Makijaż permanentny ust kontur z cieniowaniem

ZALOTNE RÓWNE PIĘKNE TAKIE JAK CHCESZ

Makijaż permanentny ust kontur z cieniowaniem - osiągnę efekt w którym usta będą naturalne, delikatne, a ich kolor ślicznie wycieniowany. Usta zaprezentują się mniej intensywnie niż w przypadku konturu z wypełnieniem. Obrysuję czerwień warg - kontur ust - nadając ustom idealnie równy obrys i kształt, który zniweluje asymetrie i nasyci wycieniowanym kolorem. Zauważysz efekt pięknej przemiany ust z gwarancją naturalnego wyglądu.

TWOJE USTA BĘDĄ
NATURALNE PIĘKNE RÓWNE
URZEKAJ OD TERAZ

Sprawdź ponad

200

Pozytywnych OPINII na Facebooku

Zobacz ponad

100

Pozytywnych OPINII w Google

Wykonałam ponad

1024

Makijaży permanentnych samych ust

Permanentne usta Kontur z cieniowaniem

Makijaż permanentny ust  kontur z cieniowaniem – zabieg który polega na perfekcyjnym narysowaniu konturu ust, a następnie delikatnym i wyrafinowanym wycieniowaniu czerwieni warg. Spektakularny efekt wynika z naturalnego wyglądu, równego obrysu oraz wizualnego lekkiego powiększenie ust.

Kontur ust z cieniowaniem to propozycja dla Pań o wąskich wargach lub nieregularnych kształcie ust. Sprawdzi się  w przypadku nierównomiernego zabarwienia czerwieni wargowej i nierównej , rozmytej linii czerwieni warg.

Umów się na Makijaż Permanentny Ust !

W moim Centrum Makijażu Permanentnego zapewnię Ci doskonały efekt, który spełni Twoje oczekiwania. Podczas konsultacji wykonamy rysunek wstępny na twoich ustach, który pokaże jak będziesz wyglądać w danym rodzaju makijażu permanentnego ust. Zobaczysz jak makijaż uwypukli Twoją urodę i podkreśli naturalne piękno.

Opinie