BB Glow Skin

ZREGENERUJ TRWALE WYGŁADŹ

BĄDŹ
LŚNIĄCA NATURALNA PEWNA SIEBIE
URZEKAJ ZAWSZE

NA ZABIEG POWRACA

92

% Klientów

SPROSTAM

100

% Twoich oczekiwań

GWARANTUJĘ

100

% Zadowolenia

bb-glow-zielona-gora

BB GLOW

Po prostu piękna Ty.

Rozświetlisz twarzą wszystkie dni. Nowość Kosmetologii Estetycznej.

CO TO JEST BB GLOW?

BB GLOW SKIN to najnowszy zabieg na Polskim rynku w efekcie którego olśnisz swoim wyglądem. Dlatego jako pierwsza wprowadzam Zabieg BB Glow do Zielonej Góry. Zabieg składa się z kilku etapów,  podczas którego finalnie wprowadzę serum w skórę.

BB GLOW ZABIEG

BB Glow Skin to iniekcyjne serum , które trwale rozświetla skórę i ukrywa jej niedoskonałości.  Najskuteczniejsze składniki preparatu, które wprowadzam w głąb skóry, są bogate w komórki macierzyste, niacynamid czyli wit. B3 oraz peptydy nazywane czynnikiem wzrostu EGF, a także naturalne ekstrakty roślinne. Ponieważ piękna, rozświetlona skóra tuż po przebudzeniu to marzenie każdej z nas , innowacyjny skład preparatu wraz z rygorystycznie przestrzeganą procedurą zabiegu sprawi ten efekt … nieosiągalnym nigdy wcześniej .

BB GLOW EFEKTY

NIESKAZITELNA, ROZPROMIENIONA I ZAWSZE WYPOCZĘTA SKÓRA.

Pięknie, równo, efektownie , a oprócz tego narastający z każdym dniem efekt rozjaśnienia skóry.

BB Glow to efektywny lifting i wygładzenie skóry,odtworzenie równego kolorytu skóry i promiennej cery. Spektakularny efekt odmłodzenia. Trwałe rozświetlenie skóry i nadanie efektu glam-shine, zniesienie szarości, matowości i zmęczenia skóry. Ujrzysz niwelowanie przebarwień, piegów, ujednolicenie kolorytu skóry. Zauważysz  korygowanie efektów fotostarzenia (plamy starcze), korekcję cieni pod oczami,

BB GLOW JAK WYGLĄDA ZABIEG

Zabieg BB Glow jest bezbolesny i bardzo przyjemny. Trwa około 1 godziny. Skóra wygląda pięknie już bezpośrednio po zabiegu.

Jako zabieg tzw. „bankietowy” zalecam wykonanie zabiegu dzień wcześniej, dla osiągnięcia efektu GLOW.

Zabieg opiera się na połączeniu DERMAPEN® z serum BB Glow Skin . Urządzenie pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, przy pomocy mikronakłuwania frakcyjnego.

Gwarantuje to osiągnięcie maksymalnego efektu odmłodzenia i wyrównania kolorytu.

Preparat wprowadzam w głąb skóry dopiero podczas finalnego etapu zabiegu co wspiera regeneracje skóry, stymuluje również przyrost  fibroblastów co z kolei pobudza produkcję kolagenu. W efekcie osiągamy wyżej opisane efekty.

BB GLOW ETAPY ZABIEGU

etapy następujące po sobie to przygotowanie skóry, aplikacja serum, aplikacja mezoserum BB Glow, frakcjonowanie Derma PENem, maska odżywczo-regenerująca, serum regenerujące, wykończenie zabiegu.

BB GLOW DLA KOGO?

Zabieg polecamy dla osób borykających się z problemami  przebarwień skóry spowodowanych np. stanami pochorobowymi , trądzikiem, procesem fotostarzenia. Doskonale regeneruje ich skórę, odświeża, rozświetla  i wzmacnia, a także wspiera odbudowę płaszcza hydro-lipidowego.

BB GLOW JAK DŁUGO SIĘ UTRZYMUJE EFEKT

Efekt GLOW gwarantuje już po jednym zabiegu, warto więc wykonać go jednorazowo dzień przed tzw. wyjściem koktajlowym … gdzieś w Zielonej Górze ?Finalny efekt po zakończeniu serii zabiegów utrzymuje się przez ok. 6 miesięcy.

BB GLOW WAŻNE

Podczas trwania kuracji należy unikać dużej ekspozycji na słońce.

BB Glow jak często można wykonać?

Jeżeli chcesz utrzymać efekt przez ok. 6 miesięcy po zakończeniu zabiegu, należy powtarzać zabieg w serii od 2 do  6 zabiegów co 2 tygodnie.

BB Glow ile zabiegów ?

Zalecana ilość zabiegów w serii jest uzależniona od wielu czynników i ustalana jest indywidualnie w trakcie konsultacji na naszym pierwszym spotkaniu. Regularne powtarzanie serii zabiegów co 9 miesięcy i odpowiednia pielęgnacja domowa spowoduje spektakularne rezultaty utrzymujące się przez cały czas. Składniki odżywcze zawarte w preparacie zabiegowym, powodują trwałe procesy naprawcze w skórze.

BB Glow cena

Prowadzę Salon Kosmetyczny od ponad 20 lat, dawno nie spotkałam się z tak skutecznym i efektownym zabiegiem. Klientki które skorzystały z zabiegu są bardzo zadowolone i polecają go swoim koleżankom. Zresztą rekomendacje i opinie na moim Faceookowym Fun Page również tego dowodzą.  Cenę sprawdź w cenniku

BB Glow przeciwwskazania do zabiegu

Stany zapalne skóry (aktywne), ciąża oraz okres laktacji,  alergie na składowe preparatu, zakażenia (aktywne): grzybicze, wirusowe i infekcje bakteryjne, pęknięcia skóry, nadżerki, zmniejszona krzepliwość krwi i przyjmowanie leków ją zmniejszających. Leczenie się pochodnymi witaminy A oraz w okresie do 6 miesięcy po skończeniu leczenia. Skłonność do bliznowacenia i  powstawania bliznowców. Choroby nowotworowe. Zabiegi operacyjne wykonane w miejscu i okolicach zabiegu (do 6 miesięcy).  Choroby autoimmunologiczne (np. łuszczyca, bielactwo, SM )

Umów się na BB Glow !

tel. 691 10 10 70

Opinie