Makijaże okolicznościowe

“Żeby mieć piękne oczy, szukaj dobra w oczach innych. Żeby mieć piękne usta, wypowiadaj piękne słowa” – mówiła Audrey Hepburn, kiedy pytano ją o sposoby na pielęgnowanie urody… Być piękną pod każdym względem – niesamowite uczucie!

A wszystko zależy od Ciebie. Od tego, czy Twoje piękno zewnętrzne pozostaje w harmonii z Twoją osobowością…

Zrobimy Ci makijaż, dzięki któremu z uśmiechem spojrzysz czasem w lustro; z większą pewnością się umalujesz lub kupisz wymarzoną sukienkę i na pewno dokonasz właściwego wyboru. Znajdziesz tu praktyczne wskazówki w jaki sposób korzystnie podkreślić swój styl i typ urody. Jak czuć się pewną i piękną jednocześnie będąc sobą!

Pamiętaj, że nie chodzi nam tylko o wygląd zewnętrzny, a przede wszystkim o człowieka, który się pod nim kryje.

Witaj w świecie piękna!

Gwarantujemy:

– dobór najwłaściwszych kolorów – wizażystka zaproponuje Ci odpowiedni wachlarz barw technikę dostosowaną do kształtu i potrzeb Twojej twarzy kosmetyki najwyższej jakości znanych marek

– gwarancję jakości : makijaż np. w dniu ślubu poprzedzony jest makijażem próbnym, oba odbywają się w prestiżowym salonie

– komfort i wygodę

Makijaż ślubny,

Zapraszamy wszystkie przyszłe panny młode na profesjonalną aranżację twarzy w dniu ślubu-Makijaż ślubny, który podkreśli Twoją urodę i udoskonali całość stylizacji ślubnej.

Polecamy również:

Makijaż wieczorowy,

Makijaż koktailowy i  sylwestrowy.

Makijaż studniówkowy.

baner
baner

PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

ZABIEG

-REGENREACYJNY-