Makijaż permanentny brwi

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI ZIELONA GÓRA

BRWI RÓWNE, PIĘKNE, ELEGANCKIE

Rozważasz nadanie regularnego kształtu swoim brwią? Zależy ci na naturalnych liniach brwi, zagęszczeniu włosków brwi? Chcesz, aby brwi elegancko podkreśliły całą Ciebie? Dobrze trafiłaś, wykonam dla ciebie makijaż permanentny brwi w sercu Zielonej Góry . Od dziś o każdej porze dnia i nocy , będziesz wzbudzać czuł się dobrze… bardzo dobrze.

Idealny kształt i układ brwi to rzadkość. Często brwi rosną nieregularnie, są za krótkie, zbyt rzadkie lub zbyt krótki, a także jasne z przerwami w łuku brwiowym.

Wykonam makijaż permanentny brwi, po którym odzyskasz lub ukształtujesz na nowo naturalny,równy i piękny kształt łuków brwiowych, które podkreślą Twoją Urodę i Ciebie.

BRWI PERMANENTNE – ZIELONA GÓRA

ZMATERIALIZUJE TWOJE MARZENIA

Już nie będziesz musiała samodzielne regulować kształtu Brwi. Brwi permanentne wykonane przeze mnie spowodują, że będziesz wyglądała cudownie bez względu na porę dnia i sytuację w jakiej się znajdujesz. Permanentne brwi, które Tobie wykonam będą idealnego kształtu i naturalnego wyglądu.

– będziesz miała gęste włoski brwiowe,

– zapomnisz o ciągle rozmazującym się makijażu,

– skończysz z codziennym rysowaniem brwi,

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – ZABIEGI

 Z PISEMNĄ GWARANCJĄ NAJLEPSZYCH EFEKTÓW

Zastanawiasz się na pewno, która metoda makijażu permanentnego brwi jest dla Ciebie najlepsza. Poniżej znajdziesz krótką charakterystykę stosowanych rodzajów makijażu permanentnego. Nie martw się , podczas naszego spotkania , omówię i doradzę najlepiej pasującą do ciebie metodę. Pamiętaj każdy zabieg makijażu permanentnego brwi składa się z obowiązkowych dwóch wizyt. Druga wizyta (wliczona jest w cenę) .

BRWI PERMANENTNE – METODY

Wysłucham twoich preferencji i doradzę w doborze metody, którą warto jest w Twoim przypadku wykonać . Metodzie takiej dzięki, której uzyskamy efekt na jakim Ci zależy. Zawsze możesz liczyć na moje doradztwo i dodatkowe sugestie.Pamiętaj też, iż potrafię robić metody mieszane.

METODA WŁOSKOWA / PIÓRKOWA

NA CZYM POLEGA MAKIJAŻ PERMANENTNY WYKONANY METODĄ WŁOSKOWĄ/ PIÓRKOWĄ?

Delikatnie wrysuję włoski w miejscu, gdzie jest ich brakuje, a także tam gdzie chcemy je zagęścić. aby wyrównać linię brwi.  Wpigmentuję w łuk brwiowy odpowiednio dobrany barwnik w sposób imitujący naturalne włoski łuku brwiowego. Stworzę makijażem permanentnym brwi “włosek po włosku” nowe brwi. Doskonałe i precyzyjne “włoski” mogą powstać tylko dzięki doświadczeniu linergistki wykonującej makijaż oraz bardzo drogiemu i doskonałemu aparatowi Long Time Liner. Metoda włoskowa (piórkowa) doskonale nadaje się do uzupełnienia braków włosków w łuku brwiowym lub tez ich zagęszczeniu.

Dowiedz się więcej

 

METODA CIENIA / CIENIOWANIA

NA CZYM POLEGA MAKIJAŻ PERMANENTNY WYKONANY METODĄ CIENIOWANIA?

Makijaż permanentny brwi metoda cienia zielona góra
Cieniowanie w makijażu permanentnym polega na wykonaniu rysunku delikatnego cienia pod włosami brwi, które obrysowuje się przy użyciu specjalnej kredki. Po uzgodnieniu kształtu obrysu i koloru z wprowadzę pigment do skóry . Odpowiedni kształt brwi doda twarzy wiele uroku. Efekt cieniowania podkreśla naturalny wygląd brwi. Brwi stają się pełne i niejednorodne co potęguje efekt naturalności. Makijaż naturalnie wtapia się pod włosy brwi i wyśmienicie pokrywa braki włosków w łuku brwiowym jednocześnie podkreślając jego równy kształt

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

METODA MIESZANA / HYBRYDOWA

NA CZYM POLEGA MAKIJAŻ PERMANENTNY WYKONANY METODĄ MIESZANĄ?

To subtelne połączenie metody włoskowej z metodą cieniowania, które razem gwarantują efekt bez „pustych” miejsc. Polecam ten makijaż permanentny osobom z mocno przerzedzonymi brwiami oraz osobom, które utraciły włoski brwi wskutek choroby lub złej pielęgnacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

makijaż permanentny brwi zielona góra metoda hybrydowa

 

METODA OMBRE

NA CZYM POLEGA MAKIJAŻ PERMANENTNY WYKONANY METODĄ OMBRE?

makijaż permanentny brwi ombre zielona góra
Ombre to metoda polegająca na wpigmentowaniu barwika w przenikających się odcieniach o lekko zaokrąglonych łukach, które harmonijnie ze sobą współgrają. Zabiegu niweluje asymetrię oraz pozwala na pełną rekonstrukcję brwi. Gwarantuje naturalny wygląd brwi o miękkim, subtelnym kształcie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – OPINIE

PRZECZYTAJ , CO MÓWIĄ O KLIENTKI EFEKTACH MOICH MAKIJAŻY PERMANENTNYCH

SPRAWDŹ PONAD

150

Pozytywnych OPINII na FACEBOOKU

ZOBACZ PONAD

100

Pozytywnych OPINII na GOOGLE

PRZECZYTAJ

70

Odręcznie napisanych opinii

Przeczytaj w Salonie.

Przeczytaj opinię od Ewy Minge o wykonanym przeze mnie makijażu permanentnym – znajduje się w księdze gości, która Leży w poczekalni na stoliku – zawsze gotowa do wglądu.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI -WSKAZANIA PRZED ZABIEGIEM

Zastosuj się do poniższego, jeśli zależy Ci na idealnym wyglądzie brwi i doskonałym doskonałym efekcie końcowym makijażu pernamentnego 

na 1 miesiąc przed zabiegiem makijażu trwałego nie korzystaj z żadnych zabiegów na brwi i ich okolice ani nie używaj odżywek na porost brwi,

zadbaj o włoski brwi i skórę – jej naturalny kolor ułatwia dobór optymalnego pigmentu

jeśli masz suchą skórę – zadbaj o jej nawilżanie

nie depiluj brwi przez ok. 1 miesiąc przed zabiegiem

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – WSKAZANIA PO ZABIEGU

Brwi po pigmentacji przyjmują intensywny kolor. Nie martw się, tak powinno być – skóra jest podrażniona. W przeciągu 3-7 dni pigment ulegnie wyłuszczeniu, a tym samym rozjaśni się prawie o połowę. Przy obowiązkowej wizycie kontrolnej efekt zabiegu jest wzmacniany do docelowego zaplanowanego stanu (wliczone w cenę pierwszego zabiegu) – to utrwala jego efekt.

Brwi musisz nawilżać kilka razy dziennie stosując krem z witaminą E

nie dotykaj, nie mocz, nie myj skóry brwi

stosuj tylko kosmetyki zalecone przez linergistkę

nie korzystaj z sauny i basenu, solarium, 

nie opalaj się na słońcu

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – WSKAZANIA ZARAZ PO ZABIEGU

Przez kilka dni po zabiegu brwi należy nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E wzmacniającego ochronę skóry. Uwaga! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 

Moim celem nadrzędnym jest Twoja satysfakcja i bezpieczeństwo, dlatego poniżej przedstawiam listę przeciwwskazań do zabiegu:

Najważniejsze przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego :

 

Przeciwwskazania czasowe:

infekcje wirusowe , grzybicze, bakteryjne w miejscu pigmentacji

choroby dermatologiczne

ciąża i okres karmienia piersią

menstruacja, radio lub chemioterapia

świeże blizny, poparzenia słoneczne, choroby autoimmunologiczne

Przeciwwskazania względne:

przyjmowanie leków antydepresyjnych, przeciwzapalnych i przeciwzakrzepowych

przyjmowanie leków sterydowych, grzybobójczych

terapia antybiotykowa

Przeciwwskazania bezwzględne:

choroby kardiologiczne, nowotworowe, cukrzyca,

epilepsja, hemofilia

choroby skóry, m.in. łuszczyca i pokrzywka, wykwity skórne

choroby okulistyczne (m.in. schorzenia siatkówki i rogówki)

zaburzenia psychiczne

podejrzewana lub stwierdzona alergia na barwniki

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – ZDJĘCIA

Jedno zdjęcie …warte jest tysiąca słów. Zatem miłego oglądania.

Na moim facebooku przedstawiam zdjęcia makijaży permanentnych ust wykonanych tylko przeze mnie. Oglądając je, proszę miej świadomość, iż w 2007 roku i kilka lat później aparaty fotograficzne miały jedną dwudziestą możliwości dzisiejszych… telefonów . I jeszcze jedno, zamieszczam tylko i wyłącznie zdjęcia, na które mam pisemną zgodę Klientki.

PERMANENTNE BRWI ZDJĘCIA

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI CENA 

PISEMNA GWARANCJA JAKOŚCI = 100% ZADOWOLENIA

Postaw na mnie, Marzena Magiera-Kalinowska, 3 krotna finalistka Mistrzostw Polski w makijażu permanentnym Long Time Liner, utytułowaną europejskim certyfikatem Elit Linergist, osoba z  setkami pozytywnych opinii, najdłuższym doświadczeniem w makijażu na ziemi lubuskiej.

Pamiętaj, u mnie masz absolutną pewność, że Twoje permanentne brwi są w najlepszych rękach.  W makijażu permanentnym brwi liczą się przed wszystkim doświadczenie, wiedza, kreatywność i umiejętności Linergistki.

Sprawdź moją PISEMNĄ GWARANCJĘ JAKOŚCI

… po prostu .. SPRAWDŹ CENNIK oraz nasz SYSTEM RATALNY

WAŻNE

MAKIJAŻ PERMANENTNY ZAWSZE SKŁADA SIĘ Z PIERWSZEJ WIZYTY
ORAZ WIZYTY KONTROLNEJ: 4-6 TYGODNI PO WYKONANIU ZABIEGU
(dopigmentowanie wliczone jest w cenę wizyty kontrolnej)

SPRAWDŹ POZOSTAŁE ZABIEGI MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

MAKIJAŻ PERMANENTNY USUWANIE

UMÓW SIĘ NA MAKIJAŻ PERMANENTNY

W moim Centrum Makijażu Permanentnego zapewnię Ci doskonały efekt, który spełni Twoje oczekiwania. Podczas konsultacji wykonamy rysunek wstępny  na twoich ustach, który pokaże jak będziesz wyglądać w danym rodzaju makijażu permanentnego ust. Zobaczysz jak makijaż uwypukli Twoją urodę i podkreśli naturalne piękno.

+48 691 101 070

baner
baner

PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

ZABIEG

-REGENREACYJNY-