Makijaż permanentny oczu KRESKI dekoracyjne

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU KRESKI DEKORACYJNE ZIELONA GÓRA

KOCIE, MODNE, NIEWYPOWIEDZIANE SPOJRZENIE

Kreska dekoracyjna to bardzo zjawiskowa forma  makijażu permanentnego oczu. Kreska dekoracyjna nada oku zawsze kuszące ,powabne spojrzenie. Zapewni Tobie uroczy kobiecy wygląd ,z nutką sex appeal’u,  a także podkreśli oko w sposób trwały.

KRESKA DEKORACYJNA – CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ

Permanentna kreska dekoracyjna ma ekspresywną i wymowną osobowość, jest istotnie grubsza, a jej zakończenie ,na Twoja życzenie,  zniewalająco zawinę do góry poza kąciki oka. Kreską dekoracyjną uzyskam z jednej strony efekt korekty kształtu, a z drugiej efektownie, zalotnie  podkreślę oko i jego oprawę .

JAK WYKONAM KRESKĘ DEKORACYJNĄ?

Content
Grubość i kształt kreski dekoracyjnej dobiorę do twoich upodobań. Efekt końcowy to połączenie Twoich oczekiwań, a także moich doświadczeń i umiejętności. Kreskę będzie równa, ostro lub łagodnie zakończona w stronę kącika oka, wychodząca poza linię rzęs.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZY – ZDJĘCIA

GALERIA ZDJĘĆ

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU KRESKA GÓRNA – CENA

JAKOŚĆ I GWARANCJA  EFEKTU 

W przypadku trwałego zabiegu jakim jest makijaż permanentny oczu liczy się przed wszystkim doświadczenie, wiedza i umiejętności linergistki. Daję absolutną pewność, że Twoja uroda i Twoje oczy są w najlepszych rękach w Polsce. Gwarantuje to pisemnie. Sprawdź udzielaną przeze mnie przed zabiegiem pisemną gwarancję na to, że makijaż po zabiegu będzie taki jakiego sobie życzyłaś przed zabiegiem – takiej pisemnej gwarancji nie daje nikt w Polsce.

Sprawdź moją PISEMNĄ GWARANCJĘ JAKOŚCI

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI CENNIK

SPRAWDŹ CENNIK oraz nasz SYSTEM RATALNY

ISTOTNE

MAKIJAŻ PERMANENTNY ZAWSZE SKŁADA SIĘ Z PIERWSZEJ WIZYTY
ORAZ WIZYTY KONTROLNEJ: 4-6 TYGODNI PO WYKONANIU ZABIEGU
(kontrola podczas której wykonuje się dopigmentowanie jest już wliczone w cenę zabiegu)

SPRAWDŹ POZOSTAŁE ZABIEGI MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI
MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU
MAKIJAŻ PERMANENTNY UST
MAKIJAŻ PERMANENTNY USUWANIE

UMÓW SIĘ NA MAKIJAŻ PERMANENTNY

W moim Centrum Makijażu Permanentnego zapewnię Ci doskonały efekt, który spełni Twoje oczekiwania. Podczas konsultacji wykonamy rysunek wstępnyna twoich ustach, który pokaże jak będziesz wyglądać w danym rodzaju makijażu permanentnego ust. Zobaczysz jak makijaż uwypukli Twoją urodę i podkreśli naturalne piękno.

+48 691 101 070

baner
baner

PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

ZABIEG

-REGENREACYJNY-