Makijaż permanentny UST 3D

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST 3D ZIELONA GÓRA

TRÓJWYMIAR NA TWOICH USTACH

Makijaż permanentny ust metodą 3D to urzekająca trójwymiarowa głębia kolorów przekładana na twoje ust, której intensywność dopasuję do Twoich oczekiwań. Całe usta wykonane techniką 3D spowodują efekt uwypuklenia i uwydatnienia 

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST 3D – OPIS

Makijażem permanentnym ust 3D powiększę optycznie usta dzięki zastosowaniu techniki światłocienia powodując tym samym efekt trójwymiarowych ust.

Dzięki zabiegowi makijażu permanentnego 3D usta będą optycznie powiększone, a także wyróżnią się symetrycznym kształtem. Nałożę światłocień który muśnie je nadając powabnego blasku.

USTA METODĄ 3D

makijaż permanentny ust 3d zielona góra

Twój makijaż permanentny ust metodą 3D wykonam tak aby trójwymiarowym efektem powiększyć usta wizualnie. Technika komponowani ust jest bardzo wymagającą. Ta specjalistyczna pigmentacja perfekcyjnie wyrówna asymetrie oraz nada ustom wielowymiarowy światłocień uzyskując oczekiwany efekt optyczny, który jest ozdobą twarzy.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST 3D ZDJĘCIA

GALERIA ZDJĘĆ

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST 3D– CENA

JAKOŚĆ I GWARANCJA  EFEKTU 

W przypadku trwałego zabiegu jakim jest makijaż permanentny ust liczy się przed wszystkim doświadczenie, wiedza i umiejętności linergistki. Daję absolutną pewność, że Twoja uroda i Twoje usta są w najlepszych rękach w Polsce. Gwar`a to pisemnie. Sprawdź udzielaną przeze mnie przed zabiegiem pisemną gwarancję, że makijaż po zabiegu będzie taki jakiego sobie życzyłaś – takiej pisemnej gwarancji nie daje nikt w Polsce.

Sprawdź moją PISEMNĄ GWARANCJĘ JAKOŚCI

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST CENNIK

SPRAWDŹ CENNIK oraz nasz SYSTEM RATALNY

ISTOTNE

MAKIJAŻ PERMANENTNY ZAWSZE SKŁADA SIĘ Z PIERWSZEJ WIZYTY
ORAZ WIZYTY KONTROLNEJ: 4-6 TYGODNI PO WYKONANIU ZABIEGU
(kontrola podczas której wykonuje się dopigmentowanie jest już wliczone w cenę zabiegu)

SPRAWDŹ POZOSTAŁE ZABIEGI MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

MAKIJAŻ PERMANENTNY USUWANIE

UMÓW SIĘ NA MAKIJAŻ PERMANENTNY

W moim Centrum Makijażu Permanentnego zapewnię Ci doskonały efekt, który spełni Twoje oczekiwania. Podczas konsultacji wykonamy rysunek wstępny  na twoich ustach, który pokaże jak będziesz wyglądać w danym rodzaju makijażu permanentnego ust. Zobaczysz jak makijaż uwypukli Twoją urodę i podkreśli naturalne piękno.

+48 691 101 070

baner
baner

PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

ZABIEG

-REGENREACYJNY-