O metodzie Long Time Liner

OLŚNIEWAJ OCZARUJ ZNIEWALAJ

ODKRYJ
PIĘKNO CZAR DOSKONAŁOŚĆ
UJRZYJ SIEBIE

NA ZABIEG POWRACA

92

% Klientów

GWARANTUJĘ

100

% Zadowolenia z zabiegu

KLIENCI WYSTAWILI PONAD

300

Pozytywnych opinii na FB i Google

O metodzie Long Time Liner

MAKIJAŻ PERMANENTNY – DLACZEGO LONG TIME LINER?

long-time-linerPerfekcyjne odbicie w lustrze zaraz po porannej pobudce – to właśnie marzenie spełniamy z wielką przyjemnością. Bądź piękna o każdej porze dnia i nocy, pod prysznicem i na plaży. Bez względu na to, czy chodzi o brwi, powieki czy usta. Aparat do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® Conture® Make-up oraz inne wysokiej jakości produkty i usługi pozwolą Ci wyglądać zachwycająco i świeżo każdego dnia.  Makijaż permanentny skutecznie podkreśli Twoją urodę oraz zaoszczędzi cenny czas!

Zaufaj 3 krotnej finalistce Mistrzostw Polski 2014, 2013, 2012 w Makijażu Permanentnym Long Time Liner , a różnicę zobaczysz we własnym lustrze.

MAKIJAŻE PERMANENTNE UST LONG TIME LINER – IDEALNY KSZTAŁT I PIĘKNY KOLOR UST NA STAŁE.

Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nawet nie patrząc w lustro.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU LONG TIME LINER- ZAWSZE WYRAZISTE SPOJRZENIE.

Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe. Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy w łóżku.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI LONG TIME LINER- KSZTAŁT BRWI O JAKIM MARZYŁAŚ.

Odpowiedni kształt brwi potrafi dodać twarzy wiele uroku. Rzadko jednak można go osiągnąć wyłącznie depilacją, szczególnie kiedy wykonujesz ją samodzielnie. Wiesz dobrze, jak łatwo popełnić tu brzemienny w skutki błąd. Mając trwale zarysowany kształt najbardziej pasujący do Twojego typu urody, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a Tobie łatwiej będzie usuwać włoski znajdujące się poza jego obrębem.

long-_brwi_ long-_usta long-_kreska_

UWAGA! W naszym salonie zabieg jest bezbolesny. Makijaż trwały ust wykonujemy przy znieczuleniu stomatologicznym wykonywanym przez lekarza.

Makijaże permanentne – doświadczenie, innowacyjność

Już od ponad 20 lat eksperci Long-Time-Liner opracowują najnowocześniejsze technologie, procesy i materiały do makijażu permanentnego, które możemy oferować razem z łagodnymi metodami pielęgnacji i dobrze tolerowanymi barwnikami z myślą o zapewnieniu długotrwałego piękna.

Ciągłe dążenie w kierunku innowacyjności i jakości pozwoliło marce Long-Time-Liner na otrzymanie wielu nagród i wyróżnień za rewolucyjne produkty umożliwiające wykonanie makijażu trwałego, zapewniającego piękny młody wygląd na co dzień. Takie uznanie dla osiągnięć sprawia, że firma Long-Time-Liner jest jeszcze bardziej zobowiązana do pracy na rzecz swoich Klientów, Pracowników i Partnerów. Z tego też powodu regularnie przeprowadza certyfikowane audyty swojej działalności. Częścią normalnych procedur jest sprawdzanie i weryfikowanie podejmowanych działań w zakresie oferowanych urządzeń i barwników, za pomocą których wykonuje się makijaż permanentny oraz organizowanych szkoleń.

Long Time Liner – mercedes wśród makijaży permanentnych.

W metodzie Long Time Liner używamy najwyższej jakości nieorganicznych pigmentów mineralnych, nie toksycznych i nie alergizujących, które zostają osadzone w naskórku i zmagazynowane w przestrzeni międzykomórkowej. Barwniki są wprowadzane bardzo równomiernie i po pewnym czasie ulegają stopniowemu rozjaśnianiu na całej poddanej zabiegowi powierzchni.

Przewagą aparatu Long Time Liner nad innymi jest również możliwość zachowania całkowitej sterylności. Do zabiegów używa się jednorazowych igieł. Igły są pojedyncze, a nie podwójne czy potrójne – tylko pojedynczą igłą można wykonać perfekcyjnie dokładny makijaż (tylko tym aparatem można cieniować!).

Makijaż permanentny jest niewątpliwie oryginalną sztuką makijażu, stawiającą na pierwszym miejscu podkreślenie naturalnego piękna każdej kobiety. Pozwala wyeksponować delikatność i naturalność twarzy. Dzięki niemu możemy precyzyjnie poprawić kształt brwi stwarzając wrażenie ich optycznego zagęszczenia. Makijaż permanentny umożliwia także podkreślenie oczu poprzez powiększenie objętości rzęs. Pozwala również zaznaczyć kontur ust, optycznie je powiększyć, a co najważniejsze wzmocnić ich barwę. Stają się one wówczas bardziej wyraziste i kobiece.

Urządzenia do makijażu i zabiegi Long-Time-Liner zostały stworzone z myślą o zapewnianiu Klientkom dobrego samopoczucia każdego dnia. Usługi uwzględniają wspieranie i podkreślanie naturalnego piękna, maskowanie niedużych obszarów z problemami oraz oferowanie medycznych zabiegów pigmentacji.

Osoby z certyfikatemElite” posiadają unikalne doświadczenie w wykonywaniu makijaży permanentnych, ukończyli kompleksowy wielodniowy kurs Elite Linergist w zakresie makijaży permanentnych Long-Time-Liner oraz musiały wykazać się zdobytymi tytułami w konkursach o randze krajowej i międzynarodowej.

Long Time Liner

???

Umów się na Long Time Liner !

tel. 691 10 10 70

Opinie

Ważne informacje

???