Makijaż permanentny BRWI metodą WŁOSKOWĄ

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ WŁOSKOWĄ ZIELONA GÓRA

ODTWORZĘ  KAŻDY WŁOSEK TWOICH BRWI

Makijażem permanentnym brwi metodą włoskową / włosa narysuję każdy pojedynczy włosek ( włos po włosku) na twoich brwiach, o którym zapomniała natura. Tam gdzie ich nie ma lub jest ich mało.Także tam gdzie zdecydujemy się je zagęścić. Wpigmentuję w łuk brwiowy odpowiednio dobrany barwnik w sposób zapewniający odwzorowanie naturalnego włoska ( zgodnie z naturalnym ułożeniem  włosów twojego łuku brwiowego). Stworzę Twoje permanentny brwi „włosek po włosku”. Doskonałe i precyzyjne „włoski” mogą powstać tylko dzięki ogromnemu doświadczeniu osoby wykonującej makijaż . Uzupełnieniem musi być bardzo drogi i doskonały aparat do makijażu permanentnego. 

PERMANENTNE BRWI METODĄ WŁOSKOWĄ– CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ

Mikropigmentację brwi metodą włoskową  wykonam “mercedesem”  w śród urządzeń do makijażu trwałego, którym w połączeniu z moimi kompetencjami  zapewnię maksymalnie naturalne i długotrwałe rezultaty.
Metodą włoskową sprawię, że puste miejsca zapełnią się nowo wyrysowanymi włoskami, a łuki brwiowe „włos po włosku” nabiorą pięknego kształtu.

NA CZYM POLEGA METODA WŁOSKOWA?

makijaż permanentny brwi metodą włoskową zielona g góra
Metodą włoskową nazywana też metodą piórkową to wrysowywanie pojedynczych włosków w skórę brwi zgodnie z naturalną linią Twoich brwi oraz kierunkiem ich wzrostu. Celem tej metody jest idealne imitowanie naturalnych włosków brwi. Metoda włoskowa gwarantuje naturalny efekt i umożliwia częściową lub całkowitą rekonstrukcję brwi i .

 

Regularne, równe brwi to prawdziwa rzadkość, a samodzielne regulowanie ich kształtu jest trudne  i przeważnie nie gwarantuje oczekiwanych efektów. Brwi permanentne wykonane przeze mnie, spowodują, że będziesz wyglądała cudownie bez względu na porę dnia i sytuację. Nadaj  swoim  brwiom idealny kształt. Osiągnij naturalny efekt bez codziennego rysowanie brwi , bez rozmazanego makijażu.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – OPINIE

SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ O NAS KLIENTKI

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ CIENIA ZDJĘCIA

GALERIA ZDJĘĆ

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ CIENIA – CENA

JAKOŚĆ I GWARANCJA  EFEKTU 

W przypadku trwałego zabiegu jakim jest makijaż permanentny ust liczy się przed wszystkim doświadczenie, wiedza i umiejętności linergistki. Daję absolutną pewność, że Twoja uroda i Twoje usta są w najlepszych rękach w Polsce. Gwar`a to pisemnie. Sprawdź udzielaną przeze mnie przed zabiegiem pisemną gwarancję, że makijaż po zabiegu będzie taki jakiego sobie życzyłaś – takiej pisemnej gwarancji nie daje nikt w Polsce.

Sprawdź moją PISEMNĄ GWARANCJĘ JAKOŚCI

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI CENNIK

SPRAWDŹ CENNIK oraz nasz SYSTEM RATALNY

 

ISTOTNE

MAKIJAŻ PERMANENTNY ZAWSZE SKŁADA SIĘ Z PIERWSZEJ WIZYTY
ORAZ WIZYTY KONTROLNEJ: 4-6 TYGODNI PO WYKONANIU ZABIEGU
(kontrola podczas której wykonuje się dopigmentowanie jest już wliczone w cenę zabiegu)

SPRAWDŹ POZOSTAŁE ZABIEGI MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

MAKIJAŻ PERMANENTNY USUWANIE

UMÓW SIĘ NA MAKIJAŻ PERMANENTNY

W moim Centrum Makijażu Permanentnego zapewnię Ci doskonały efekt, który spełni Twoje oczekiwania. Podczas konsultacji wykonamy rysunek wstępny  na twoich ustach, który pokaże jak będziesz wyglądać w danym rodzaju makijażu permanentnego ust. Zobaczysz jak makijaż uwypukli Twoją urodę i podkreśli naturalne piękno.

+48 691 101 070

baner
baner

PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

ZABIEG

-REGENREACYJNY-