Makijaż permanentny ust kontur z wypełnieniem

RÓWNE PIĘKNE SZYKOWNE TAKIE JAK CHCESZ

Makijaż permanentny ust kontur z wypełnieniem - Efektem, który osiągnę są usta pełniejsze ,wyraźne i równo  pokryte - intensywniej niż w przypadku konturu z cieniowaniem. Dodatkowo obrys czerwieni warg - kontur ust - nadaje ustom perfekcyjny obrys i kształt, który wyrównuje asymetrie i nasyca kolorem. Zabiegiem tym osiągnąć zauważalny efekt przemiany ust z gwarancją naturalnego wyglądu

ZACZNIJ
ZACHWYCAĆ OSZAŁAMIAĆ ZACHWYCAĆ
URZEKAJ OD TERAZ

Kontur ust z wypełnieniem polecam i wykonuje w przypadku gdy kontur ust zanika, jest nierówny, postrzępiony . Uzyskuje nim piękny efekt w przypadku zlewania się koloru ust z z barwą skóry. Doskonale sprawdza się również na co dzień. Z jednej strony wyskalowany efekt obrysu linii warg z drugiej piękne intensywniejsze niż w metodzie cieniowania wypełnienie odpowiednio dobranym kolorem.

Sprawdź ponad

200

Pozytywnych OPINII na FACEBOOKU

Zobacz ponad

100

Pozytywnych OPINII w Google

Wykonałam ponad

1500

Makijaży permanentnych ust

Permanentne usta konturem z wypełnieniem

Makijaż permanentny ust – KONTUR Z WYPEŁNIENIEM – wypigmentuję równo barwnik w całe usta oraz idealnie obrysuję czerwień warg odpowiednim kolorem. Usta staną się pełniejsze,wyraźne i równe. Konturem nadam perfekcyjny obrys, a zarazem równy kształt.Wypełnieniem  nasycę je kolorem. Osiągnę zauważalny efekt przemiany ust z gwarancją naturalnego wyglądu.

Cena zabiegu: 1 200,00 PLN / rata: ok 59 PLN m-c

Umów się na Makijaż Permanentny Ust !

tel. 691 10 10 70

Opinie