KARBOKSYTERAPIA ZIELONA GÓRA

GWARANCJA EFEKTU TRWAŁOŚĆ NIEZAWODNOŚĆ

ZAUFAJ SOBIE
ODŚWIEŻONA ODMŁODZONA PIĘKNA
URZEKAJ ZAWSZE

ŁĄCZNIE WYKONAŁAM

2540

KARBOKSYTERAPII

SPROSTAM

100

% Twoich oczekiwań

OSIĄGNĘ

110

% Twojego zadowolenia

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia, to zabieg nowatorski polegający na precyzyjnym wstrzyknięciu pod skórę gazu medycznego CO2. Dwutlenek węgla jest medycznym czystym gazem, co gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.

DZIAŁANIE ZABIEGU KARBOKSYTERAPII

Karboksyterapia polega na kontrolowanej śródskórnej lub podskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla (CO2) poprzez mikronakłucia. Podany w ten sposób gaz rozchodzi się pod skórą, rozszerzając naczynia i powodując zwiększenie przepływu krwi, tlenu, składników odżywczych do danego obszaru. Dzięki temu następuje poprawa krążenia w tkankach, zostaje przyspieszony metabolizm, redukcja tkanki tłuszczowej, stymulacja fibroblastów do produkcji nowego kolagenu, a także do tworzenia nowych naczyń włosowatych. Dzięki temu skóra staje się grubsza a co za tym idzie odmłodzona.

Reakcją skóry na iniekcje dwutlenku węgla jest stymulacja produkcji elastyny i kolagenu. Włókna kolagenowe ulegają kurczeniu co skutkuje wygładzeniem i uelastycznieniem skóry a cellulit zostaje zredukowany.

HIT KOSMETOLOGI MEDYCZNEJ
Odmładzanie skóry Niwelacja przebarwień Wyglądaj młodo

Iniekcja dwutlenku węgla prowadzi do wymodelowania sylwetki oraz redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Wzmożony zostaje drenaż limfatyczny i cyrkulacja tlenu leczonego obszaru w wyniku czego poprawie ulega metabolizm i wydalanie uwolnionego tłuszczu. Proces prowadzi do wymodelowania sylwetki oraz redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

PONIŻEJ ZABIEGI Z ZAKRESU KARBOKSYTERAPII

Zdecyduj się warto!!!

Zapraszam do zapoznania się znaczniejszej zadawanymi pytaniami dotyczącymi Karboksybiotyna  w sekcji na dole strony.

KARBOKSYTERAPIA TWARZY

Jansa, rozświetlona, odżywiona skóra twarzy – wyglądając 5 lat młodziej… Takie efekt osiągniesz. Zrobimy to dla Ciebie. A oprócz tego  wyrównamy koloryt i poprawimy jakości tekstury skóry. Zrewitalizujemy skórę twarzy, abyś promieniała wewnętrzna radością i pięknem…. jesteś tego warta

Polecam: Marzena Magiera-Kalinowska

CZYTAJ DALEJ

KARBOKSYTERAPIA SZYI I DEKOLTU

Dekolt i szyja  to piękna ozdoba twarzy. Dzięki temu zabiegowi Twoja skóra znowu będzie elastyczna, sprężysta. Pozbędziesz się zmarszczek a przebarwiania odejdą w niepamięć. Po zabiegu piękna rozświetlona i naprężona skóra szyi i dekoltu na długo pozostanie piękna.

CZYTAJ DALEJ

KARBOKSYTERAPIA OKOLIC OCZU

Zniweluj cieni pod oczami, popraw naprężenie skóry w okolicach oczu, usuń obrzęki pod oczami, wygładź zmarszczki wokół oczu … Jeśli chcesz istotnie odmłodzić swoją twarz i pozbyć się efektów życia codziennego, ten zabieg jest dla ciebie. Setki zadowolonych klientek z tego zabiegu w Naszym Salonie potwierdziły efekty. Jesteś tego warta

CZYTAJ DALEJ

Umów się na Kabroksyterapię !

tel. 691 10 10 70

Opinie

Ważne informacje

Do zabiegu nie jest wymagane dedykowane przygotowanie, a zarazem jest on wysoce skuteczny, bezpieczny oraz prawie bezinwazyjny. Nie jest potrzebne znieczulenie,  praktycznie jest bezbolesny. Czas rekonwalescencji jest krótki. Odczuwany podczas zabiegu dyskomfort wynika z iniekcji gazu- odczuwane jako rozpieranie,które ustępuje już po kilku minutach.

Nieprzyjemne doznania są wynagradzane przez rezultaty jakie przynosi karboksyterapia. Zarz po zabiegu wystąpi zaczerwienienie. Jest ono widoczne przez kilka minut. W przypadku zabiegu na okolice nóg, brzucha i pośladków mogą wystąpić niewielkie siniaki utrzymujące się przez kilka dni. Zaraz po zabiegu możesz zająć się swoimi codziennymi czynnościami – rekonwalescencja nie jest konieczna. Każdy zabieg karboksyterapii wykonujemy sterylnymi, jednorazowymi zestawami dedykowanymi do przeprowadzenia karboksyterapii.

CO2 węgla wtłoczonym pod skórę przy udziale cieniutkiej igły uzyskamy świetne efekty w zakresie poprawy elastyczności skóry i likwidacji problemu wiotkości.

Karboksyterapia bardzo dobrze poradzi sobie z cieniami wokół oczu, obrzękami i zmarszczkami. Zabieg zredukuje rozstępy oraz blizny. Dwutlenkiem węgla zaaplikowanym podskórnie , głębiej bardzo efektywnie poradzimy sobie z cellulitem .

Warto zauważyć bardzo obiecujące wyniki leczenia łysienia, a także odwrócenia trendu wypadania włosów. Efekty Karboksyterapii potwierdzone są nie tylko licznymi pracami naukowymi i badaniami klinicznymi ale także opiniami naszych klientek które skorzystały z tego zabiegu .

Karboksyterapię można wykonywać jako samodzielną kurację lub łączyć z wieloma zabiegami medycznymi i kosmetologicznymi

Pojedynczy zabieg Karboksyterapii trwa – w zależności od okolicy – od kilku do 30 minut.

Cykl zabiegowy obejmuje zazwyczaj od 4 do 10 zabiegów.

Częstotliwość i ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie i zależy od problemu do rozwiązania.

W ciągu 24 godzin po zabiegu wykonanym karboksyterapii należy ograniczyć wysiłek fizyczny.

Minimum 7 dni od zabiegu ( i podczas kuracji – serii zabiegów) nie można korzystać z: opalania ani w solarium ani słonecznego . Nie można chodzić do sauny, łaźni, zażywać bardzo gorących kąpieli (w tym jaccuzi, basenu)