Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Rzęsy o jakich zawsze marzyłaś. Oferujemy Państwu przełomowe rozwiązanie w kosmetyce – przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs metodą 1:1 (jeden do jednego) – każda pojedyncza sztuczna rzęsa jest indywidualnie doklejana do rzęsy naturalnej… efekt niespotykanie naturalny. Metoda ta pozwala na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu. Rzęsy nadają wyrazistość oczom, optycznie je powiększają, zapewniają uwodzicielską moc pełnego blasku spojrzenia. Doskonale prezentują się przy specjalnych okazjach oraz na co dzień.

Każde oko jest inne, traktujemy je więc indywidualnie i stosujemy do każdego specjalną oprawę.

W zależności od potrzeby i życzenia Klientki doskonalimy wygląd oka poprzez dobór długości (od 6 do 17 mm), grubości a nawet koloru rzęs. Ilosc i długość doklejonych rzęs decyduje o efekcie końcowym. Oferujemy również ozdabianie ich kryształkami Swarovskiego we wszystkich barwach tęczy.

Piękna i wyrazista oprawa oczu jest ważnym elementem urody i atrakcyjności, a gęste i długie rzęsy dadają uroku całej twarzy. Najpiękniejsze rzęsy a’la gwiazdy Hoolywood sprawią, że poczujesz się wyjątkowo.

102 % urody

 
 
 
 
 
 
 
Luxus Lashes
baner
baner

PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

ZABIEG

-REGENREACYJNY-