Mezoterapia Zielona Góra

GŁADKA TWARZ ODMŁODZONA SKÓRA ŚWIEŻY LOOK

MEZOTERAPIA - SZYBKI EFEKT NA DŁUGO!

Zależy ci na młodym wyglądzie twarzy? Chcesz mieć idealnie gładką skórę?
Zlikwiduj zmarszczki. Zniweluj cellulit i rozstępy.
Miej piękne włosy.

WYKONAŁAM

1256

MEOTERAPII

OSIĄGAM

100

% EFEKTU

GWARANTUJĘ

110

% Twojego zadowolenia

Mezoterapia to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry, niwelowania zmarszczek oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.

TWOJA SKÓRA BĘDZIE
ODMŁODZONA PIĘKNA NASYCONA BLASKIEM
ZNIEWALAJ OD TERAZ

mezoterapia bezigłowa zielona góra

Zabiegi mezoterapii (np. mezolifting) są jedną z najlepszych metod zapobiegania starzeniu się skóry oraz jej odmładzania. Zabiegami mezoterapii wprowadza się pod skórę aktywnie działające substancje (np. kwas hialuronowy, krzemionka organiczna, witaminy itp).

Mezoterapią zniwelujemy rozstępy i uwolnimy cie od cellulitu.

Zregenerujemy skórę twarzy, szyi, dekoltu, 

Zabieg pozwala na aplikowanie małych dawek preparatów precyzyjnie w obszar skóry właściwej.

Dzięki tym śródskórnym iniekcjom aktywnych preparatów poprawi się mikro krążenie skóry oraz zwiększa metabolizm komórkowy.

Poniżej lista zabiegów MEZOTERAPII, które wykonujemy w naszym salonie oraz ich rodzajów.

MEZOTERAPIA TWARZY

Zaliczany jest do jednych z najskuteczniejszych metod ANTI-AGING (przeciw-starzejących), wykonamy przy pomocy najnowocześniejszej generacji urządzenia, przystosowanych właśnie do tego aby efekt olśnił i zachwycił.

czytaj dalej

MEZOTERAPIA OKOLIC OCZU

Odmłodzisz skórę , wyrównasz ją, zniwelujesz zmarszczki i sińce pod oczami. Zabieg z widocznym efektem po 1-ym razie. MEZOTERAPIA POD OCZY zaliczana jest do jednych z najbardziej efektywnych zabiegów. Dedykowany dla wszystkich osób, starających się o odzyskanie młodego wyglądu skóry pod jak i wokół oczu.

czytaj dalej

 

MEZOTERAPIA Cellulit

80% z nas posiada cellulitis. Ty nie, super, nie czytaj dalej. Ale jeśli tak , ten zabieg jest dla Ciebie. To zabieg, który robi wrażenie, jest skuteczny, bezpieczny i daje świetne efekty. Polega on na bezpośrednim wstrzyknięciu specjalnie skomponowanego preparatu – w miejsca, w których pojawia się cellulit…

czytaj dalej

 

 

 

MEZOTERAPIA Rozstępy

Świetne efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. To droga do skóry bez cellulitu, równej, gładkiej , odmłodzonej . Zabieg zwiększa napięcie skóry i powoduje etapowe zanikanie i gojenie się powstałych rozstępów. Uznawana za jeden z najskuteczniejszych metod zbiegu.

czytaj dalej

MEZOTERAPIA GŁOWY

Odbudowuje struktury włosów,  dowitiminizowuje je oraz skórę głowy. Regeneruje, wzmacnia  włosy od środka. Podczas pierwszego spotkania odbywamy indywidualną konsultację- diagnozę. Dobieramy dedykowany atestowany preparaat dedykowany osiągnięciu świetnego rezultatu

czytaj dalej

MEZOTERAPIA DŁONI

Ujędrnij skórę dłoni, nawilż ją, popraw kondycje. Zabieg efektywnie  zmniejszenie wiotkości i redukuje przebarwienia.  Rewitalizuje dłonie..

czytaj dalej

 

 

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektropolacji. Polega na zaaplikowaniu przy pomocy fali elektromagnetycznej (impulsy) w głąb skóry specjalnie skomponowanych serum i koktajli odżywczych . Impuls wraz z serum dociera do wnętrza skóry. czytaj dalej

MEZOTERAPIA IGŁOWA

To aplikowanie małych dawek preparatów w obszar skóry właściwej. Dzięki śródskórnym iniekcjom aktywnego preparatu poprawia się mikro krążenie oraz zwiększa metabolizm komórkowy… czytaj dalej

Umów się na Mezoterapii !

tel. 691 10 10 70

Opinie

Ważne informacje

Mezoterapia igłowa to uniwersalny zabieg medycyny estetycznej, który przeciwdziała wielu problemom. W zależności od indywidualnych potrzeb rekomenduje się kuracje dedykowane konkretnym partiom ciała: twarzy, skórze wokół oczu, szyi, dekoltowi, dłoniom, ramionom, udom, pośladkom lub skórze głowy.

Mezoterapia igłowa rewitalizujące, odmładza, nawilża, uelastycznia, odmładza oraz poprawia ogólną kondycję skóry. Ten pielęgnacyjny “pakiet korzyści uzupełnia efektywne leczenie cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej, usuwanie rozstępów oraz zapobieganie wypadaniu włosów.

Zabieg zalecany jest osobom, które ukończyły 30 rok życia i chcą przeciwdziałać szybko postępującym procesom starzenia się skóry.

Mówiąc obrazowo mezoterapia igłowa polega na dostarczeniu skórze cennych substancji odżywczych i regeneracyjnych w postaci odpowiednio dobranego koktajlu, zawierającego witaminy (A, B, C), aminokwasy, oligoelementy, kwas hialuronowy, koenzymy (L-karnitynę lub kofeinę), wyciągi tkankowe oraz nukleotydy.

Nie ma tu miejsca na przypadkowe zestawienie poszczególnych substancji. Proporcje oraz skład mieszaniny preparatów rewitalizujących są za każdym razem dopasowywane do indywidualnych potrzeb, rodzaju skóry oraz profilu wykonywanego zabiegu.

Oprócz dostarczenia skórze porcji cennych składników, zabieg pobudza i optymalizuje naturalne procesy regeneracyjne tkanek.

Mezoterapia igłowa blokuje impulsy komórkowe odpowiedzialne za przyswajanie tkanki tłuszczowej oraz przyspiesza procesy związane z syntezą kolagenu, spalaniem energii i mikrokrążeniem.

Koktajl substancji odżywczych i leczniczych sprawia, że skóra zaczyna funkcjonować prawidłowo i szybciej się regeneruje, dzięki czemu staje się gładsza, zdrowsza, bardziej elastyczna i odpowiednio nawilżona.
Przebarwienia znikają, a zmarszczki stają się płytsze i zmniejszają swoją powierzchnię.

Mezoterapia igłowa pozytywnie oddziałuje na metabolizm wewnątrzkomórkowy, co bezpośrednio przekłada się na: redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz częściową lub całkowitą likwidację efektu pomarańczowej skórki.

Sam zabieg mezoterapii igłowej polega na bezpośrednim wstrzyknięciu preparatów leczniczych i regenerujących w miejsca wymagające kuracji.

Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnego pistoletu do mezoterapii, który precyzyjnie aplikuje substancje nawet 4-6mm w głąb skóry.

Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, które skutecznie minimalizuje odczucia i ewentualny dyskomfort.

Po zabiegu skóra:

może być lekko zaczerwieniona,
minimalne ilości preparatu odkładają się w formie małych kuleczek pod skórą, które wchłaniają się w trakcie jednego dnia po wykonaniu mezoterapii,
skóra odzyskuje neutralny wygląd po 5 dniach.