DermaPen

EKSPERCKO ODMŁODŹ TRWALE

POCZUJ
SPRĘŻYSTOŚĆ ZACHWYT RADOŚĆ
POZOSTAŃ PIĘKNA

SPROSTAM

100

% Twoich oczekiwań

KLIENCI WYSTAWILI PONAD

300

Pozytywnych opinii na FB i Google

NA ZABIEG POWRACA

92

Klientów

DermaPen Zielona Góra

DERMAPEN ZLIKWIDUJE ZMARSZCZKI,WYRÓWNA KOLORYT, ZMUSI SKÓRĘ DO REGENERACJI.

Co osiągniesz po zabiegu wykonanym DermaPen?

Nadasz sprężystość wiotkiej skórze
W skórze trądzikowej zlikwidujesz blizny potrądzikowe
Zniwelujesz przebarwienia i wyrównasz koloryt skóry
Zwalczysz rozstępy
Pobudzisz włosy do wzrostu  w przypadku łysienia

DERMAPEN EFEKTY ZABIEGU:

Do najważniejszych i najbardziej cieszących klientów efektów zaliczamy:

Efekt pogrubienia skóry
Widoczne spłycenie zmarszczek
Zmniejszenie cieni pod oczami
Redukcja blizn potrądzikowych oraz oparzeniowych
Ujednolicenie kolorytu skóry
Poprawa jakości oraz struktury skóry
Zwiększenie napięcia oraz elastyczności
Leczenie wypadania włosów
Naturalne stymulacja produkcji kolagenu
Redukcja widoczności porów
Redukcja widoczności rozstępów

DERMAPEN DLACZEGO WARTO?

Niebywała skuteczność (porównywany do laseru frakcyjnego)
Szybka regeneracja oraz powrót do codzienności (zaczerwienienie utrzymuje się tylko 2 dni)
Jest to zabieg bezbolesny (stosujemy znieczulający preparat w miejscu zabiegu)
Uniwersalność (Stosowany w wielu przypadkach takich jak trądzik, zmarszczki, odmłodzenie twarzy, blizny czy też cienie pod oczami)
Możliwość połączenia wraz z innymi terapiami (jak np. osocze bogato białkowe)

DERMAPEN  CZAS POJAWIENIA SIĘ EFEKTÓW.

Pierwsze efekty widoczne są już po 7 dniach, natomiast efekty końcowe zauważymy po 3 tygodniach od trzeciego zabiegu.

DERMAPEN WSKAZANIA:

Do najczęściej zaliczanych wskazań stosowania zabiegu należą:
Rozstępy
Wygładzanie zmarszczek
Usuwanie cieni pod oczami
Blizny potrądzikowe
Cellulit
Zmarszczki i przebarwienia dekoltu
Zmarszczki na szyi
Odmładzanie dłoni
Zmniejszanie widoczności porów skóry
Efekt pogrubiania skóry w miejscach wiotkich

CZY ZABIEG DERMAPEN MOŻNA ŁĄCZYĆ Z INNYMI ZABIEGAMI?

Jak najbardziej. Zalecanym zabiegiem do DermaPen 4 jest terapia wykorzystująca osocze bogato białkowe oraz karboksyterapia.

DERMAPEN DLA KOGO JEST DEDYKOWANY?

Terapia stosowana jest w niemalże każdym przypadku osób, które borykają się z defetkami upływającego czasu (starzeniu skóry). Bardzo ciężko jest oszacować idealny wiek klienta ze względu na indywidualne warunki skórne, które wpływają na tempo oraz nasilenie starzenia się skóry.Celem zabiegu jest usunięcie nadmiernego pojawienia się skóry oraz przywrócenie jej odpowiedniego napięcia i jędrności. Ważne jest, iż zabieg nie powoduje pozbycia się nadmiernej tkanki tłuszczowej występującej w okolicach twarzy.Decyzja o podjęciu zabiegu podejmowana jest w zależności od nasilenia objawów. Przykładowo, większość kobiet decyduje się na tego typu zabiegi około 40 roku życia.

DERMAPEN CO TO JEST?

DermaPen jest medycznym i specjalistycznym urządzeniem, służącym w celu wykonywaniu zabiegów leczniczych oraz odmładzających na twarzy, dekolcie, brzuchu, udach, dłoniach, pośladkach jak i dekolcie ale i zarówno ingeruje w pobudzenie procesów regeneracyjnych skóry głowy. Stymuluje jej odnowę, a poprzez kontrolowanych mikronakłuć osiągamy efekt odrastających włosów.

Dzięki urządzeniu DERMAPEN jesteśmy w stanie wykonywać zabieg oraz stymulować produkcję nowego kolagenu w przypadku osób borykającymi się z wiotką i cienką skórą.

DERMAPEN ZABIEG

Podczas zabiegu docieramy do najtrudniej dostępnych obszarów jak okolice ust czy też oczu, a wszystko za sprawą systemu, który cechuje się niewielkimi rozmiarami.

Stosując kontrolowane mikronakłucia, jesteśmy w stanie wykonywać zabiegi gwarantujące fenomenalne efekty, a wielką zaletą metody jest fakt, iż po wykonaniu zabiegu możemy bez obaw wrócić do zadań dnia codziennego. Warto zaznaczyć, iż najlepsze efekty osiągamy stosując osocze bogatobiałkowe odpowiedzialne również za skrócenie okresu rekonwalescencji.

Należy pamiętać o fakcie, iż po wykonaniu zabiegu mają prawo pojawić się niewielkie zaczerwienienia w okolicy ciała poddanego zabiegowi, aczkolwiek jest to kwestia, którą nie warto się przejmować ponieważ wspomniane zaczerwienienia znikają w ciągu 2 dni.

DERMAPEN CZY BOLI?

Dzięki funkcji automatycznego nakłuwania skóry, osiągamy lepsze przeniknięcie przez skórę preparatów aktywnych stosowanych podczas zabiegu, dzięki czemu poprzez znieczulenie miejsce pozbywamy się wszelkiego bólu czy też dyskomfortu.

DERMAPEN  CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU

Zalecane jest by zabieg wykonywać w odstępie od 2 do 4 tygodni. Najczęściej jednak stosowany jest co 3 tygodnie wraz z 3-4 seriami zabiegów. Bywa tak, że czasami konieczne jest wykonanie 5 zabiegów – o czym decyduje specjalista.

DERMAPEN CENA

Nasze doświadczenia w osiągnięciu efektów zabiegu jest bezcenne, natomiast cenę sprawdzisz w naszym cenniku.

DERMAPEN  RYZYKO POWIKŁAŃ

Po zastosowaniu zabiegu efekt pojawienia się powikłań występuje niezwykle rzadko, a zaliczamy do nich:

Odczyn – Może pojawić się podczas stosowanego preparatu do mezoterapii . Nie występuję w przypadku stosowania osocza bogato płytkowego.
Przebarwienia – Mają szanse na pojawienie się w przypadku niestosowania się do zaleceń kosmetologa jak w przypadku nadmiernej ekspozycji na słońce po zabiegu.
Zaostrzenie opryszczki – Jest szansa na wystąpienie w przypadku niepoinformowania kosmetologa o skłonności do pojawienia się opryszczki. W przypadku wystąpienia stosowane są leki przeciw-wirusowe przez 3 dni.

Dermapen na czym polega?

W pierwszej fazie zabiegu przy pomocy substancji zostaje znieczulone oraz dezynfekowane miejsce, które będzie poddane zabiegowi. Następnie stosowany jest indywidualnie dobrany preparat aktywny, który nakładany jest na skórę (cellulit czy też skóra głowy). Następnie miejsca wymagane pielęgnacji poddawane są masaże. Po zabiegu klient może odczuwać ciepło oraz lekkie pieczenie skóry, ale nie należy się nim martwić. Po zastosowaniu zabiegu, stosowana jest niezbędna rewitalizacja skóry. Ze względu na brak dużej intensywności zabiegu, skóra zostaje nienaruszona, dzięki czemu już następnego dnia możemy wrócić do zadań dnia codziennego i bez obaw nałożyć normalny makijaż. Po kilku dniach od zabiegu może nastąpić tzw. Złuszczanie naskórka, przy czym zaleca się stosowanie preparatów regenerująco-kojących dostosowany do warunków skórnych klienta.

DERMAPEN CZY WARTO ?

DermaPen jest innowacyjnym, uniwersalnym oraz wyjątkowym urządzeniem, dzięki któremu zabieg możemy stosować niezależnie od warunków skórnych oraz problemów klienta. Dzięki DermaPen osiągamy korzyści terapeutyczne jak:

Poprzez proces kontrolowanych mikronakłuć frakcyjnych, osiągamy efekt stymulacji kolagenu, przez co również wzmożenie produkcji kolagenów oraz procesów regeneracyjno-naprawczych. Skóra zyskuje elastyczność, odpowiednie napięcie, poprawione zostaje ukrwienie oraz odżywienie, dzięki czemu powstaje efekt niwelacji zmarszczek.

Za pośrednictwem regulacji procesów melanogenezy – uzyskujemy efekt ujednolicenia struktury skóry oraz jego koloru.

Urządzenie wykazuje fantastyczny efekt w przypadku redukcji blizn. Działa tak w przypadku blizn mechanicznych, pooperacyjnych czy pooparzeniowych jak i w sytuacji pojawieniu się blizn potrądzikowych. Dzięki stymulacji procesów regeneracyjnych, pobudzamy skórę do wytworzenia nowej, która zastępuję bliznę. Dlatego też przeprowadzany zabieg działa tak na zewnątrz jak i od wewnątrz struktury naszej skóry.

W przypadku pojawienia się rozstępów, również stosujemy DermaPen . Pomaga on w ich niwelowaniu lub leczeniu. Ich stymulacja ma na celu zmniejszenie widoczności defektów oraz poprawy struktury skóry w okolicach widniejących rozstępów.

Dzięki mikronakłuwaniu frakcyjnym, stosowany preparat jest bezpośrednie przekazywany w głąb skóry, co skutkuje jeszcze większą skutecznością zabiegu. Podczas zabiegu DermPen, wykorzystywane są indywidualnie dobrane preparaty aktywne, zawierające w sobie między innymi kwas hialuronowy, aminokwasy oraz krzemionki.

Zabieg szczególnie dedykowany dla osób, które chcą zredukować lub pozbyć się widocznych blizn, a nawet potrądzikowym, gdzie wówczas stosowany jest kwas TCA.

DERMAPEN JAKIE OKOLICE PODDAWANE SĄ ZABIEGOWI?

Dzięki wszechstronności oraz szerokiemu zastosowania DermaPen , zabiegi mogą by wykonywane na okolicach twarzy, szyi, dekoltu, uda, brzuchu, pośladkach a nawet w przypadku skóry owłosionej głowy.

DERMAPEN  ILOŚĆ WYMAGANYCH ZABIEGÓW

Niestety i stety, ilość zalecanych zabiegów jest zależna od uwarunkowania oraz kondycji skóry klienta. W celu utrzymania oraz poprawę struktury skóry, w większości przypadków wymagane jest więcej niż 1 zabieg (Tak samo jak w przypadku stosowania terapii laserowej). Z reguły jest to 2-5 zabiegów z częstotliwością 2-4 tygodni. W przypadku blizn (zwłaszcza starych), może się okazać konieczne przeprowadzenie większej liczby terapii. (również w odstępach 2-4 tygodni).

DERMAPEN  ZNIECZULENIE PODCZAS ZABIEGU:

Podczas zabiegu stosowany jest krem znieczulający, który spoczywa w miejscu wykonania terapii przez 20 minut przed. Klient ma możliwość nałożenia kremu samodzielnie w domu, tuż przed zabiegiem.

Umów się na DermaPen !

tel. 691 10 10 70

Opinie

Ważne informacje

Zabieg 100% sterylny
Automatyczna kontrola głębokości zabiegu
Minimalizacja odczuwania bólu i dyskomfortu
Krótki czas zabiegu
Można połączyć z przeszczepem komórek macierzystych

Aktywny stan zapalny.
Cukrzyca
Ciąża oraz karmienie piersią
Stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi
Alergia w stosunku do stosowanych preparatów
Czynne choroby nowotworowe

Innowacyjność DermaPen polega na 5 aspektach, którymi są:
16 igieł
Zwiększona prędkość (120 cykli na sekundę) pomnożone przez 16 igieł, co daje nam 1900 nakłuć na minutę

Dzięki utworzonych KONTROLOWANYCH MIKRONAKŁUĆ, powstaje naturalny proces regeneracyjny skóry oraz fizjologicznej zdolności do odnowy kolagenu. Poprzez system pulsujących igieł, ułatwione zostaje dostarczenie substancji czynnych bezpośrednie do skóry właściwej oraz naskóra, co skutkuje stymulację fibroblastów w celu wzmożenia procesu produkcji elastyny oraz kolagenu.

Stosowanie urządzenia zawiera 3 fazy mechanizmu jego działania podczas procesu stymulacji komórek skóry oraz odbudowy jej struktury.

Faza pierwsza – Poprzez wykonania kontrolowanego mikrourazu skóry, następuje proces wydzielania czynników wzrostu pochodzenia płytkowego oraz w kaskadzie tworzenia nowych komórek naskórka, chemotaksji oraz proliferacji fibroblastów jak i zarazem pobudzenia produkcji macierzy międzykomórkowej.

Faza druga – tzw. Proliferacja tkanek, a mianowicie pobudzenie procesów proliferacji komórek skóry, które skutkują dalszym wydzielaniem czynników wzrostu powstałej z fibroblastów, monocytów i keratynocytów. Następuje faza przebudowy skóry, w której powstaje elastyna, proteoglikany, GAG, kolagen typu III, IV oraz I jak i występuję pobudzenie procesów angiogenezy.

Faza trzecia – Polega na remodelingu oraz przebudowie leczonych tkanek. Struktura zostaje wzmocniona dzięki wytworzonemu na nowo kolagenowi, a ukrwienie zostaje poprawione. Ostatnim aspektem jest stopniowa poprawa elastyczności i gęstości skóry oraz jego odżywienia.

Do najczęstszych wymienianych wskazań należą:

 • Cienie pod oczami
 • Rozstępy
 • Odmładzanie dłoni
 • Ewitalizacja skóry twarzy, dekoltu i szyi
 • Rewitalizacja okolicy oczu
 • Blizny pooperacyjne, pooparzeniowe i trądzikowe
 • Skóra zwiotczała
 • Niejednolity kolor oraz struktury skóry
 • Skóra cienka, poszarzała, źle odżywiona
 • Cellulit
 • Wsparcie dla terapii wypadania włosów
 • Drobne i płytkie zmarszczki
 • Poszerzone pory skóry

 

Warto zwrócić uwagę, w jakim przypadku występują przeciwwskazania do wykonania zabiegu DermaPen:

Ciąża oraz okres karmienia piersią

Aktywna opryszczka

Aktywny proces zapalny skóry (w miejscu poddanego zabiegowi)

Aktywny stan zapalny lub nasilony trądzik

Choroby nowotworowe

Warto zwrócić uwagę na przeciwwskazania stosowania zabiegu przy użyciu DermaPen4. Głównym i najczęstszym powodem, dla którego nie powinno się stosować terapii jest pojawienie się stanów zapalnych tak wirusowych, bakteryjnych jak i grzybiczych.

Zabieg w przypadku klienta z tego typu defektami wiąże się z ryzykiem rozprzestrzenienia infekcji jak i pojawieniem się powikłań poprzez zakażenie rany. Niewskazane jest również w przypadku osób z tendencją do keloidów (tendencja do tworzenia blizn przerostowych).

Kolejnym przeciwwskazaniem jest zdecydowanie przypadek osób cierpiących na zaburzenia metaboliczne organizmu takimi jak cukrzyca lub choroby nowotworowe.

Problemem może się okazać również niski poziom krzepnięcia krwi oraz leczonych u osób leczonych przeciwkrzepliwie, a ryzykiem jest pojawienie się powikłań zakrzepowo-zatorowych lub krwawienie.

Ciąża lub karmienie piersią jak i zarówno w przypadku obecności wszczepionych urządzeń elektrycznych (np. rozrusznik serca) również jest niewskazane w przypadku DermaPen.

Są również przeciwwskazania w przypadku objawów padaczkowych, miesiączka, laktacja, stosowanie antybiotyków, niektóre choroby autoregresyjne oraz kwestia zaburzenia neurologicznego.

Osoby, które nie są w stanie spełnić kryteriów kwalifikacyjnych do zabiegu, co ustalane jest przez profesjonalnego kosmetologa w naszym salonie.

Czas trwania zabiegu szacowany jest na 20-45 minut. (w zależności od wielkości zmiany)

W celu przygotowania do zabiegu, skóra jest dezynfekowana oraz znieczulana specjalistycznym kremem. Aby osiągnąć jak najdokładniejsze pokrycie miejsca poddanego zabiegowi, stosowane jest kilka pasaży, który wykonujemy po nałożeniu indywidualnie dobranego preparatu.

Podczas zabiegu, widoczne są lekkie zaczerwienienia skróy, gdzie może pojawić się punktowe krwawienie.

Pomimo głębokiego nakłuwania (2,5mm), nie powstają pozabiegowe krwiaki czy też siniaki.

Po dokonanym zabiegu, stosowana jest odpowiednia nanomaska, lub maska ochronna, która ma na celu wsparcie procesu gojenia skóry. Dzięki temu aspektowi czerwienienie oraz obrzęk po prostu znika.

Po zabiegu pojawiają się krótkotrwałe efekty w postaci:

Zaraz po zabiegu może być odczuwalne lekkie pieczenie oraz ciepło w obszarze poddanemu metodzie.

Może pojawić się zaróżowienie oraz napięcie skóry. (przypomina lekkie oparzenie słoneczne)

Po 3 lub 4 dniach może pojawić się lekkie złuszczanie naskórka.

Zarówno po zabiegu jak i następnych dniach, stosowane są preparaty mające na celu kontrolę oraz regenerację skóry.

Warto zaznaczyć, iż pierwsze efekty zabiegu widoczne są po 5-7 dniach stosowanej terapii, gdzie ostatecznym wynikiem jest efekt po upływie miesiąca.

DERMAPEN  Jest wielokrotnym zwycięzcą prestiżowych nagród BEST MEDICAL DEVICE  w Las Vegas w kwietniu 2012 roku. Cieszy się szerokim zastosowaniem jak i częstym wyborem wśród klientów. Jest to jedyne urządzenie spośród wykorzystywanych w mezoterapii mikroigłowej, które osiąga wynik 1300 nakłuć na sekundę, a zastosowane igiełki bezpośrednio dostarcza substancje czynne w głąb skóry właściwej oraz naskórka. Kontrolowane mikronakłucia skóry, zostają pobudzone co skutkuje aktywacją zdolności fizjologicznej, którą jest naprawa tkanki oraz indukcja kolagenu. Stosowane preparaty aktywne, które są dostarczane do skóry, zawierają w sobie krzemionki, aminokwasy, witaminy oraz kwas hialuronowy. Czas trwania zabiegu oscylowany jest na 30-45 minut. Zalecana jest seria 4-6 zabiegów w odstępach czasowych 2-4 tygodnie.

Dzięki bardzo szybkiej i automatycznej mikroiniekcji, nie musimy się martwić o dyskomfort czy też ból. Fenomenem DermaPen jest fakt, iż nie jest to zabieg chirurgiczny, co sprawia, że nie musimy rezygnować z życia codziennego w celu regeneracji. Może wystąpić jedynie zaczerwienienie skóry, pieczenie, lekka opuchlizna oraz mikro krwawienie w niektórych punktach. W ciągu 2-3 dni skóra wraca do normy już z zauważalnym efektem.

Po wykonaniu zabiegu, z racji mikronakłuć skóry, warto jest zadbać o jej ochronę. Mianowicie w ciągu 6 tygodni należy unikać basenów, solarium czy też nadmiernej ekspozycji na słońce. Przez 3 tygodnie zalecane z rana jest stosowanie filtru 50, w przypadku wieczora – Zinalfat.

Zabieg stosowany jest u osób niezależnie od wieku. Bywają pacjenci, którzy mają 75 lat, a nawet 6 lat.

 

Każdy z nas zmaga się z upływającym czasem jak i zarazem chciałby jak najdłużej utrzymać młodzieńczy wygląd. Nie tylko uwarunkowanie genetyczne oraz skórne wpływa na jakość oraz wygląd skóry. Doskonałym przykładem są celebryci widniejący na ekranie, a odpowiedzią na tego typu efekty są właśnie zabiegi, które Państwu proponujemy.

Powodem, dla którego tracimy jakość oraz młodzieńczy wygląd skóry, spowodowany jest zmniejszeniem ilości obecnych w skórze substancji będące odpowiedzialne za jakość skóry. Należą do nich między innymi kwas hialuronowy czy też włókna kolagenowe. Dodatkowym defektem jest zanik podskórnej tkanki tłuszczowej, co w efekcie dochodzi do obniżenia napięcia, jędrności oraz ścieńczenia skóry, które powodują nawisy skórne oraz zmarszczki.

Tempo oraz czas przebiegu powyższych zmian są zależne od warunków genetycznych oraz skórnych człowieka. Wpływ na to mają dwa czynniki, które kwalifikujemy na dwie grupy; Niemodyfikowalne oraz Modyfikowalne. Do pierwszych zaliczamy czynniki oraz uwarunkowania genetycze jak i rodzinne. W przypadku Modyfikowanych – jest kwestią diety, trybu życia, stresów, stosowanie używek i wiele innych.

DERMAPEN JAK DZIAŁA?

DermaPen oparty jest na zastosowaniu głowicy, która zawiera w sobie 16 igieł o średnicy 33G, które zostały wykonane z molibdenu(surowca stosowanego do produkcji narzędzi chirurgicznych). Poprzez automatyczne nakłuwanie (pulsacyjnie), a jego częstotliwość wprowadzania igieł występuje 1600 razy na sekundę. Poprzez nakłucia organizm jest pobudzany do naturalnych procesów regeneracyjnych oraz naprawczych.

 

Zabieg charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa, jest mało inwazyjny a w dodatku jest praktycznie bezbolesny, dzięki czemu nie wymaga znieczulenia stosowanego przy obecności anestezjologa czy też samej hospitalizacji.

Mimo wszystko, większość pacjentów nie wy maga zastosowania znieczulenia, natomiast w przypadku osób o niższym progu bólu, stosujemy miejscowe znieczulenie w postaci kremów zawierające środek anestetyczny.

Następnie przy pomocy urządzenia DermaPen, kosmetolog dokonuje mikronakłucia skóry, na skutek czego powstają mikroudazy, co skutkuje aktywację fibroblastów, które inicjują intensywną syntezę włókien elastylowych oraz kolagenowych.

Czas trwania zabiegu oscyluje w granicach 30 minut.

Najwiecześniejsze i pierwsze efekty pozabiegowe widać już po 7 dniach stosowania terapii, natomiast w przypadku efektu ostatecznego, czas oczekiwania wynosi koło miesiąca. Warto zaznaczyć, iż by osiągnąć najwyższej jakości efekt, zalecane jest dostosowanie się do zaleceń kosmetologa.

Odstęp pomiędzy zabiegami szacowany jest na 2-4 tygodni, aczkolwiek w zależności od indywidualnych uwarunkowań skórnych i genetycznych klienta, częstotliwość zabiegów może ulec zmianie.