Masaż relaksacyjny

ZRELAKSUJ ODPOCZNIJWYCISZ

ODNAJDŹ
SPOKÓJ UKOJENIE RELAKS
ODPRĘŻ SIĘ

KLIENCI WYSTAWILI MI PONAD

300

Pozytywnych opinii na FB i Google

WYKOINAŁAM PONAD

1241

Zabiegów Masaż Relaksacyjny

GWARANTUJĘ

100

% Zadowolenia z zabiegu

Masaż Relaksacyjny Zielona GóraMASAŻ RELAKSACYJNY

Magia masażu relaksacyjnego polega na odprężeniu i relaksacji. Zabieg ten wprowadza w stan głębokiego relaksu, co pomaga nam zapomnieć o stresach i zmęczeniu dnia codziennego. Uwolnione od napięć ciało zapewnia mięśniom swobode, koi nerwy i niweluje stres.  Stymulując wydzielanie endorfin w organizmie, zapewnia wręcz błogostan i radość. Dzięki zabiegu doświadczysz wyciszenia emocji, zastrzyku energii i poczucie regeneracji sił witalnych – co również zapewnie masaż relaksacyjny. Przeprowadzając zabieg zabieramy cię w chwile ukojenia w towarzystwie relaksacyjnej muzyki oraz płonących świec, dzięki któremu zapomnisz o szarej codzienności i jej problematykach.

EFEKTY ZABIEGU

Redukcja napięcia emocjonalnego i stresu

Regeneracja sił witalnych

Przywrócenie harmonii psychicznej oraz fizycznej

Lepszy, spokojniejszy sen

Rozluźnienie mięśni oraz redukcja napięć mięśniowych i bólu

Redukcja nawracających bólów głowy

Napięta, odmłodzona, elastyczna i przyjemna w dotyku skóra

Odprężenie i poprawa samopoczucia

Polecam:  Kamila, kosmetolog z Twoja Uroda Team,

… więcej informacji – na dole strony.

Umów się na Masaż Relaksacyjny !

tel. 691 10 10 70

Opinie

Ważne informacje

Masaż relaksacyjny stosowany w kosmetyce to zespół ruchów mający na celu wprowadzenie w stan odprężenia. Odpowiednio wykonywany masaż ma na celu pobudzenie mikrokrążenia krwi, zniwelowania stresu oraz wewnętrznego wyciszenia organizmu. Stymuluje również nasz metabolizm oraz pobudza układ limfatyczny do sprawniejszego usuwania toksyn z organizmu. Masaż relaksacyjny możemy wykonywać na całym ciele lub na określonych partiach (np. na plechach). Jeżeli odczuwamy zmęczenie lub napięcie mięśniowe jest to sygnał, że możemy skorzystać z takiej formy relaksu.

Masaż ten możemy wykonywać za każdym razem, kiedy czujemy chroniczne zmęczenie lub napięcie mięśniowe. Jeśli prowadzimy dosyć intensywny i stresujący tryb życia, taki masaż będzie dobrą odskocznią od dnia codziennego. Masaż relaksacyjny jest dobrą formą odprężenia dla ciała i duszy. Dlatego stosujmy go tak często jak odczuwamy taką potrzebę.

Należy pamiętać, że masaż kosmetyczny nie jest formą leczniczą naszych dolegliwości zdrowotnych. Ma on na celu pozbycie się przede wszystkim napięcia mięśniowego oraz odprężenie organizmu. Należy przy tym wykluczyć wszelkie stany chorobowe:

  • Nowotwory
  • Choroby układu krążenia
  • Żylaki kończyn dolnych
  • Przeziębienie
  • Stany zapalne skóry
  • Przerwanie ciągłości naskórka
  • Świeże blizny

Ze względu na właściwości, masaż relaksacyjny możemy wykonywać raz w tygodniu.

Jest wiele technik masażu relaksacyjnego. Jednak należy skupić się na tym, że zawsze powinny być zachowane odpowiednie etapy masażu. Pierwszym elementem będzie przegłaskanie całej powierzchni. Głaskanie ma na celu wprowadzić klienta w stan odprężenia. Następnie wykonuje się ruchy rozcierania skóry i mięśni. Ten etap pozwoli nam oddziaływać intensywniej na tkankę podskórną i w znacznym stopniu pobudzić metabolizm. Po rozcieraniu następuje ugniatanie. W przypadku ugniatania jesteśmy w stanie zniwelować stan napięcia mięśniowego. Po zakończeniu ugniatania przechodzimy w kierunku oklepywania. Oklepywanie powoduje powierzchniowe przekrwienie skóry. Pobudza skórę do regeneracji. Na zakończenie zabiegu występuje element wyciszenia. Jest to element głaskania, który występował na początku. Po zakończeniu masażu klient przez kilka minut ma czas dla siebie.

Efektem takiego masażu będzie głębokie odprężenie. Zmniejszy się napięcie spowodowane czynnikami powodującymi przewlekły stres. Przyśpieszymy metabolizm komórkowy i zastymulujemy skórę do szybszego usuwania produktów złej przemiany materii. Ale najważniejszym efektem takiego masażu będzie znaczna poprawa naszego samopoczucia.