Pigmentacja medyczna

UPIĘKRZ ODŚWIEŻ OCZARUJ

ODZYSKAJ
KOBIECOŚĆ RELAKS NATURALNOŚĆ
OLŚNIEWAJ WSZYSTKICH

NA ZABIEG POWRACA

92

% Klientów

SPROSTAM

100

% Twoich oczekiwań

KLIENCI WYSTAWILI PONAD

300

Pozytywnych opinii na FB i Google

W DZISIEJSZYCH CZASACH NIE TYLKO KOBIETY, ALE JUŻ NAWET MĘŻCZYŹNI CORAZ CZĘŚCIEJ DBAJĄ O SWOJE USTA. LECZ JAKIE JEST WYJŚCIE W PRZYPADKU TRWAŁEGO USZKODZENIA SKÓRY W OKOLICY UST? I TU WŁAŚNIE PRZYCHODZI Z POMOCĄ PIGMENTACJA MEDYCZNA UST, KTÓRA MA NA CELU ZREKONSTRUOWAĆ KSZTAŁT UST ORAZ CZERWIEŃ WARGOWĄ.

 

PIGMENTACJA MEDYCZNA UST – PO ROZSZCZEPIE PODNIEBIENIA/WARGI

W przypadku powstałych blizn nad górną wargą oraz ustach po rozszczepie wargi i podniebienia, niestety niemożliwe definitywne usunięcie, aczkolwiek PIGMENTACJA MEDYCZNA pozwala nam na zatuszowanie jej widoczności.

Stosownie dobrany kolor pigmentu kamuflującego sprawia, iż blizna nad wargą zostaje pokryta. Usta mogą być pokryte kolorami różu lub czerwieni. Dzięki zabiegowi, mamy możliwość odtworzenia czerwieni wargowej oraz wyregulować kształt ust. Efektem zabiegu jest wypełnienie ust oraz niwelacja widocznych wcześniej blizn, co w wysokiej mierze poprawia samopoczucie oraz wygląd.

 

PIGMENTACJA MEDYCZNA UST – ZABIEG PO OPARZENIU

Czynności dnia codziennego mogą nas bardzo przykro zaskoczyć. Lata spędzone w branży, pozwoliły nam ujrzeć przeróżne blizny, nawet w przypadku poparzeń, które pokrywały całe usta. Poprzez poparzenie usta tracą swój naturalny kolor oraz kształt. Gdy chirurgia plastyczna zrobi wszystko co w jej mocy, do gry wchodzi makijaż permanentny.

 

Zabieg pigmentacji medycznej w przypadku poparzonych ust jest bardzo skomplikowana, ale nie jest niemożliwa.

Dzięki makijażowi permanentnemu usta odzyskają naturalny kolor oraz kształt.

PIGMENTACJA MEDYCZNA UST – BLIZNY

Zabieg makijażu permanentnego ust jest idealną metodą w celu ukrycia blizn powstałych w skutek różnych urazów ust. W przypadku występowania blizn na ustach, polecamy PIGMENTACJĘ MEDYCZNĄ UST, dzięki której odzyskacie naturalny wygląd.

PIGMENTACJA MEDYCZNA UST – REKONSTRUKCJA CZERWIENI WARGOWEJ PO OPRYSZCZKACH

Osoby mające doświadczenie z opryszczką doskonale zdają sobie sprawę jak wielkie jest to przekleństwo. Z każdą kolejną pojawiającą się opryszczką usta bardziej tracą na regularnym kształcie. Rany po opryszczkowe powodują blednienie czerwieni wargowej oraz rozmycie kontur ust. Jeśli borykacie się z ustami z śladami po wcześniejszych opryszczkach, to PIGMENTACJA MEDYCZNA UST jest odpowiedzią na wasze rozwiązanie problemu.

 

ZABIEG PIGMENTACJI MEDYCZNEJ UST POZWALA NA ODTWORZENIE KONTUR ORAZ NADANIA MU ŚWIEŻEGO KOLORU.

Umów się na Pigmentację Medyczną !

tel. 691 10 10 70

Opinie