie,

odsunięte i wycięte skórki,

gładka, odżywiona  i zregenerowana skóra dłoni,

dłonie naturalne, uniwersalne – stosownie do każdej okazji.

Pierwszym zauważalnym efektem manicure będzie poprawa jakości płytki paznokciowej. Defekty takie jak nierówności zostaną zniwelowane.  Płytka nabierze odpowiedniego kształtu i długości. Skórki znajdujące się przy wale okołopaznokciowym zostaną według potrzeb odsunięte lub usunięte. Płytka zostanie odpowiednio wypolerowana lub zabezpieczona odżywką pielęgnacyjną. Jeśli klientka ma takie życzenie- pomalujemy paznokcie. Systematyczne wykonywanie manicure w gabinecie kosmetycznym pozwoli na to, że dłużej będziemy cieszyć się z dobrej kondycji paznokci.

Polecam:  Kamila, kosmetolog z Twoja Uroda Team,

… więcej informacji – na dole strony.

Umów się na Manicure Klasyczny !

tel. 691 10 10 70

Opinie

Ważne informacje

Manicure klasyczny jest pielęgnacyjno-upiększającym zabiegiem na dłonie i paznokcie. Zawsze powinien zaczynać od dezynfekcji dłoni i usunięcia pozostałości lakieru z powierzchni płytki. Kolejnym etapem zabiegu jest poprawne opiłowanie paznokci odpowiednim pilniczkiem, a następnie wygładzenie ich powierzchni polerką. Na tak przygotowane paznokcie nakładamy preparat do odsuwania skórek, które po upływie kilku minut odsuwamy patyczkiem i wycinamy cążkami. Teraz czas na pielęgnację – odżywczy i wygładzający peeling z masażem dłoni. Zmyte i odtłuszczone paznokcie są przygotowane do malowania. Czynność malowania powtarzana jest dwukrotnie a lakier na zakończenie zabezpieczony topem-utwardzaczem. Po upewnieniu się że paznokcie są suche możemy na dłonie nałożyć krem pielęgnacyjny a skórki zabezpieczyć oliwką przeznaczoną do ich pielęgnacji.

gdy skóra dłoni jest przesuszona i szorstka, Twoje paznokcie są miękkie, kruche i łamliwe, chcesz zregenerować lub usunąć skórki, chcesz wymodelować paznokcie, aby przeciwdziałać oznakom starzenia. Nasz Manicure daje następujące efekty:  nawilżenie, odżywienie i wygładzenie skóry dłoni, zlikwidowanie wszelkich niedoskonałości, zmiękczenie i usunięcie martwego naskórka, odżywienie i wzmocnienie paznokci, opiłowanie paznokci i nadanie im ładnego kształtu.

Manicure warto wykonywać przede wszystkim po to, aby cieszyć się z zadbanych dłoni i paznokci. Manicure klasyczny polega na pielęgnacji płytki paznokcia tak aby uzyskać pożądany efekt.

Pierwszym etapem będzie zdezynfekowanie dłoni przed zabiegiem. Następnie przechodzimy do nadania kształtu i długości. Po odpowiednim opiłowaniu przechodzimy odsunięcia z płytki paznokcia przyrośniętych skórek. Kolejnym elementem będzie ich usunięcie. Po tych czynnościach przechodzimy do wyrównania płytki paznokcia specjalnie do tego przeznaczonym bloczkiem polerskim. Teraz czas na SPA dla dłoni… – wykonujemy peeling skóry dłoni tak aby pozbyć się martwego naskórka. Skóra po peelingu staje się nawilżona i odżywiona, ponieważ stosujemy w gabinecie peelingi na bazie olejowej. Ponadto pozostawiają one na skórze lekki film(powłokę), który ją zabezpieczy.  Następnie nakładamy krem nawilżający.

Tak przygotowaną płytkę paznokcia odtłuszczamy. Teraz w zależności od potrzeb- polerujemy bądź malujemy. Po zakończeniu tego etapu nakładamy olejek pielęgnacyjny w celu odżywienia i natłuszczenia wału okołopaznokciowego.

Gotowe! Możesz cieszyć się z zadbanych, wypielęgnowanych dłoni i paznokci.

Manicure klasyczny jest zabiegiem uniwersalnym i idealnym dla każdej kobiety i każdeego mężczyzny. Nie tylko na imprezy ale również  bez okazji. To idealna opcja dla Pań szybko nudzących się jednym kolorem czy wzorem zdobień. Oprócz poprawy wyglądu dłoni i paznokci manicure każdej kobiecie poprawi humor. Jest taką małą przyjemnością i dla ciała i dla ducha.

 • Defekty kosmetyczne płytki paznokcia (poprzeczne i podłużne nierówności),
 • Nadanie odpowiedniego kształtu i długości,
 • Skórki, które dosyć intensywnie przyrastają do płytki paznokcia,
 • Suche dłonie,
 • Nierówne pobruzdowane paznokcie,
 • nieestetycznie wygląd paznokci
 • narastające i odstające skórki wokół płytki paznokciowej,
 • nieestetyczny wygląd dłoni,
 • sucha i zniszczona skóra dłoni.
 • Choroby płytki paznokcia (grzybica, łuszczyca, drożdżyca, zanokcica)
 • Uczulenia na preparaty kosmetyczne
 • Stany zapalne w obrębie wału okołopaznokciowego- “zastrzał”
 • Choroby wirusowe skóry dłoni,
 • Choroby bakteryjne skóry dłoni,
 • grzybica dłoni i paznokci,
 • drożdżyca,
 • stany zapalne w obrębie dłoni i paznokci,
 • uszkodzenia skóry i paznokci,
 • łuszczyca paznokci,
 • alergie na preparaty wykorzystane w zabiegu.

Estetyczny manicure w gabinecie  to nie wszystko, o paznokcie i dłonie trzeba dbać również  na co dzień w domu. Niewłaściwa pielęgnacja, dieta uboga w minerały i witaminy a przede wszystkim prace domowe z użyciem ostrych detergentów przyczyniają się do pogorszenia wyglądu i kondycji paznokci.

By paznokcie były zdrowe, mocne warto wzbogacić swoją dietę o produkty zawierające cynk, żelazo, wapń, witaminy A, B, C. Wypijana raz na dzień szklanka naparu ze skrzypu polnego lub pokrzywy będzie źródłem cennej dla paznokci krzemionki.

Jeżeli paznokcie nie wyglądają najlepiej dobrym rozwiązaniem jest moczenie ich w podgrzanej oliwie z oliwek z dodatkiem kilku kropli soku z cytryny. Warto wyrobić w sobie nawyk kremowania dłoni po każdym ich kontakcie z wodą. Świetne rezultaty pielęgnacyjne przyniosą kremy z mocznikiem, ceramidami, witaminami np. A i E.

Nasze dłonie są codziennie narażone na mnóstwo czynników, które je systematycznie podrażniają.

Po każdym myciu dłoni starajmy się nałożyć krem nawilżający lub regeneracyjny.

Raz w tygodniu zróbmy peeling, tak aby pozbyć się martwego naskórka.

Jeżeli nie malujemy paznokci zadbajmy o to, aby dodatkowo je odżywiać. Można w tym wypadku stosować wszelkiego typu olejki odżywcze lub ampułki keratynowe.

Wilgoć i detergenty bardzo osłabiają paznokcie, sprawiają że są one kruche i łamliwe. Najskuteczniejszym sposobem na ich ochronę w trakcie prac porządkowych w domu zakładajmy rękawiczki.

Efekty widoczne są od razu po zabiegu– ładnie opiłowane i estetycznie pomalowane lakierem paznokcie, odsunięte i wycięte skórki. Gładka, odżywiona  i zregenerowana skóra dłoni… naturalnie…uniwersalnie…stosownie do każdej okazji…