Makijaż permanentny oczu KRESKI smoky

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU KRESKI SMOKY ZIELONA GÓRA

INTRYGUJĄCY EFEKT CIENIOWANIA

Kreska smoky, czyli zmysłoway makijaż permanentny oka z kreską oraz perfekcyjnie wkomponowanym “rozmywając” ją cieniem na powiece. Spowoduje, iż oko będzie bardziej zauważalne i wyrafinowane. Będziesz wyglądać zmysłowo na co dzień , zaoszczędzisz dużo czasu przeznaczanego na codziennym cieniowanie oka. Twój cień na powiece i kreska już nigdy się nie rozmyje.

KRESKA SMOKY– CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ

Kreska smoky to połączenie wytworności, zmysłowości w jednym makijażu permanentnym . Efekt cienia, a zarazem subtelnego roztarcia górnej części makijażu spotęguje efekt pięknego spojrzenia. Smoky eye  to subtelny permanentny cień rozmywający kreskę oka. 

JAK WYKONAM KRESKĘ SMOKY?

Content
Kreskę smoky stworzę na zamkniętym oku. Dostosuje jej kształt, grubość oraz cień do zarysu oka. Osiągnę subtelny efekt cienia niezwykle starannie „rozetrę” pigment specjalną techniką pigmentacji w zewnętrznym kąciku każdej z powiek. Sprostam Twoim indywidualnym oczekiwaniom. Będziesz uraczona tym wyglądem.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZY – ZDJĘCIA

GALERIA ZDJĘĆ

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU KRESKA GÓRNA – CENA

JAKOŚĆ I GWARANCJA  EFEKTU 

W przypadku trwałego zabiegu jakim jest makijaż permanentny oczu liczy się przed wszystkim doświadczenie, wiedza i umiejętności linergistki. Daję absolutną pewność, że Twoja uroda i Twoje oczy są w najlepszych rękach w Polsce. Gwarantuje to pisemnie. Sprawdź udzielaną przeze mnie przed zabiegiem pisemną gwarancję na to, że makijaż po zabiegu będzie taki jakiego sobie życzyłaś przed zabiegiem – takiej pisemnej gwarancji nie daje nikt w Polsce.

Sprawdź moją PISEMNĄ GWARANCJĘ JAKOŚCI

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI CENNIK

SPRAWDŹ CENNIK oraz nasz SYSTEM RATALNY

ISTOTNE

MAKIJAŻ PERMANENTNY ZAWSZE SKŁADA SIĘ Z PIERWSZEJ WIZYTY
ORAZ WIZYTY KONTROLNEJ: 4-6 TYGODNI PO WYKONANIU ZABIEGU
(kontrola podczas której wykonuje się dopigmentowanie jest już wliczone w cenę zabiegu)

SPRAWDŹ POZOSTAŁE ZABIEGI MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI
MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU
MAKIJAŻ PERMANENTNY UST
MAKIJAŻ PERMANENTNY USUWANIE

UMÓW SIĘ NA MAKIJAŻ PERMANENTNY

W moim Centrum Makijażu Permanentnego zapewnię Ci doskonały efekt, który spełni Twoje oczekiwania. Podczas konsultacji wykonamy rysunek wstępnyna twoich ustach, który pokaże jak będziesz wyglądać w danym rodzaju makijażu permanentnego ust. Zobaczysz jak makijaż uwypukli Twoją urodę i podkreśli naturalne piękno.

+48 691 101 070

baner
baner

PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

ZABIEG

-REGENREACYJNY-