Zabiegi na cellulit

ZADBAJ ODZYSKAJ DOCEŃ

ODZYSKAJ
PIĘKNO NATURALNOŚĆ JAKOŚĆ
URZEKAJ ZAWSZE

NA ZABIEG POWRACA

92

% Klientów

GWARANTUJĘ

100

% Zadowolenia z zabiegu

OSIĄGNĘ

110

% Twojego zadowolenia

ZABIEGI NA CELLULIT

CELLULIT jest jedną z największych koszmarów tak młodych jak i dojrzałych kobiet, niezależnie od aktywności fizycznych. Badania wykazują, że AŻ 90% KOBIET wzmaga się z problemem tzw. Pomarańczowej skórki, która bardzo niekorzystnie wpływa na samoocenę i niestety nie decydują się na zabieg, dietę lub ćwiczenia. W przypadku zwalczaniu cellulitu , najlepszym sposobem jest HOLISTYCZNA TERAPIA, stosowana w salonach kosmetologicznych.

CELLULIT CO TO?

(nazwa medyczna to lipodystrofia) to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej oraz patologiczne zmiany w tkance podskórnej. Objawy cellulitu pojawiają się zwykle w okresie pokwitania (12%) lub w czasie ciąży (20%) oraz u kobiet przed menopauzą (27%). Dwadzieścia lat temu na deformację sylwetki w postaci podskórnych zagłębień i zgrubień cierpiała co druga kobieta po trzydziestce. Dziś – prawie każda.

CELLULIT ZWŁASZCZA TEN BOLESNY

Najszybciej i najskuteczniej pokonamy profesjonalnymi zabiegami, sprawdź poniżej.

KARBOKSYTERAPIA

KARBOKSYTERAPIA Zabieg wykorzystujący podczas dwutlenek węgla, który przyczynia się do zwiększenia ilości naczyń krwionośnych, jak zarazem syntezy włókien elastyny i kolagenu. Efektem wprowadzenia dwutlenku węgla do tkanek skóry, skutkuje zwiększeniem przepływu krwi, dzięki czemu …

czytaj dalej

Bańska chińska

BAŃKA CHIŃSKA Zaliczana jest do metod bardzo tradycyjnych wywodzących się z dalekiego wschodu. Metoda polega na pobudzeniu krążenia krwi oraz płynów ustrojowych, gdzie efektem jest przyspieszenie procesu zmiany materii, co z kolei wspomaga szybkie usunięcie toksyn w organizmie…

czytaj dalej

MEZOTERAPIA

 Jeden z najskuteczniejszych na dzień dzisiejszy stosowanych zabiegów, którego rezultatem jest niwelacja cellulitu, zwłaszcza w przypadku wczesnego wystąpienia….

czytaj dalej

MASAŻ ANTYCELLULITOWY

MASAŻ ANTYCELLULITOWY jest zabiegiem wykorzystujący zaawansowane preparaty, które wykazują niebywały efekt w przypadku zwalczania celulitu. Efektem zabiegu jest niwelacja jak i rozwój skórki pomarańczowej.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

DRENAŻ LIMFATYCZNY Zaliczany do technik masażu, który wykazuje fantastyczne działanie w walce przeciw celulitowi oraz jego obrzękom. Zabieg polega na wykonaniu specjalnistycznego masażu cechującym się specjalistycznym uciskaniem poszczególnych partii ciała. Efektem masażu jest pobudzenie zostaje przepływ limfy w naczyniach limfatycznych, niwelacja jej zastoju oraz wsparcie metabolizmu komórkowego. Systematycznie stosowany DRENAŻ LIMFATYCZNY wspiera niwelacje cellulitu, polepsza strukturę jak i ukrwienie skóry. Zabieg wykazuje działanie relaksacyjne i przeciwbólowe.

 

FALE RADIOWE

FALE RADIOWE Stosowane podczas zabiegu FALE RADIOWE skutkują podgrzaniem tkanek skóry w okolicach przeprowadzanego zabiegu. Skutkiem metody jest obkurczenie włókien kolagenowych. Podczas stosowania zabiegu, skóra nabiera napiętości, a struktura zostaje wzmocniona, dzięki czemu celulit jest dużo mniej widoczny. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, jednak należy pamiętać, iż w przypadku głębszych zmian, zalecane jest przeprowadzenie serii zabiegów, mające na celu uzyskania najkorzystniejszych efektów. Zabieg wykonywany jest w okolicach pośladków, brzucha, uda jak i piersi.

 

Umów się na zabieg antycellulitowy !

tel. 691 10 10 70

Opinie